Sobota, 21 czerwca 2003, 10:10

Trener Apoloniusz Tajner - dzieciom

Coś dla fanów
Coś dla fanów
Sezon narciarski się skończył, ale teraz nadszedł czas na przeprowadzanie akcji charytatywnych, które wspomogą realizację ważnych celów. W kraju i zagranicą odbywa się cykl takich właśnie imprez. Byliśmy już świadkami meczu piłkarskiego skoczkowie kontra RAP, majówek z Małyszem, a niedługo na terenie Niemiec odbędzie się spotkanie skoczkowie niemieccy kontra sportowcy niepełnosprawni.

Tymczasem w Przemyślu trwa akcja „Podaruj Dzieciom Wakacje” zorganizowana przez redakcję Życia Podkarpackiego i służby mundurowe miasta. Honorowym gościem Wielkiego Pikniku pod tym samym hasłem, który odbył się w dniu 1 czerwca, był trener reprezentacji narodowej skoczków narciarskich – Apoloniusz Tajner. Należy zaznaczyć, ze jest on jednym z najczęściej i najszybciej rozpoznawanych przez kibiców trenerów sportowych, co dało się wyraźnie odczuć w czasie wizyty na Podkarpaciu. Apoloniusz Tajner przywiózł gadżety: koszulki, flagi, zdjęcia, kubki itd. z autografami swoim i Adama Małysza. Nasz najlepszy skoczek z wielką sympatią odniósł się pomysłu licytacji tych drobiazgów, by wspomóc organizację letniego wypoczynku dzieci z najuboższych rodzin Przemyśla.

Licytacja trwa tylko do 30 czerwca.

Wszystkich zainteresowanych nabyciem koszulki czy flagi z autografem naszego mistrza i trenera Tajnera zapraszam na strony serwisu Życie Podkarpackie.


Jaala, Źródło: Życie Podkarpackie
oglądalność: (7348) ilość komentarzy: (3)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Prosto z Igrzysk w Pjongczangu:
Igrzyska
Olimpijskie
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl