Druyny
Kadry narodowe na sezon 2016/2017

Austria:

Kadra narodowa: Michael Hayboeck, Stefan Kraft, Gregor Schlierenzauer

Kadra A: Clemens Aigner, Florian Altenburger, Philipp Aschenwald, Thomas Diethart, Manuel Fettner, Thomas Hofer, Andreas Kofler, Manuel Poppinger, Markus Schiffner, Ulrich Wohlgenannt;

Kadra B: Simon Greiderer, Daniel Huber, Stefan Huber, Clemens Leitner, Janni Reisenauer, Markus Rupitsch, Maximilian Steiner, Elias Tollinger;

Kadra C: Michael Falkensteiner, Philipp Haagen, Patrick Kogler, Maximilian Leinher, Florian Mittendorfer, Maximilian Schmalnauer, Mika Schwann, Dominik Schwei, Noah Valtiner, Julian Wienerroither;

Kadra narodowa kobiet: Chiara Hoelzl, Daniela Iraschko-Stolz, Eva Pinkelnig, Jacqueline Seifriedsberger;

Kadra A: Julia Huber;

Kadra B: Claudia Purker, Elisabeth Raudaschl;

Kadra C: Katharina Ellmauer, Linda Grabner;

Bugaria:

Kadra A: Wadimir Zografski;

Sztab szkoleniowy: Emi Zografski (trener gwny), Alexander Pointner (konsultant), Thomas Pointner (fizjoterapeuta);

Kadra B: Wiktor Christow, Jani Georgiew, Krasimir Simitczijski, Iwan Sawkow, Martin Zografski;

Sztab szkoleniowy: Metodi Sawczow (trener), Zdrawko Zdrawkow (trener);

Czechy:

Kadra Richarda Schallerta: Frantisek Holik, Roman Koudelka, Jan Michalek, Viktor Polasek, Filip Sakala, Vojtech Stursa, Tomas Vancura

Sztab szkoleniowy: Richard Schallert (trener gwny), Jaroslav Simek (asystent);

Kadra Jakuba Jiroutka: Lukas Hlava, Jakub Janda, Cestmir Kozisek, Jan Matura;

Sztab szkoleniowy: Jakub Jiroutek (trener gwny), Radek Zidek (asystent);

Kadra Tomasa Vambery: Filip Cerny, Dusan Dolezal, Benedikt Holub, Frantisek Janata, Damian Lasota (czy trening z kadr Schallerta), Frantisek Lejsek, Radek Rydl, Radek Selcer, Radim Sudek, Robert Szymeczek, Petr Vaverka, Marcel Vyvial;

Sztab szkoleniowy: Tomas Vambera (trener gwny);

Kadra A kobiet: Barbora Blazkova, Zdenka Pesatova;

Kadra B kobiet: Marta Krepelkova, Jana Mrakotova, Veronika Ptackova, Michaela Rajnochova;

Kadra C kobiet: Karolina Indrackova, Klara Kubeckova, Stepanka Ptackova, Simona Winlichova;

Sztab szkoleniowy: Jiri Hajek (trener gwny)

Finlandia:

Kadra narodowa: Janne Ahonen, Lauri Asikainen, Ville Larinto, Jarkko Maeaettae, Harri Olli;

Trener: Andreas Mitter;

Asystent: Lauri Hakola;

Kadra juniorw: Andreas Alamommo, Niko Kytoesaho, Eetu Nousiainen;

The Challenger Group: Antti Aalto, Janne Korhonen, Eetu Merilaeinen Juho Ojala, Frans Taehkaevuori, Ossi-Pekka Valta, Elias Vaenskae

Kadra kobiet: Julia Kykkaenen;

Francja:

Kadra A: Vincent Descombes Sevoie;

Kadra B: Paul Brasme, Ronan Lamy Chappuis;

Kadra juniorw A: Noelig Revilliod Blanchard, Thomas Roch Dupland;

Kadra juniorw B: Mathis Contamine, Jonathan Learoyd;

Kadra A kobiet: Julia Clair;

Kadra B kobiet: Lea Lemare, Coline Mattel;

Kadra juniorek: Romane Dieu, Oceane Avocat Gros, Lucile Morat;

Niemcy:

Kadry mczyzn

grupa szkoleniowa Ia

kadra A: Richard Freitag, Severin Freund, Andreas Wellinger, Stephan Leyhe

kadra B: David Siegel, Andreas Wank

grupa szkoleniowa Ib

kadra B: Markus Eisenbichler, Karl Geiger, Marinus Kraus, Pius Paschke

kadra C: Tim Fuchs, Martin Hamann, Adrian Sell, Jonathan Siegel, Paul Winter

grupa szkoleniowa IIa

kadra C: Felix Hoffmann, Johannes Schubert, Axel Maylnder, Max Schaale, Cedrik Weigel, Justin Lisso, Constantin Schmid, Jakob Kosak, Luca Roth, Lennart Weigel

grupa szkoleniowa IIb

kadra C/D: Max Goller, Benedikt Hahne, Adam Helminger, Sebastian Ludwig, Kilian Mrkl, Benjamin Prestel, Philipp Raimund, Eric Fuchs, Tom Gerisch, Tobias Knig, Quirin Modricker, Philipp Nickel, Fabian Schmidt, Finn Braun, Leif Fricke, Luca Geyer, Eric Hoyer, Frederick Jger, Simon Spiewock

Kadry kobiet

grupa szkoleniowa Ia

kadra B: Katharina Althaus, Anna Rupprecht, Juliane Seyfarth, Carina Vogt

grupa szkoleniowa Ib

kadra B: Ulrike Grler, Ramona Straub

grupa szkoleniowa IIa

kadra C: Gianina Ernst, Luisa Grlich, Sophia Grlich, Pauline Heler, Henriette Kraus, Arantxa Lancho, Agnes Reisch

Grupa szkoleniowa IIb

kadra C/D: Alexandra Seifert, Selina Freitag, Alina Ihle, Michelle Khler, Josephin Laue, Sandra Mller, Jenny Nowak, Pauline Stephani, Emily Franke, Emilia Grlich

Norwegia:

Kadra A: Anders Fannemel, Johann Andre Forfang, Kenneth Gangnes, Joachim Hauer, Andreas Stjernen, Daniel Andre Tande;

Sztab szkoleniowy: Alexander Stoeckl (trener gwny), Andreas Vilberg (asystent trenera), Magnus Brevig (trener krajowy), Thomas Hoerl (serwismen i sprzt), Lars Haugvad (fizjoterapeuta i lekarz);

Kadra B: Joakim Aune, Lars Brodshaug Berger, Fredrik Bjerkeengen, Joacim Oedegaard Bjoereng, Matias Braathen, Halvor Egner Granerud, Richard Haukedal, Tom Hilde, Christian Ingebrigtsen, Robert Johansson, Marius Lindvik, Robin Pedersen, Espen Roee, Jonas Sloth Sandell, Phillip Sjoeen, Sigurd Nymoen Soeberg, Are Sumstad;

Sztab szkoleniowy: Thomas Lobben, Jermund Lunder, Roy Erland Myrdal, Henning Stensrud;

Kadra A kobiet: Maren Lundby;

Kadra B kobiet: Anniken Mork;

Sztab szkoleniowy: Christian Meyer (trener gwny), Jermund Lunder (asystent)

Polska:

Kadra A: Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Klemens Muraka, Andrzej Stkaa, Kamil Stoch, Jakub Wolny, Piotr ya;

Trener gwny: Stefan Horngacher;

Asystenci: Zbigniew Klimowski (koordynator kadr A i B), Grzegorz Sobczyk;

Trener techniczny: Michal Dolezal (koordynator sprztowy kadr A, B i C)

Fizjoterapeuta: ukasz Gbala;

Serwismen: Kacper Skrobot;

Wsppracownicy: Piotr Kraek (biomechanik), Adam Maysz (konsultant), dr Harald Pernitsch (konsultant), Aleksander Winiarski (lekarz);

Kadra B: Krzysztof Biegun, Przemysaw Kantyka, Bartomiej Kusek, Krzysztof Mitus, Jan Ziobro, Aleksander Zniszczo;

Trener gwny: Robert Mateja;

Asystent: Marcin Bachleda;

Fizjoterapeuta: Micha Grny;

Serwismen: Kamil Skrobot;

Kadra C: ukasz Bukowski, Bartosz Czy, Dawid Jarzbek, Dominik Kastelik, Tomasz Pilch, Pawe Wsek;

Trener gwny: Maciej Maciusiak;

Asystenci: Piotr Fijas, Wojciech Topr;

Fizjoterapeuta: Daniel Kwiatkowski;

Specjalista od motoryki: Micha Wilk;

Kadra kobiet: Magdalena Paasz, Kinga Rajda, Anna Twardosz;

Trener gwny: Sawomir Hankus;

Asystenci: Krystian Dugopolski, Wojciech Tajner;

Sowenia:

Kadra A: Jernej Damjan, Nejc Dezman, Jaka Hvala, Robert Kranjec, Anze Lanisek, Peter Prevc, Anze Semenic, Jurij Tepes;

Sztab szkoleniowy: Goran Janus (trener gwny), Nejc Frank (asystent), Jani Grilc (asystent), Matjaz Polak (trener motoryczny), Urban Jarc (terapeuta), Urban Komac (terapeuta), Aljosa Branc (serwismen), Bojan Knap (lekarz), Tomaz Silvester (ortopeda)

Kadra B: Tilen Bartol, Rok Justin, Andraz Modic (sezon letni, kandydat do kadry B), Tomaz Naglic, Andraz Pograjc, Cene Prevc (trenuje z kadr A), Ernest Prislic, Matjaz Pungertar, Miran Zupancic;

Sztab szkoleniowy: Igor Medved (trener gwny);

Kadra juniorw (DPNC): Ziga Jelar, Jan Kus, Aljaz Osterc, Bor Pavlovcic, Domen Prevc, Rok Tarman, Timi Zajc

Kadra A kobiet: Ursa Bogataj, Ema Klinec, Nika Kriznar (trenuje z kadr DPNC), Katja Pozun, Spela Rogelj, Maja Vtic;

Sztab szkoleniowy: Stane Baloh (trener gwny), Primoz Peterka (asystent)

Kadra B kobiet: Anita Seretinek

Kadra juniorek DPNC: Jerneja Brecl, Kaja Urbanija Coz, Katra Komar

Stany Zjednoczone:

Kadra narodowa: Kevin Bickner, Trevor Edlund, Michael Glasder, Casey Larson, Nathan Mattoon, Will Rhoads;

Szwajcaria:

Kadra narodowa: Simon Ammann;

Kadra A: Gregor Deschwanden, Luca Egloff, Pascal Kaelin, Killian Peier;

Kadra B: Tobias Birchler, Gabriel Karlen, Andreas Schuler, Sabrina Windmueller;

Kadra C: Sandro Hauswirth.

Sztab szkoleniowy: Ronny Hornschuh (trener gwny), Marvin Scherrer (asystent), Roger Kamber (trener rangi Pucharu Kontynentalnego), Martin Kuenzle (trener rangi FIS Cup i Alpen Cup)

Wochy:

Kadra A: Sebastian Colloredo, Alex Insam;

Kadra B: Davide Bresadola, Federico Cecon, Roberto Dellasega, Daniele Varesco;

Kadra C: Zeno Di Leonardo, Joy Senoner;

Kadra juniorw: Giovanni Bresadola, Francesco Cecon, Alessio Longo, Kevin Rosenwirth;

Sztab szkoleniowy: ukasz Kruczek (trener gwny), Roberto Cecon (trener kadry juniorw)

Kadra narodowa kobiet: Elena Runggaldier;

Kadra A kobiet: Lara Malsiner, Manuela Malsiner;

Kadra B kobiet: Veronica Gianmoena;

Kadra C kobiet: Alice Puntel;

Sztab szkoleniowy: Janko Zwitter (trener gwny), Romed Moroder (asystent)

Prosto z P w Planicy
Puchar
wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Planica HS225
24.03.2017
godz. 15:00
Pitek, godz. 14:50
Pitek, godz. 14:45
Aktualna klasyfikacja Pucharu wiata:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRAFT StefanAustria1465
2.STOCH KamilPolska1434
3.TANDE Daniel AndreNorwegia1181
4.WELLINGER AndreasNiemcy1001
5.KOT MaciejPolska945
11.YA PiotrPolska574
18.KUBACKI DawidPolska321
31.ZIOBRO JanPolska119
32.HULA StefanPolska110
61.ZNISZCZO AleksanderPolska9
65.MURAKA KlemensPolska4
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl