Zawody zagraniczne
Puchar Kontynentalny

Zasady zawodw

1. Planowanie kalendarza Pucharu Kontynentalnego oraz wyznaczenie miejsca zawodw
1.1 Puchar Kontynentalny
1.1.1 kadaz Narodowych Federacji Narciarskich jest upowaniona do zoenia wniosku o organizowanie zawodw Pucharu Kontynentalnego w Komisji Planowania Kalendarza zawodw Pucharu Kontynentalnego przed upyniciem wyznaczonego terminu.

CZYTAJ WICEJ

Historia zawodw

W przeciwiestwie do Pucharu wiata, czy te Mistrzostw wiata w Skokach Narciarskich, Puchar Kontynentalny jest stosunkowo mod imprez. Puchar Kontynentalny powsta na poczatku lat 90 (pierwszy sezon zosta rozegrany w latach 1991/92), w znacznej mierze po to, aby odciy Puchar wiata, w ktrym chciao wystpowa coraz wicej zawodnikw, jak rwnie umoliwia wikszej liczbie skoczkw rywalizacj w midzynarodowym gronie.

CZYTAJ WICEJ
Szczegy Pucharu Kontynentalnego
Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego


Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2016/2017
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystpw
1HUBER DanielAustria35609
2ALTENBURGER FlorianAustria341-157
3ZUPANCIC MiranSowenia323-3311
4TOLLINGER EliasAustria311-457
5PREVC CeneSowenia280-763
6FORFANG Johann AndreNorwegia275-814
7AUNE JoakimNorwegia274-8211
8PASCHKE PiusNiemcy267-899
9COLLOREDO SebastianWochy254-1029
10GRANERUD Halvor EgnerNorwegia248-1087
11HUBER StefanAustria235-1219
12SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia221-13511
13SEMENIC AnzeSowenia214-1425
14ASCHENWALD PhilippAustria203-1539
15AIGNER ClemensAustria196-1606
16PAVLOVCIC BorSowenia195-1619
17ZIOBRO JanPolska183-1735
18HILDE TomNorwegia180-1763
18LANISEK AnzeSowenia180-1762
18OSTERC AljazSowenia180-1764
21DEZMAN NejcSowenia168-1886
22BRESADOLA DavideWochy157-1999
23JUSTIN RokSowenia150-2067
23WOHLGENANNT UlrichAustria150-2069
25POLASEK ViktorCzechy146-2107
26INSAM AlexWochy130-22611
27WANK AndreasNiemcy120-2364
28AALTO AnttiFinlandia117-2397
29BARTOL TilenSowenia115-2418
30POGRAJC AndrazSowenia102-2545
31BIEGUN KrzysztofPolska92-2649
32MURAKA KlemensPolska86-2702
33HOFFMANN FelixNiemcy73-28311
33REISENAUER JanniAustria73-2837
35LINDVIK MariusNorwegia68-2884
36ASIKAINEN LauriFinlandia65-29111
37STEINER MaximilianAustria64-2924
38WOLNY JakubPolska61-2959
39LARINTO VilleFinlandia60-2962
40BJERKEENGEN FredrikNorwegia59-2976
40BUSKUM Andreas GranerudNorwegia59-2977
42HAUER JoachimNorwegia49-3074
42KOZISEK CestmirCzechy49-3079
42NOUSIAINEN EetuFinlandia49-3074
45DESCHWANDEN GregorSzwajcaria45-3114
46SCHULER AndreasSzwajcaria44-3127
47KRAUS MarinusNiemcy43-3139
48HAUKEDAL RichardNorwegia37-3197
49KARLEN GabrielSzwajcaria36-3204
49SCHMID ConstantinNiemcy36-3208
51SAKALA FilipCzechy35-3219
52HAMANN MartinNiemcy33-3239
52HVALA JakaSowenia33-3232
54FUCHS TimNiemcy31-3259
55BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia29-3276
56GLASDER MichaelUSA27-3292
57PEIER KillianSzwajcaria25-3314
58BIELA StanisawPolska24-3327
59PUNGERTAR MatjazSowenia19-3372
60MATURA JanCzechy18-3382
60ZNISZCZO AleksanderPolska18-3384
62BOGATAJ TineSowenia16-3404
62HOFER ThomasAustria16-3402
64HEIKKINEN KalleFinlandia14-3422
65BRADATSCH SebastianNiemcy13-3436
65VANCURA TomasCzechy13-3432
67EGLOFF LucaSzwajcaria10-3467
67KIM Hyun-KiKorea10-3465
67VAENSKAE EliasFinlandia10-3462
70LACKNER ThomasAustria9-3472
71HAUSWIRTH SandroSzwajcaria8-3484
71HAZETDINOW IlmirRosja8-3482
71KASTELIK DominikPolska8-3482
71KYTOESAHO NikoFinlandia8-3484
75BRASME PaulFrancja7-3497
75LARSON CaseyUSA7-3494
77BIRCHLER TobiasSzwajcaria6-3505
77KUSEK BartomiejPolska6-3507
77LISSO Justin Niemcy6-3502
80IPCIOGLU Fatih ArdaTurcja5-35111
80MAKSIMOCZKIN MichaiRosja5-3517
80SANDELL Jonas-SlothNorwegia5-3512
80STKAA AndrzejPolska5-3514
84BOJARINCEW WadysawRosja4-3528
84SCHUBERT JohannesNiemcy4-3524
86BAENOW AleksandrRosja3-3537
86BROWN AJUSA3-3537
86MAURER JoshuaKanada3-3537
89ROCH DUPLAND ThomasFrancja2-3549
90KORHONEN JanneFinlandia1-3557
90TKACZENKO SiergiejKazachstan1-3553


Puchar
wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Zakopane HS134
21.01.2017
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:45
Sobota, godz. 16:30
Aktualna klasyfikacja Pucharu wiata:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska833
2.TANDE Daniel AndreNorwegia767
3.PREVC DomenSlowenia751
4.KRAFT StefanAustria640
5.KOT MaciejPolska502
9.YA PiotrPolska337
20.KUBACKI DawidPolska180
26.HULA StefanPolska103
38.ZIOBRO JanPolska29
46.ZNISZCZO AleksanderPolska9
52.MURAKA KlemensPolska4
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Eau Claire HS95
27.01.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.WSEK PawePolska473
2.HUBER StefanAustria430
3.OSTERC AljazSlowenia386
4.BRESADOLA DavideWlochy365
5.HOFFMANN FelixNiemcy351
6.KASTELIK DominikPolska349
10.ZIOBRO JanPolska269
20.ZNISZCZO AleksanderPolska175
23.MITUS KrzysztofPolska155
25.BIELA StanisawPolska152
30.CZY BartoszPolska128
36.LEJA KrzysztofPolska102
42.STKAA AndrzejPolska84
44.PILCH TomaszPolska78
46.KUSEK BartomiejPolska76
48.JARZBEK DawidPolska75
53.KANTYKA PrzemysawPolska70
73.ZAPOTOCZNY AndrzejPolska42
82.RUTKOWSKI ukaszPolska34
108.BUKOWSKI ukaszPolska16
108.KUKUA ArturPolska16
157.HUTYRA PatrykPolska1
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Eau Claire HS95
27.01.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl