Niedziela, 19 marca 2017, 08:40

PK w Czajkowskim: Korniłow najlepszy w serii próbnej

Denis Korniłow
Denis Korniłow
fot. Tadeusz Mieczyński

Denis Korniłow okazał się najlepszy w serii próbnej przed finałowym konkursem Pucharu Kontynentalnego w rosyjskim Czajkowskim (HS106). Reprezentant gospodarzy oddał skok na odległość 97,5 m. Początek zawodów o godzinie 9:00 czasu polskiego.

W serii próbnej pierwsze miejsce zajął Denis Korniłow (97,5 m), który o 3,9 punktu wyprzedził Niemca Constantina Schmida (97,5 m). Na trzeciej pozycji sklasyfikowani zostali ex aequo Siergiej Tkaczenko (89,5 m) i Dmitrij Wasiljew (95 m). Piąty był Clemens Aigner (96 m), a szósty - Roman Siergiejewicz Trofimow (94,5 m).

Czołową dziesiątkę uzupełnili Wadim Szyszkin (92 m), Lukas Hlava (99 m), Johannes Schubert (95,5 m) i Maximilian Steiner (100 m).

Aleksander Zniszczoł po skoku na odległość 92,5 m zajął jedenaste miejsce. Siedemnasty był Jakub Wolny (94,5 m), dwudziesty czwarty Paweł Wąsek (86 m), zaś trzydziesty piąty - Stanisław Biela (92 m).

Początek konkursu o godzinie 9:00.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

Wyniki serii próbnej PK w Czajkowskim (HS106); 19.03.2017
lp.nrzawodnikkrajodl.nota
1 11 KORNILOV, Denis RUS 97.5 66.5
2 34 SCHMID, Constantin GER 97.5 62.6
3 5 TKACHENKO, Sergey KAZ 89.5 61.4
3 7 VASSILIEV, Dimitry RUS 95.0 61.4
5 42 AIGNER, Clemens AUT 96.0 60.1
6 26 TROFIMOV, Roman Sergeevich RUS 94.5 58.8
7 6 SHISHKIN, Vadim RUS 92.0 58.5
8 13 HLAVA, Lukas CZE 99.0 58.2
9 17 SCHUBERT, Johannes GER 95.5 56.9
9 37 STEINER, Maximilian AUT 100.0 56.9
11 28 ZNISZCZOL, Aleksander POL 92.5 56.5
12 36 TOLLINGER, Elias AUT 97.0 55.5
13 21 SAKALA, Filip CZE 90.5 54.8
13 19 HAZETDINOV, Ilmir RUS 90.0 54.8
13 33 HOFFMANN, Felix GER 95.5 54.8
16 9 SARDYKO, Alexander RUS 95.5 54.5
17 31 WOLNY, Jakub POL 94.5 54.4
18 25 KOZISEK, Cestmir CZE 92.5 53.8
19 18 JELAR, Ziga SLO 93.5 53.6
20 22 FUCHS, Tim GER 93.0 52.9
21 35 PREVC, Cene SLO 94.0 52.4
22 41 ZUPANCIC, Miran SLO 95.5 52.2
23 23 JANDA, Jakub CZE 92.5 51.7
24 24 WASEK, Pawel POL 86.0 50.9
25 39 ALTENBURGER, Florian AUT 93.0 50.7
26 30 HAMANN, Martin GER 91.0 48.8
27 27 LACKNER, Thomas AUT 89.0 48.6
27 14 MAKSIMOCHKIN, Mikhail RUS 90.0 48.6
29 15 CHOI, Seou KOR 91.5 48.4
30 12 BOYARINTSEV, Vladislav RUS 91.0 47.8
31 20 USACHEV, Egor RUS 86.5 47.1
31 38 HVALA, Jaka SLO 93.5 47.1
33 32 TARMAN, Rok SLO 91.0 46.2
34 29 HAHN, Julian GER 91.0 45.8
35 16 BIELA, Stanislaw POL 92.0 45.5
36 8 MAURER, Joshua CAN 82.0 40.8
37 10 KIM, Hyun-ki KOR 87.5 38.3
38 40 HUBER, Daniel AUT 81.5 34.4
39 1 LAUCHLAN, Nigel CAN 73.5 21.4
40 2 LOCK, Jake GBR 66.5 15.9
41 3 LOCK, Robert GBR 70.5 15.6
42 4 SI, Jeong-heon KOR 65.5 4.8


Adam Bucholz, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (2052) ilość komentarzy: (6)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Prosto z MŚwL w Oberstdorfie:

w Lotach
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
27.01.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 16:15
Sobota, godz. 14:45
Sobota, godz. 15:30
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska733
2.FREITAG RichardNiemcy711
3.WELLINGER AndreasNiemcy585
4.TANDE Daniel AndreNorwegia565
5.KRAFT StefanAustria428
12.KUBACKI DawidPolska283
15.ŻYŁA PiotrPolska227
16.HULA StefanPolska208
20.KOT MaciejPolska156
38.WOLNY JakubPolska31
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
17.02.2018
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BARANCEWA AleksandraRosja310
2.JAKOWLEWA LidijaRosja275
3.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria200
4.SZPINIEWA AnnaRosja186
5.JAKOWLEWA MarijaRosja176
9.PAŁASZ MagdalenaPolska84
19.KIL JoannaPolska43
21.KARPIEL KamilaPolska41
33.TWARDOSZ AnnaPolska24
40.RAJDA KingaPolska14
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl