Na żywo:
[X] Zamknij
Środa, 11 stycznia 2017, 23:35

Skład Polski na PK w Ga-Pa

Skocznia w Garmisch-Partenkirchen
Skocznia w Garmisch-Partenkirchen
fot. Tadeusz Mieczyński

Kiedy dwunastu polskich skoczków będzie walczyło w zawodach z cyklu Pucharu Świata w Wiśle Malince, już w najbliższy weekend inna grupa sześciu Biało-Czerwonych uda się do Garmisch-Partenkirchen, gdzie zainaugurowany zostanie piąty period Pucharu Kontynentalnego 2016/2017. Do regionu Oberland uda się po trzech seniorów i juniorów.

Decyzją trenera Macieja Maciusiaka, szansę walki na drugoligowym polu otrzyma dwóch członków kadry B - Przemysław Kantyka i Andrzej Stękała, trzech przedstawicieli kadry juniorów - Dawid Jarząbek, Dominik Kastelik i Paweł Wąsek, a także trenujący na co dzień poza strukturami Polskiego Związku Narciarskiego - Stanisław Biela. Tylko ten ostatni ma na swoim koncie punkty w klasyfikacji generalnej Pucharu Kontynentalnego 2016/2017. 22-latek zajmuje 47. lokatę z dorobkiem 24 "oczek".

Pełną listę startową poznamy w piątek przed godziną 20:00. W nadchodzący weekend na Große Olympiaschanze odbędą się dwa przedpołudniowe konkursy.

Skład Polski na PK w Garmisch-Partenkirchen (HS 140):

- Stanisław Biela (47. miejsce w klasyfikacji generalnej PK 2016/2017);

- Dawid Jarząbek;

- Przemysław Kantyka;

- Dominik Kastelik;

- Andrzej Stękała;

- Paweł Wąsek.

Program PK w Garmisch-Partenkirchen (HS 140):

Piątek, 13.01.2017

19:30 - Odprawa techniczna

Sobota, 14.01.2017

8:30 - Oficjalny trening

10:30 - Pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 15.01.2017

9:00 - Seria próbna

10:00 - Pierwsza seria konkursowa



Dominik Formela, Źródło: PZN
oglądalność: (11964) ilość komentarzy: (25)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Prosto z MŚwL w Oberstdorfie:

w Lotach
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Oberstdorf HS235
19.01.2018
godz. 16:00
Piątek, godz. 15:45
Piątek, godz. 14:25
Piątek, godz. 15:30
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska733
2.FREITAG RichardNiemcy711
3.WELLINGER AndreasNiemcy585
4.TANDE Daniel AndreNorwegia565
5.KRAFT StefanAustria428
12.KUBACKI DawidPolska283
15.ŻYŁA PiotrPolska227
16.HULA StefanPolska208
20.KOT MaciejPolska156
38.WOLNY JakubPolska31
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS104
20.01.2018
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja180
2.BARANCEWA AleksandraRosja150
3.JAKOWLEWA MarijaRosja130
4.SZPINIEWA AnnaRosja100
4.KRAMER MaritaAustria100
8.PAŁASZ MagdalenaPolska65
13.KIL JoannaPolska43
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl