Na ywo:
[X] Zamknij
Szczegy Pucharu Kontynentalnego
Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego


Klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2017/2018
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystpw
1PILCH TomaszPolska49208
2LINDVIK MariusNorwegia416-768
3DEZMAN NejcSowenia391-10110
4LEAROYD JonathanFrancja370-1228
5WANK AndreasNiemcy353-1398
6HAUER JoachimNorwegia290-20210
7HILDE TomNorwegia286-20610
8SIEGEL DavidNiemcy280-2126
9PAVLOVCIC BorSowenia248-24410
10JELAR ZigaSowenia224-2684
11ASCHENWALD PhilippAustria214-2788
12LACKNER ThomasAustria211-2818
13ALTENBURGER FlorianAustria186-3068
14WOHLGENANNT UlrichAustria184-3086
15KOZISEK CestmirCzechy177-3156
16NAGLIC TomazSowenia165-3278
17TEPES JurijSowenia159-3334
18POLASEK ViktorCzechy157-3356
19ZNISZCZO AleksanderPolska142-3508
20RINGEN SondreNorwegia140-3526
21TOLLINGER EliasAustria126-3668
22ZUPANCIC MiranSowenia97-3958
23PEIER KillianSzwajcaria96-3962
24SCHIFFNER MarkusAustria95-3976
25HAZETDINOW IlmirRosja91-4019
26SCHULER AndreasSzwajcaria81-4116
27KANTYKA PrzemysawPolska78-4147
27LEITNER ClemensAustria78-4144
29ZOGRAFSKI WadimirBugaria77-4154
30LANISEK AnzeSowenia74-4186
31HUBER StefanAustria71-4218
32ALAMOMMO AndreasFinlandia70-4226
33HAMANN MartinNiemcy68-4248
34EGLOFF LucaSzwajcaria64-4286
35DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja63-4292
36POGRAJC AndrazSowenia59-4336
37HOFER ThomasAustria55-4374
38HAUSWIRTH SandroSzwajcaria49-4434
39BAER MoritzNiemcy47-4456
40MYHREN Mats BjerkeNorwegia46-44610
41HUBER DanielAustria45-4471
42MAEAETTAE JarkkoFinlandia44-4484
43IWASA YukenJaponia43-4494
44BRESADOLA DavideWochy35-4574
45PEDERSEN RobinNorwegia32-4602
46MURAKA KlemensPolska30-4628
47HLAVA LukasCzechy28-4648
48HOFFMANN FelixNiemcy27-4656
49SEIDL FabianNiemcy24-4686
50GLASDER MichaelUSA23-4692
50OSTERC AljazSowenia23-4694
50SAKALA FilipCzechy23-46910
53RUPITSCH MarkusAustria21-4716
54KARLEN GabrielSzwajcaria20-4728
54LISSO Justin Niemcy20-4724
56WSEK PawePolska19-4738
57TOROK EduardRumunia17-4756
58KRANJEC RobertSowenia15-4772
59BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia12-4806
59KRAUS MarinusNiemcy12-4806
59REISENAUER JanniAustria12-4806
62ASIKAINEN LauriFinlandia8-4846
62CHOI SeouKorea8-4844
62OJALA JuhoFinlandia8-4846
62ROCH DUPLAND ThomasFrancja8-4846
66AIGRO ArttiEstonia7-4852
66JUSTIN RokSowenia7-4852
66KYTOESAHO NikoFinlandia7-4854
66LIENHER MaximilianAustria7-4852
66SELL AdrianNiemcy7-4852
66STEINER MaximilianAustria7-4852
72FUCHS TimNiemcy5-4876
73MAKSIMOCZKIN MichaiRosja4-4882
74BAENOW AleksandrRosja3-4896
74TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja3-4895
76LARINTO VilleFinlandia2-4904
76SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia2-4904
78MAYLAENDER DominikNiemcy1-4914
78TARMAN RokSowenia1-4912




Prosto z MwL w Oberstdorfie:
M
w Lotach
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Oberstdorf HS235
19.01.2018
godz. 16:00
Pitek, godz. 15:45
Pitek, godz. 14:25
Pitek, godz. 15:30
Klasyfikacja P:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska733
2.FREITAG RichardNiemcy711
3.WELLINGER AndreasNiemcy585
4.TANDE Daniel AndreNorwegia565
5.KRAFT StefanAustria428
12.KUBACKI DawidPolska283
15.YA PiotrPolska227
16.HULA StefanPolska208
20.KOT MaciejPolska156
38.WOLNY JakubPolska31
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Planica HS104
20.01.2018
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja180
2.BARANCEWA AleksandraRosja150
3.JAKOWLEWA MarijaRosja130
4.SZPINIEWA AnnaRosja100
4.KRAMER MaritaAustria100
8.PAASZ MagdalenaPolska65
13.KIL JoannaPolska43
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl