Viessmann - oficjalny partner skijumping.pl Lotos - oficjalny sponsor skijumping.pl STS - Zakłady bukmacherskie
P¦ w Engelbergu: 75 skoczków na starcie kwalifikacji
FC w Szczyrbskim Jeziorze: Grzegorz Miętus zast±pi Zapotocznego (lista startowa)
Łukasz Kruczek: "Nikt nie jest traktowany ulgowo"
Piotr Żyła: "Jestem bardzo rozczarowany"
P¦ w Engelbergu: Richard Freitag wygrywa
OSTATNI KOMENTARZ:
1 PREVC Peter Słowenia 1714
2 FREUND Severin Niemcy 1512
3 STOCH Kamil Polska 1146
4 SCHLIERENZAUER Gregor Austria 1138
5 KASAI Noriaki Japonia 1104
6 DAMJAN Jernej Słowenia 1074
7 BARDAL Anders Norwegia 1045
8 HAYBOECK Michael Austria 1013
9 AMMANN Simon Szwajcaria 895
10 KRAFT Stefan Austria 841
11 FANNEMEL Anders Norwegia 759
12 KOUDELKA Roman Czechy 709
13 DIETHART Thomas Austria 665
14 FREITAG Richard Niemcy 554
15 WELLINGER Andreas Niemcy 536
16 KOFLER Andreas Austria 500
17 KRANJEC Robert Słowenia 488
18 KRAUS Marinus Niemcy 467
19 ŻYŁA Piotr Polska 455
20 TAKEUCHI Taku Japonia 438
21 SJOEEN Phillip Norwegia 406
22 MATURA Jan Czechy 397
23 KOIVURANTA Anssi Finlandia 376
24 VELTA Rune Norwegia 370
25 NEUMAYER Michael Niemcy 362
26 SHIMIZU Reruhi Japonia 331
27 ITO Daiki Japonia 329
27 EISENBICHLER Markus Niemcy 329
29 STJERNEN Andreas Norwegia 306
30 PUNGERTAR Matjaz Słowenia 294
31 KOT Maciej Polska 293
32 TEPES Jurij Słowenia 282
33 TANDE Daniel-Andre Norwegia 279
34 DESCHWANDEN Gregor Szwajcaria 275
35 ASIKAINEN Lauri Finlandia 268
36 DEZMAN Nejc Słowenia 233
37 KOBAYASHI Junshiro Japonia 230
38 MORGENSTERN Thomas Austria 217
39 JANDA Jakub Czechy 201
40 BOJARINCEW Władysław Rosja 197
41 NAGLIC Tomaz Słowenia 184
42 HILDE Tom Norwegia 172
43 MAKSIMOCZKIN Michaił Rosja 165
44 ZIOBRO Jan Polska 164
45 WANK Andreas Niemcy 162
46 HAJEK Antonin Czechy 144
47 LOITZL Wolfgang Austria 135
48 BRESADOLA Davide Włochy 124
49 TOCHIMOTO Shohei Japonia 121
50 MAEAETTAE Jarkko Finlandia 111
51 GEIGER Karl Niemcy 104
52 POPPINGER Manuel Austria 99
52 SAKUYAMA Kento Japonia 99
54 MURAŃKA Klemens Polska 92
55 KUBACKI Dawid Polska 91
56 WENIG Daniel Niemcy 90
57 WATASE Yuta Japonia 86
58 FETTNER Manuel Austria 84
59 NIEMI Sami Finlandia 80
60 HLAVA Lukas Czechy 75
61 JACOBSEN Anders Norwegia 73
62 WOLNY Jakub Polska 63
63 LARINTO Ville Finlandia 62
64 WASILJEW Dmitrij Rosja 61
65 DESCOMBES SEVOIE Vincent Francja 60
66 KORNIŁOW Denis Rosja 57
67 NURMSALU Kaarel Estonia 52
68 HAZETDINOW Ilmir Rosja 51
69 BOYD-CLOWES Mackenzie Kanada 49
69 AHONEN Janne Finlandia 49
71 PREVC Cene Słowenia 46
72 LAMY CHAPPUIS Ronan Francja 44
73 HVALA Jaka Słowenia 33
74 BIEGUN Krzysztof Polska 31
75 PEIER Killian Szwajcaria 29
76 JOHANSSON Robert Norwegia 28
77 LEYHE Stephan Niemcy 26
78 INGVALDSEN Ole Marius Norwegia 25
78 QUECK Danny Niemcy 25
80 MAYLAENDER Dominik Niemcy 24
80 ZUPANCIC Miran Słowenia 24
82 KOZISEK Cestmir Czechy 22
82 CIKL Martin Czechy 22
82 FORFANG Johann Andre Norwegia 22
85 LANISEK Anze Słowenia 21
86 HAUER Joachim Norwegia 20
87 HRGOTA Robert Słowenia 19
87 SOKOLENKO Konstantin Kazachstan 19
89 HULA Stefan Polska 16
89 KOCH Martin Austria 16
89 ITO Kenshiro Japonia 16
92 ROMOEREN Bjoern Einar Norwegia 15
93 DELLASEGA Roberto Włochy 14
94 ZNISZCZOŁ Aleksander Polska 13
94 BRADATSCH Sebastian Niemcy 13
96 AIGNER Clemens Austria 10
97 COLLOREDO Sebastian Włochy 9
97 ROMASZOW Aleksiej Rosja 9
97 EGLOFF Luca Szwajcaria 9
97 WINTER Paul Niemcy 9
97 SINKOVEC Jure Słowenia 9
102 GANGNES Kenneth Norwegia 7
102 HEISKANEN Sami Finlandia 7
104 JUSTIN Rok Słowenia 4
104 ZOGRAFSKI Władimir Bułgaria 4
104 SCHMITT Martin Niemcy 4
107 FAIRALL Nicholas USA 2
107 TOROK Eduard Rumunia 2
107 PITEA Sorin Iulian Rumunia 2
110 HUBER Daniel Austria 1
110 ALEXANDER Nicholas USA 1
110 GRIMSRUD Simen Key Norwegia 1
110 MORASSI Andrea Włochy 1
110 TAKAHASHI Daito Japonia 1
110 ŻAPAROW Marat Kazachstan 1
110 PASCHKE Pius Niemcy 1
110 MIĘTUS Krzysztof Polska 1
Pozostałe wiadomo¶ci
Prosto z P¦ w Engelbergu:

Zawody
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontynent.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Strbske Pleso HS100
21.12.2014
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STĘKAŁA AndrzejPolska550
2.LEJA KrzysztofPolska520
3.KANTYKA PrzemysławPolska462
4.PODŻORSKI ŁukaszPolska430
5.PEIER KillianSzwajcaria392
6.RUDA AdamPolska365
8.JARZˇBEK DawidPolska319
17.BIELA StanisławPolska181
30.GUT PawełPolska110
36.ZAPOTOCZNY AndrzejPolska100
43.KOT JakubPolska88
66.HEBEL SebastianPolska54
74.KUKUŁA ArturPolska42
124.GˇSIENICA-KOTELNICKI WojciechPolska15
133.KASTELIK DominikPolska13
137.GˇSIENICA AndrzejPolska11
141.KOJZAR MateuszPolska10
148.BYRT TomaszPolska9
158.JANOTA KonradPolska6
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rasnov HS100
24.01.2015
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ERNST GianinaNiemcy340
2.ALTHAUS KatharinaNiemcy285
3.HARALAMBIE Daniela VasilicaRumunia281
4.GŁADYSZEWA AnastasijaRosja207
5.DOLEZELOVA MichaelaCzechy180
11.PAŁASZ MagdalenaPolska126
22.TWARDOSZ AnnaPolska98
23.RAJDA KingaPolska96
34.SZWAB JoannaPolska59
38.KARPIEL KamilaPolska50
44.KIL JoannaPolska44
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2014 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
web stats stat24
Skijumping.pl