Zawody zagraniczne
Puchar Kontynentalny

Zasady zawodw

1. Planowanie kalendarza Pucharu Kontynentalnego oraz wyznaczenie miejsca zawodw
1.1 Puchar Kontynentalny
1.1.1 kadaz Narodowych Federacji Narciarskich jest upowaniona do zoenia wniosku o organizowanie zawodw Pucharu Kontynentalnego w Komisji Planowania Kalendarza zawodw Pucharu Kontynentalnego przed upyniciem wyznaczonego terminu.

CZYTAJ WICEJ

Historia zawodw

W przeciwiestwie do Pucharu wiata, czy te Mistrzostw wiata w Skokach Narciarskich, Puchar Kontynentalny jest stosunkowo mod imprez. Puchar Kontynentalny powsta na poczatku lat 90 (pierwszy sezon zosta rozegrany w latach 1991/92), w znacznej mierze po to, aby odciy Puchar wiata, w ktrym chciao wystpowa coraz wicej zawodnikw, jak rwnie umoliwia wikszej liczbie skoczkw rywalizacj w midzynarodowym gronie.

CZYTAJ WICEJ
Szczegy Pucharu Kontynentalnego
Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego


Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2016/2017
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystpw
1AIGNER ClemensAustria1191019
2ZUPANCIC MiranSowenia938-25330
3DEZMAN NejcSowenia862-32919
4HUBER DanielAustria827-36421
5HUBER StefanAustria702-48920
6ALTENBURGER FlorianAustria674-51722
7PAVLOVCIC BorSowenia627-56415
8AUNE JoakimNorwegia612-57922
9HVALA JakaSowenia547-64421
10STEINER MaximilianAustria525-66621
11TOLLINGER EliasAustria479-71220
12COLLOREDO SebastianWochy478-71317
13SCHMID ConstantinNiemcy466-72518
14PREVC CeneSowenia454-7379
15HOFFMANN FelixNiemcy450-74121
16MURAKA KlemensPolska442-74915
17GRANERUD Halvor EgnerNorwegia430-76113
18PASCHKE PiusNiemcy398-79316
18SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia398-79324
20ASCHENWALD PhilippAustria369-82216
21LANISEK AnzeSowenia360-8315
22TARMAN RokSowenia353-83813
23WANK AndreasNiemcy350-8417
24BARTOL TilenSowenia320-87112
25JUSTIN RokSowenia293-89818
26WOLNY JakubPolska285-90626
27FORFANG Johann AndreNorwegia275-9164
28BRESADOLA DavideWochy268-92315
29POLASEK ViktorCzechy256-9359
30HAMANN MartinNiemcy225-96619
30OSTERC AljazSowenia225-9668
32MATURA JanCzechy218-97312
33AALTO AnttiFinlandia215-97611
34SEMENIC AnzeSowenia214-9775
35TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja194-9978
36VANCURA TomasCzechy193-9984
37HAHN JulianNiemcy186-100519
38ZIOBRO JanPolska183-10085
39HILDE TomNorwegia180-10113
39PUNGERTAR MatjazSowenia180-101115
41INSAM AlexWochy167-102415
42ZNISZCZO AleksanderPolska165-102619
43LACKNER ThomasAustria158-103312
44WOHLGENANNT UlrichAustria153-103811
45ASIKAINEN LauriFinlandia141-105015
46AMMANN SimonSzwajcaria140-10512
47KOZISEK CestmirCzechy129-106224
48HAUKEDAL RichardNorwegia105-108618
49POGRAJC AndrazSowenia102-10895
50PEIER KillianSzwajcaria99-10929
51BJERKEENGEN FredrikNorwegia97-109413
52WSEK PawePolska95-109612
53HOFER ThomasAustria93-109811
54BIEGUN KrzysztofPolska92-109916
55JANDA JakubCzechy90-11012
56BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia87-110412
57KARLEN GabrielSzwajcaria82-110912
57SCHUBERT JohannesNiemcy82-110914
59SCHULER AndreasSzwajcaria79-111214
60FUCHS TimNiemcy78-111317
61LINDVIK MariusNorwegia77-11146
62SAKALA FilipCzechy75-111620
63BOYD-CLOWES MackenzieKanada74-11172
64REISENAUER JanniAustria73-11187
65KORHONEN JanneFinlandia72-111916
65NOUSIAINEN EetuFinlandia72-11198
67JELAR ZigaSowenia70-11216
68HAZETDINOW IlmirRosja66-11254
69ZAJC TimiSowenia64-11274
70HAUER JoachimNorwegia61-11306
70NAKAMURA NaokiJaponia61-11303
70USACZEW JegorRosja61-11304
73LARINTO VilleFinlandia60-11312
74BUSKUM Andreas GranerudNorwegia59-113214
75BRADATSCH SebastianNiemcy55-113613
76KORNIOW DenisRosja54-11372
77DESCHWANDEN GregorSzwajcaria52-11396
78GLASDER MichaelUSA51-11404
79SEIDL FabianNiemcy50-11419
80IPCIOGLU Fatih ArdaTurcja49-114215
81HLAVA LukasCzechy48-11434
81IWASA YukenJaponia48-11435
83ROCH DUPLAND ThomasFrancja47-114417
84KRAUS MarinusNiemcy43-11489
85BIELA StanisawPolska42-114911
85KOBAYASHI JunshiroJaponia42-11493
87CHOI SeouKorea41-11506
88AIGRO ArttiEstonia40-115111
89MAKSIMOCZKIN MichaiRosja37-115418
90ITO KenshiroJaponia35-11562
91EGLOFF LucaSzwajcaria33-115818
92CECON FedericoWochy31-116012
92KARPIENKO NikoajKazachstan31-11609
94CINTIMAR Muhammet IrfanTurcja30-11619
94ROMBACH SebastianNiemcy30-11614
94WAGNER LukasNiemcy30-11612
94WASILJEW DmitrijRosja30-11612
98SATO YukiyaJaponia29-11622
99BAER MoritzNiemcy28-11634
99RHOADS WilliamUSA28-11634
101KUSEK BartomiejPolska26-116516
102DEMIR AyberkTurcja25-11663
103MATTOON NicholasUSA24-116712
104SYKCZIN Nikita Rosja22-11692
104VAENSKAE EliasFinlandia22-11695
106BAENOW AleksandrRosja21-117012
107BOJARINCEW WadysawRosja20-117112
107DELLASEGA RobertoWochy20-11718
109BEDIR Muhammed AliTurcja19-117210
109BIRCHLER TobiasSzwajcaria19-11729
109KALINICZENKO WitalijUkraina19-11727
109KOROLEW AleksiejKazachstan19-11726
113ITO MasamitsuJaponia18-11732
114BOGATAJ TineSowenia16-11754
114STKAA AndrzejPolska16-11759
116MALTSEV KevinEstonia15-117613
116ROMASZOW AleksiejRosja15-11765
118HEIKKINEN KalleFinlandia14-11772
118WESTERHEIM Oscar PNorwegia14-11772
120RINGEN SondreNorwegia13-11782
120SUZUKI ShoJaponia13-11782
122SARDYKO AleksanderRosja11-11802
122STURSA VojtechCzechy11-11802
124KIM Hyun-KiKorea10-118111
124LARSON CaseyUSA10-11816
126BRASME PaulFrancja9-118213
126UTIEW ArtemRosja9-11822
128HAUSWIRTH SandroSzwajcaria8-11834
128KARTA SametTurcja8-11832
128KASTELIK DominikPolska8-11832
128KYTOESAHO NikoFinlandia8-11834
128SANDELL Jonas-SlothNorwegia8-11836
133GUNGEN MunirTurcja7-11843
134BROWN AJUSA6-118522
134LISSO Justin Niemcy6-11852
134NAZAROW MichaiRosja6-11854
137MAURER JoshuaKanada5-118622
138PEDERSEN RobinNorwegia3-11888
138WINTER PaulNiemcy3-11887
140SZYSZKIN WadimRosja1-11904
140TKACZENKO SiergiejKazachstan1-11905


Letnie
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pa
LPK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Hakuba HS131
26.08.2017
godz. 11:00
Sobota, godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja Letniego Grand Prix:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KUBACKI DawidPolska300
2.KOT MaciejPolska210
3.LEYHE StephanNiemcy154
4.KOUDELKA RomanCzechy140
5.YA PiotrPolska120
6.HULA StefanPolska110
15.STOCH KamilPolska44
19.WOLNY JakubPolska34
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Trondheim HS105
15.09.2017
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KARPIEL KamilaPolska180
1.STRAUB RamonaNiemcy180
3.SZPINIEWA AnnaRosja110
4.MARUYAMA NozomiJaponia77
5.AVOCAT GROS OceaneFrancja76
22.SZWAB JoannaPolska20
27.PAASZ MagdalenaPolska5
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Kandersteg HS106
16.09.2017
godz. 18:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRIZNAR NikaSlowenia200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy130
3.GOERLICH LuisaNiemcy125
4.HARALAMBIE DanielaRumunia120
5.MAIR SophieAustria86
6.KARPIEL KamilaPolska77
10.TWARDOSZ AnnaPolska51
14.RAJDA KingaPolska35
27.KIL JoannaPolska8
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl