¦roda, 11 stycznia 2017, 21:55

P¦ w Wi¶le: Składy zespołów

Skocznia w Wi¶le-Malince
Skocznia w Wi¶le-Malince
fot. Tadeusz Mieczyński

Do nadchodz±cych zawodów z cyklu Pucharu ¦wiata w Wi¶le Malince zgłoszonych zostało 68 zawodników z 17 państw. Na obiekcie im. Adama Małysza nie wyst±pi± m.in. Peter Prevc czy Severin Freund, ale polscy kibice będ± mieli okazję podziwiać dawno niewidzianych Gregora Schlierenzauera i Kaarela Nurmsalu czy dwunastoosobow± grupę Biało-Czerwonych. Oficjaln± listę startow± poznamy w pi±tek po odprawie technicznej, a więc około godziny 11:20.

Program P¦ w Wi¶le (HS 134):

Pi±tek, 13.01.2017

11:00 - Odprawa techniczna

16:00 - Oficjalny trening

18:00 - Kwalifikacje

Sobota, 14.01.2017

15:00 - Seria próbna

16:00 - Pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 15.01.2017

14:30 - Kwalifikacje

16:00 - Pierwsza seria konkursowa

Lista zgłoszeń P¦ w Wi¶le (HS 134) stan na 11.01.2017 (21:50)
Lp.ZawodnikKraj
1 FETTNER Manuel AUT
2 HAYBOECK Michael AUT
3 KOFLER Andreas AUT
4 KRAFT Stefan AUT
5 SCHIFFNER Markus AUT
6 SCHLIERENZAUER Gregor AUT
7 TOLLINGER Elias AUT
8 ZOGRAFSKI Władimir BUL
9 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN
10 HLAVA Lukas CZE
11 JANDA Jakub CZE
12 KOUDELKA Roman CZE
13 POLASEK Viktor CZE
14 STURSA Vojtech CZE
15 NURMSALU Kaarel EST
16 AALTO Antti FIN
17 LARINTO Ville FIN
18 MAEAETTAE Jarkko FIN
19 DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA
20 EISENBICHLER Markus GER
21 FREITAG Richard GER
22 GEIGER Karl GER
23 LEYHE Stephan GER
24 WANK Andreas GER
25 WELLINGER Andreas GER
26 BRESADOLA Davide ITA
27 COLLOREDO Sebastian ITA
28 ITO Daiki JPN
29 KASAI Noriaki JPN
30 KOBAYASHI Ryoyu JPN
31 SAKUYAMA Kento JPN
32 TAKEUCHI Taku JPN
33 TKACZENKO Siergiej KAZ
34 ŻAPAROW Marat KAZ
35 FANNEMEL Anders NOR
36 FORFANG Johann Andre NOR
37 GRANERUD Halvor Egner NOR
38 HILDE Tom NOR
39 JOHANSSON Robert NOR
40 STJERNEN Andreas NOR
41 TANDE Daniel Andre NOR
42 BIEGUN Krzysztof POL
43 HULA Stefan POL
44 KŁUSEK Bartłomiej POL
45 KOT Maciej POL
46 KUBACKI Dawid POL
47 MIĘTUS Krzysztof POL
48 MURAŃKA Klemens POL
49 STOCH Kamil POL
50 WOLNY Jakub POL
51 ZIOBRO Jan POL
52 ZNISZCZOŁ Aleksander POL
53 ŻYŁA Piotr POL
54 HAZETDINOW Ilmir RUS
55 KLIMOW Jewgienij RUS
56 KORNIŁOW Denis RUS
57 TROFIMOW Roman Siergiejewicz RUS
58 DAMJAN Jernej SLO
59 OSTERC Aljaz SLO
60 PAVLOVCIC Bor SLO
61 PREVC Cene SLO
62 PREVC Domen SLO
63 SEMENIC Anze SLO
64 TEPES Jurij SLO
65 KALINICZENKO Witalij UKR
66 BICKNER Kevin USA
67 GLASDER Michael USA
68 RHOADS William USA
Dominik Formela, ¬ródło: wisla-malinka.com
ogl±dalno¶ć: (32645) ilo¶ć komentarzy: (121)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAŁASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl