Zawody zagraniczne
FIS Cup

Informacje o zawodach

Midzynarodowa Federacja Narciarska zaplanowaa wprowadzenie w sezonie 2005/06 nowego cyklu konkursw skokw narciarskich, wystpujcego FIS Cup. Jest to impreza przewidziana dla skoczkw, ktrzy nie mieszcz si w skadach reprezentacji na zawody Pucharu wiata oraz Pucharu Kontynentalnego.

CZYTAJ WICEJ
Szczegy Pucharu FIS
Klasyfikacja Pucharu FIS


Klasyfikacja Pucharu FIS w sezonie 2016/2017
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystpw
1WSEK PawePolska473014
2HUBER StefanAustria430-4310
3OSTERC AljazSowenia386-876
4BRESADOLA DavideWochy365-1085
5HOFFMANN FelixNiemcy351-12210
6KASTELIK DominikPolska349-12414
7IWASA YukenJaponia341-13210
8HAHN JulianNiemcy314-15910
9STEINER MaximilianAustria289-1846
10ZIOBRO JanPolska269-2044
11BRADATSCH SebastianNiemcy260-21310
12ZAJC TimiSowenia223-25010
13COLLOREDO SebastianWochy221-2525
14MODIC Andraz Sowenia213-26014
15PUNGERTAR MatjazSowenia207-2664
16DIETHART ThomasAustria205-2688
17WOHLGENANNT UlrichAustria200-2732
18REISENAUER JanniAustria197-2766
19MAYLAENDER DominikNiemcy192-28112
20ZNISZCZO AleksanderPolska175-2984
21HUBER DanielAustria172-3014
22WAGNER LukasNiemcy159-31410
23MITUS KrzysztofPolska155-3186
24HEINRICH TimNiemcy154-31910
25BIELA StanisawPolska152-32110
26ALAMOMMO AndreasFinlandia150-3237
27BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia140-3332
28JELAR ZigaSowenia139-33410
29INSAM AlexWochy130-3434
30CZY BartoszPolska128-34516
31LAVTIZAR AnzeSowenia116-35710
31VARESCO DanieleWochy116-3579
33KARLEN GabrielSzwajcaria109-3646
33PEIER KillianSzwajcaria109-3642
33TARMAN RokSowenia109-3646
36LEJA KrzysztofPolska102-37112
37KRAPEZ DavidSowenia92-38110
38KYTOESAHO NikoFinlandia89-3847
39HVALA JakaSowenia86-3872
39TKACZENKO SiergiejKazachstan86-38713
41LEITNER ClemensAustria85-3884
42STKAA AndrzejPolska84-3892
43LACKNER ThomasAustria80-3936
44PILCH TomaszPolska78-39514
44SEIDL FabianNiemcy78-3954
46KUSEK BartomiejPolska76-3974
46PASCHKE PiusNiemcy76-3974
48JARZBEK DawidPolska75-39810
48NOUSIAINEN EetuFinlandia75-3987
50EGLOFF LucaSzwajcaria74-3994
51FUCHS TimNiemcy72-4012
51KUS JanSowenia72-4018
53BAER MoritzNiemcy70-4034
53KANTYKA PrzemysawPolska70-4036
55GREIDERER SimonAustria69-4048
55PAVLOVCIC BorSowenia69-4042
57LINDVIK MariusNorwegia65-4082
57SIEGEL JonathanNiemcy65-4088
59RIIBER Jarl MagnusNorwegia60-4132
60HAMMANN PetrickNiemcy58-4155
60TAKEHANA KentaJaponia58-4154
62ROEE EspenNorwegia56-4172
63KURITA RikiJaponia54-4198
63APAROW MaratKazachstan54-4195
65MAURER JoshuaKanada53-4206
66MARUSIAK JewhenUkraina52-4218
67VAENSKAE EliasFinlandia51-4224
68DESCHWANDEN GregorSzwajcaria50-4232
68ITO MasamitsuJaponia50-4232
68SIERGIEJEW MaksimRosja50-4234
71SCHULER AndreasSzwajcaria49-4248
72SCHUBERT JohannesNiemcy48-4256
73ZAPOTOCZNY AndrzejPolska42-4318
74TAEHKAEVUORI FransFinlandia41-4326
75DIESS MartinAustria40-4334
76KALINICZENKO WitalijUkraina39-4348
76LISSO Justin Niemcy39-4344
78CAPUDER MartinSowenia38-4352
79BERGER Lars BrodshaugNorwegia37-4362
80RAIMUND PhilippNiemcy36-4372
81HEIKKINEN KalleFinlandia35-4386
82OEDEGAARD JesperNorwegia34-4392
82RUTKOWSKI ukaszPolska34-4396
82WEIGEL CedrikNiemcy34-4396
85KORHONEN JanneFinlandia33-4404
86KAVILO HenriFinlandia32-4416
86SCHMID ConstantinNiemcy32-4412
88DELLASEGA RobertoWochy31-44210
89PASICZNYK StepanUkraina30-4438
90KVEDER MihaSowenia29-4442
91HAAGEN PhilippAustria28-4456
92KOGLER PatrickAustria26-4478
92SANDELL Jonas-SlothNorwegia26-4476
94BASKAKOW IljaRosja24-4492
94ROMASZOW AleksiejRosja24-4492
94ROMBACH SebastianNiemcy24-44912
94SELL AdrianNiemcy24-4494
98HOFER ThomasAustria23-4502
99CECON FedericoWochy22-45112
99ROTH LucaNiemcy22-4512
101HAZETDINOW IlmirRosja20-4532
102FREDHEIM Kenneth HenningsmoNorwegia19-4544
102SCHAFFER LucasAustria19-4546
104LIENHER MaximilianAustria18-4554
105BLEGA Stefan ValentinRumunia17-4562
105PETER DominikSzwajcaria17-4568
105RINGEN SondreNorwegia17-4564
108AIGRO ArttiEstonia16-45710
108BUKOWSKI ukaszPolska16-45714
108KUKUA ArturPolska16-4574
108MAZURCZUK DmytroUkraina16-4574
108MYHREN Mats BjerkeNorwegia16-4574
108NAZAROW MichaiRosja16-4574
114JUDIN ArtemRosja15-4582
114LASOTA DamianCzechy15-45812
114SATO KeiichiJaponia15-4582
114VILLUMSTAD FredrikNorwegia15-4582
118PRISLIC ErnestSowenia14-4592
119JACOBSEN EspenNorwegia13-4602
120BIRCHLER TobiasSzwajcaria11-4624
120BROWN AJUSA11-4628
120GUGG FlorianAustria11-4622
120UTIEW ArtemRosja11-4622
124FARKAS HunorRumunia10-46314
124KAELIN PascalSzwajcaria10-4634
124SCHMALNAUER MaximilianAustria10-4632
127LARSON CaseyUSA9-4642
127PEDERSEN RobinNorwegia9-4642
127STEMBERGER MatijaSowenia9-4646
127SUTANGUOW ArturRosja9-4644
131GREBER FelixAustria8-4652
131INGEBRIGTSEN ChristianNorwegia8-4652
131MENDEL MarioAustria8-4652
134MATTOON NathanUSA7-4666
134MIETTINEN JuhaFinlandia7-4662
136BAENOW AleksandrRosja6-4672
137HAUSWIRTH SandroSzwajcaria5-4688
137KRATOW IljaKazachstan5-4688
137SCHWANN MikaAustria5-4682
137SYKCZIN Nikita Rosja5-4683
141BREIVIK Andreas VarsiNorwegia4-4692
141DI LENARDO ZenoWochy4-46914
141MALTSEV KevinEstonia4-4696
141MAYLAENDER JanNiemcy4-4694
141MUOTKA OlliFinlandia4-4692
141PACURAR Radu MihaiRumunia4-46910
141ROGELJ UrbanSowenia4-4692
148AALTO AnttiFinlandia3-4704
148BRAATHEN MatiasNorwegia3-4706
148WINTER PaulNiemcy3-4704
151HAYBOECK AlexanderAustria2-4714
151ANIN IwanRosja2-4712
151MARCZUKOW AleksandrRosja2-4712
151PASICZNYK WiktorUkraina2-4716
151SUMSTAD AreNorwegia2-4714
151VALTINER NoahAustria2-4714
157CACINA Daniel AndreiRumunia1-47212
157HUTYRA PatrykPolska1-4724
157RUPITSCH MarkusAustria1-4722
157TAEHKAEVUORI RikuFinlandia1-4722


Puchar
wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Zakopane HS134
21.01.2017
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:45
Sobota, godz. 16:30
Aktualna klasyfikacja Pucharu wiata:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska833
2.TANDE Daniel AndreNorwegia767
3.PREVC DomenSlowenia751
4.KRAFT StefanAustria640
5.KOT MaciejPolska502
9.YA PiotrPolska337
20.KUBACKI DawidPolska180
26.HULA StefanPolska103
38.ZIOBRO JanPolska29
46.ZNISZCZO AleksanderPolska9
52.MURAKA KlemensPolska4
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Eau Claire HS95
27.01.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.WSEK PawePolska473
2.HUBER StefanAustria430
3.OSTERC AljazSlowenia386
4.BRESADOLA DavideWlochy365
5.HOFFMANN FelixNiemcy351
6.KASTELIK DominikPolska349
10.ZIOBRO JanPolska269
20.ZNISZCZO AleksanderPolska175
23.MITUS KrzysztofPolska155
25.BIELA StanisawPolska152
30.CZY BartoszPolska128
36.LEJA KrzysztofPolska102
42.STKAA AndrzejPolska84
44.PILCH TomaszPolska78
46.KUSEK BartomiejPolska76
48.JARZBEK DawidPolska75
53.KANTYKA PrzemysawPolska70
73.ZAPOTOCZNY AndrzejPolska42
82.RUTKOWSKI ukaszPolska34
108.BUKOWSKI ukaszPolska16
108.KUKUA ArturPolska16
157.HUTYRA PatrykPolska1
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Eau Claire HS95
27.01.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl