Viessmann - oficjalny partner skijumping.pl Lotos - oficjalny sponsor skijumping.pl
Grupa Azoty
Pi徠ek, 11 marca 2005, 15:05

Lista startowa konkursu Pucharu 安iata w Lillehammer

Dzi zobaczymy skoczni w zimowej ods這nie
Dzi zobaczymy skoczni w zimowej ods這nie

Ju dzi zostanie rozegrany trzeci konkurs Turnieju Skandynawskiego zaliczanego do Pucharu 安iata. Skoczkowie rozpoczn zmagania o godz. 17. G堯wn cz窷 imprezy poprzedzi seria pr鏏na. Na starcie pojawi si trzech Polak闚.

Najsilniej reprezentowani w dzisiejszym konkursie s gospodarze zawod闚- Norwegowie. W polskiej kadrze wyst徙i trzech zawodnik闚. Pierwszy na belce startowej pojawi si Kamil Stoch. Jako 20 skok odda Robert Mateja. Adama Ma造sz z numerem 46 bedzie walczy nie tylko o zwyci瘰two, ale tak瞠 o odzyskanie utraconej po ostatnim konkursie 4 pozycji w klasyfikacji generalnej.

Faworytem jest niew徠pliwie Matti Hautameki prowadz帷y po dw鏂h konkursach Turnieju Skandynawskiego. ζtwo zwyci瘰twa nie oddadz tak瞠 Norwegowie, w鈔鏚 kt鏎ych wy鄉ienit form prezentuje Roar Ljoekelsoey. By moz ju dzi poznamy zdobywc tegorocznej Kryszta這wej Kuli.

 

Lista startowa do konkursu P w Lillehammer
L.p.ZawodnikKraj
1Thomas LobbenNOR
2Tommy EgebergNOR
3Manuel FettnerAUT
4Rok UrbancSLO
5Johan EriksonSWE
6Jon AarasNOR
7Robert KranjecSLO
8Kalle KeituriFIN
9Anders BardalNOR
10Emmanuel ChedalFRA
11Janne HapponenFIN
12Christian BruderGER
13Kamil Stoch POL
14Martin KochAUT
15Martin SchmittGER
16Jussi HautamaekiFIN
17Jan MaturaCZE
18Andreas KoflerAUT
19Jure BogatajSLO
20Robert MatejaPOL
21Primoz PeterkaSLO
22Tami KiuruFIN
23Florian LieglAUT
24Tommy IngebrigtsenNOR
25Daniel ForfangNOR
26Kazuyoshi FunakiJPN
27Stefan HockeGER
28Rok BenkovicSLO
29Sigurd PettersenNOR
30Michael NeumayerGER
31Bjoern Einar RomoerenNOR
32Simon AmmannSUI
33Henning StensrudNOR
34Andreas KuettelSUI
35Wolfgang LoitzlAUT
36Jernej DamjanSLO
37Noriaki KasaiJPN
38Daiki ItoJPN
39Risto JussilainenFIN
40Georg SpaethGER
41Lars BystoelNOR
42Michael UhrmannGER
43Andreas WidhoelzlAUT
44Matti HautamaekiFIN
45Thomas MorgensternAUT
46Adam Ma造szPOL
47Jakub JandaCZE
48Martin HoellwarthAUT
49Roar LjoekelsoeyNOR
50Janne AhonenFIN

Joanna B璠zieszak, 廝鏚這: Informacja w豉sna
ogl康alno嗆: (4451) ilo嗆 komentarzy: (22)


Komentarze
Legenda kolor闚 u篡tkownika:
szary-niezarejestrowany, niebieski-zarejestrowany, czerwony-administrator.
jozek-sibek (*250.internetdsl.tpnet.pl)
13 marca 2005, 00:24

@Waldu

To przeczucie czy ironia
Waldu (*kt2.internetdsl.tpnet.pl)
11 marca 2005, 16:58

-

Wygra Mateja.
Przedskoczek (*195.crowley.pl)
11 marca 2005, 16:50

@OZIMKI

Popieram
OZIMKI (*c25.g.pppool.de)
11 marca 2005, 16:40

-

ZWOLNIC WLODARCZYKA ,CO WY NA TO ???
gall (*111.neoplus.adsl.tpnet.pl)
11 marca 2005, 16:27

@ redakcja

Mogliby軼ie da newsa z zarzutami p. Krama odno郾ie PZN i jego um闚 z Federerem.
Facet ujawni sensacyjne sprawy w dzisiejszym numerze "Przegl康u Sportowego"!
Luk (*-17.broker.com.pl)
11 marca 2005, 16:26

-

Kiedy w Bischosfchofen (jeszcze przed przebudow tej skoczni, punkt k wtedy wynosi 120m) puszczali zawodnik闚 na treningu z takiej belki, 瞠 Stephan Pieper skoczy 155m!!!
Marzyciel (*wl9.neoplus.adsl.tpnet.pl)
11 marca 2005, 16:25

KAMIL STOCH W PIERWSZEJ 15-CE

Mam nadziej 瞠 Stoch poka瞠 w konkursie to co pokaza逕 kwalifikacjach i bEdzie w pierwszej 15-ce
Luk (*-17.broker.com.pl)
11 marca 2005, 16:20

-

Pettersen wygra, ale tylko pod jednym warunkiem!!! B璠zie baaaaardzo uwa瘸 w powietrzu. Gdy nie uwa瘸 sko鎍zy這 si tak jak w Obersdorfie na k-90 czy w Kuopio.
Luk (*-17.broker.com.pl)
11 marca 2005, 16:18

-

Tylko jaka zgnita trawa z k-120- tki wyrasta :)
Qrdupel :) (*213.rzeszow.mm.pl)
11 marca 2005, 16:18

Win

Ja tam licze na Romoerena :)
Luk (*-17.broker.com.pl)
11 marca 2005, 16:18

-

hmmmm... a dlaczego igielit tylko po這篡li na k-90 a na k-120 nie?!
Przedskoczek (*195.crowley.pl)
11 marca 2005, 16:16

-

No ju skacz.
Przedskoczek (*195.crowley.pl)
11 marca 2005, 16:16

@maska

Dzi瘯i za informacje
Vip (*181.promax.media.pl)
11 marca 2005, 16:13

Schmitt do boju

Wierze w Schmitta 瞠 zajmie miejsce w 1 dziesi徠ce bo lubi t skocznie
maska (*130.internetdsl.tpnet.pl)
11 marca 2005, 16:09

-

sereie probna przelozy na 16 15
Przedskoczek (*195.crowley.pl)
11 marca 2005, 16:06

-

Dlaczego seria pr鏏na si jeszcze nie zacz窸a?
Mam nadzieje, 瞠 to nie wiatr.
Przedskoczek (*195.crowley.pl)
11 marca 2005, 16:04

-

No i jeszcze Janne Ahonen bo z nim nigdy nic niewiadomo.
Przedskoczek (*195.crowley.pl)
11 marca 2005, 16:00

-

Dlaczego tam tak zielono a mo瞠 to ju lato chyba co przegi貫m.
Bart (*143.chello.pl)
11 marca 2005, 15:52

-

i oczywi軼ie Hautamaeki
Bart (*143.chello.pl)
11 marca 2005, 15:50

-

G堯wnymi faworytami s Ma造sz i Ljokelsoey
anonim (*210.internetdsl.tpnet.pl)
11 marca 2005, 15:34

janek

By mo瞠 dzisiaj Janne Ahonen odbierze gratulacje, chocia ci篹ko b璠zie mu wygra ostatnio nie skaka najlepiej
XYZ (*210.internetdsl.tpnet.pl)
11 marca 2005, 15:29

kto zwyci篹y?

No to ciekawe kto dzisiaj wygra !!!
Zawody
Puchar
安iata
PK
M篹czyzn
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbli窺zy konkurs:
Eau Claire HS92
12.02.2016
godz. 02:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.QUECK DannyNiemcy521
2.DREHER MichaelNiemcy417
3.PRISLIC ErnestSlowenia359
4.SINKOVEC JureSlowenia334
5.RUDA AdamPolska325
6.KOT JakubPolska295
8.LEJA KrzysztofPolska283
10.ST艼Ax AndrzejPolska269
18.KANTYKA Przemys豉wPolska237
21.POD烙RSKI ㄆkaszPolska193
24.KUKUx ArturPolska150
26.JARZ、EK DawidPolska146
44.MI邛US GrzegorzPolska95
53.BIELA Stanis豉wPolska72
61.MI邛US KrzysztofPolska61
80.ZAPOTOCZNY AndrzejPolska40
85.BYRT TomaszPolska38
97.JANOTA KonradPolska30
132.KASTELIK DominikPolska16
142.G﹖IENICA AndrzejPolska12
148.PILCH TomaszPolska10
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.WINDMUELLER SabrinaSzwajcaria200
2.HUBER JuliaAustria140
3.STROEM Anna OdineNorwegia110
4.PURKER ClaudiaAustria95
5.HESSLER PaulineNiemcy80
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Harrachov HS100
11.03.2016
godz. 10:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia330
2.RAJDA KingaPolska304
3.SEIFRIEDSBERGER JacquelineAustria200
4.PAxSZ MagdalenaPolska195
5.GRABNER LindaAustria160
8.SZWAB JoannaPolska145
11.CIE印AR PaulinaPolska132
25.KARPIEL KamilaPolska50
32.KIL JoannaPolska38
38.TWARDOSZ AnnaPolska29
47.PAxSZ KatarzynaPolska20
Pe軟a klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2016 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrze穎ne.
Poltyka cookies
Skijumping.pl