Wtorek, 20 grudnia 2005, 22:55

Adam Małysz vs reporterka TVP1

Adam Małysz
Adam Małysz

Dzi¶ w Zakopanem, na ¦redniej Krokwi trenowała polska kadra, z Adamem Małyszem na czele. Pod skoczni± zjawiła się ekipa TVP, przeprowadzaj±c z naszym najlepszym skoczkiem wywiad, w którym Małysz raz jeszcze pokazał iż nie obce jest mu poczucie humoru, czego niestety wysłanniczka TVP najwyraĽniej dostrzec nie potrafiła lub nie chciała.

"Forma i wyniki naszych skoczków, na pewno martwi± kibiców. Pytanie czy także zawodników" - słyszymy głos reporterki TVP1 na wstępie relacji z Zakopanego.

Następnie reportaż pokazuje, jak do rozmowy Adama Małysza "sił±" zaci±ga dwóch kolegów, a ten broni się wszystkimi siłami, rzucaj±c do dziennikarzy "Przecież wszystko wiecie". "Nic nie wiemy" - odpowiadaj± reporterzy TVP.

W końcu zrezygnowany podwójny złoty medalista M¦ w Val di Fiemme staje przed obiektywem i ironicznie odpowiada na wtórne pytania dziennikarki o przygotowania i nastrój, wołaj±c dla żartu na pomoc Grzegorza.


Dowcipu Adama Małysza wysłanniczka TVP jednak docenić nie zechciała, komentuj±c zło¶liwie wypowiedzi najlepszego naszego skoczka:

"Mistrzowi wolno wiele, ale nie wszystko. Zawsze wymaga szacunku dla własnej pracy, dzi¶ zapomniał uszanować wysiłek innych."

Wydaje się jednak, że reporterka naszej telewizji wykazała całkowity brak poczucia humoru, a na dodatek zadaj±c pytania, na które w skokach narciarskich trudno odpowiedzieć. Nikt tak naprawdę bowiem nie wie, czemu dany skoczek nagle zaczyna ¶wietnie skakać lub też zupełnie gubi formę. A presja mediów na pewno odnalezieniu jej nie sprzyja...

Zapis video "Sportu", w którym został wyemitowany reportaż z Zakopanego znajdziecie tutaj...»

Tadeusz Mieczyński, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (15892) ilo¶ć komentarzy: (256)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Prosto z P¦ w Ruce
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
15.12.2017
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pełna klasyfikacja..»
Czy Polska utrzyma prowadzenie w Pucharze Narodów po P¦ w Ruce?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie
    99,99%
  3. Nie mam zdania
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl