Szczegóły Pucharu FIS
Klasyfikacja Pucharu FIS


Klasyfikacja Pucharu FIS w sezonie 2017/2018
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1TOLLINGER EliasAustria509012
2MAYLAENDER DominikNiemcy449-6012
3RUPITSCH MarkusAustria434-7510
4KANTYKA PrzemysławPolska395-11412
5HUBER StefanAustria386-12310
6STEINER MaximilianAustria327-1826
7ZAJC TimiSłowenia318-1914
8WOHLGENANNT UlrichAustria270-2396
9SCHWANN MikaAustria231-2788
10KYTOESAHO NikoFinlandia219-2908
10OSTERC AljazSłowenia219-29010
12ASCHENWALD PhilippAustria206-3036
13POGRAJC AndrazSłowenia205-3048
14HOFER ThomasAustria201-3088
15CZYŻ BartoszPolska199-31010
15LACKNER ThomasAustria199-3107
17PASCHKE PiusNiemcy186-3234
17ZUPANCIC MiranSłowenia186-3236
19WAGNER LukasNiemcy182-32716
20DEZMAN NejcSłowenia180-3292
20ITO MasamitsuJaponia180-3292
22SEIDL FabianNiemcy176-33312
23REISENAUER JanniAustria172-33712
24WˇSEK PawełPolska164-34510
25WINTER PaulNiemcy155-3546
26ALAMOMMO AndreasFinlandia140-3694
27JUSTIN RokSłowenia139-3706
28RINGEN SondreNorwegia132-3772
29NOUSIAINEN EetuFinlandia130-3792
30FUCHS TimNiemcy127-3828
31SCHIFFNER MarkusAustria114-3952
32LEJA KrzysztofPolska110-3994
33BRADATSCH SebastianNiemcy102-40712
33CECON FedericoWłochy102-4074
35SCHULER AndreasSzwajcaria94-4152
36HAMANN MartinNiemcy93-4162
36IWASA YukenJaponia93-4164
38MARKENG Thomas AasenNorwegia87-4224
38POLASEK ViktorCzechy87-4224
40ALTENBURGER FlorianAustria86-4232
40AUNE JoakimNorwegia86-4232
42MAEAETTAE JarkkoFinlandia81-4284
42PEIER KillianSzwajcaria81-4282
44MOGEL Zak Słowenia80-4292
45HAHN JulianNiemcy79-4306
46PAVLIC BlazSłowenia78-4318
47LINDVIK MariusNorwegia76-4332
48WANK AndreasNiemcy75-4342
49BRESADOLA GiovanniWłochy74-4356
49STURSA VojtechCzechy74-4352
51BIELA StanisławPolska72-43714
52PILCH TomaszPolska71-4386
53KOGLER PatrickAustria69-4408
54BJERKEENGEN FredrikNorwegia67-4422
55PEDERSEN RobinNorwegia66-4432
56DESCHWANDEN GregorSzwajcaria64-4452
57JELAR ZigaSłowenia63-4462
58VODAN AljazSłowenia62-4478
59TAEHKAEVUORI FransFinlandia60-4492
60EGLOFF LucaSzwajcaria59-4504
61KVEDER MihaSłowenia57-4524
62IPCIOGLU Fatih ArdaTurcja56-4534
62LIENHER MaximilianAustria56-4534
64OJALA JuhoFinlandia54-4556
64ŻAPAROW MaratKazachstan54-4552
66HILDE TomNorwegia52-4572
67YAMADA YuyaJaponia51-4582
68PREVC CeneSłowenia49-4604
69LEAROYD JonathanFrancja45-4641
70HAAGEN PhilippAustria44-4656
70MODIC Andraz Słowenia44-4656
70TKACZENKO SiergiejKazachstan44-4654
73SCHUBERT JohannesNiemcy43-4668
74HEIKKINEN KalleFinlandia42-4676
74KUS JanSłowenia42-4674
76KRAUS MarinusNiemcy40-4692
77BUSKUM Andreas GranerudNorwegia38-4712
77MITROFAN Nicolae SorinRumunia38-47112
77NAITO TomofumiJaponia38-4712
77VILLUMSTAD FredrikNorwegia38-4712
81BIEGUN KrzysztofPolska36-4738
81HUBER DanielAustria36-4731
81PAVLOVCIC BorSłowenia36-4732
84DIETHART ThomasAustria34-4752
85LEITNER ClemensAustria33-4764
86KARLEN GabrielSzwajcaria30-4794
87HAUER JoachimNorwegia29-4802
87LAVTIZAR AnzeSłowenia29-4805
87SAETHER RishiNorwegia29-4802
87ZIOBRO JanPolska29-4802
91OEDEGAARD JesperNorwegia28-4812
91SAMEC MatevzSłowenia28-4813
93BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia26-4832
93KORHONEN JanneFinlandia26-4834
95VALTINER NoahAustria25-4842
96KAVILO HenriFinlandia24-4852
96SANDELL Jonas-SlothNorwegia24-4852
96STĘKAŁA AndrzejPolska24-4858
99BOMBEK JanSłowenia22-4872
99FABIJAN NikSłowenia22-4874
101BOJARINCEW WładysławRosja21-4884
101HOLIK FrantisekCzechy21-4888
101KOS LovroSłowenia21-4886
104HAFSLUND Oscar AlexanderNorwegia18-4914
105CONTAMINE MathisFrancja17-4928
106CHOI SeouKorea16-4932
106NIETZEL JustinNiemcy16-4936
108CINTIMAR Muhammet IrfanTurcja15-4944
108MURAŃKA KlemensPolska15-4942
108SELCER RadekCzechy15-4948
111HOFFMANN FelixNiemcy14-4952
111PAPPEL TaaviEstonia14-4954
113BAER MoritzNiemcy13-4962
113JUROSZEK KacperPolska13-49610
113KOZISEK CestmirCzechy13-4962
113LIPPESTAD Carl HenningNorwegia13-4964
113LOEYTAEINEN NikoFinlandia13-4964
113MAYLAENDER AxelNiemcy13-4964
119KAELIN PascalSzwajcaria12-4974
119LASOTA DamianCzechy12-4976
119MAURER JoshuaKanada12-4976
119MERILAEINEN EetuFinlandia12-4972
119MYHREN Mats BjerkeNorwegia12-4972
119NEDREJORD Ole MathisNorwegia12-4974
125PITEA Sorin IulianRumunia11-4988
125SOUKUP MatthewKanada11-4986
125WEIGEL JustinNiemcy11-4982
128HAFNAR MarkSłowenia10-4992
128HAUSWIRTH SandroSzwajcaria10-4992
128JACOBSEN EspenNorwegia10-4992
128MIETTINEN JuhaFinlandia10-4992
128SAKALA FilipCzechy10-4992
128TARMAN RokSłowenia10-4992
134AKCZURIN RusłanRosja9-5002
134DOLEZEL DusanCzechy9-5006
134MUMINOW SabirżanKazachstan9-5004
134SUNDAL Kristoffer EriksenNorwegia9-5002
138KALINICZENKO WitalijUkraina8-5015
138OBLAK RokSłowenia8-5012
138WASKUL AndrijUkraina8-5016
141CAPUDER MartinSłowenia7-5025
141MALTSEV KevinEstonia7-5024
143BREIVIK Andreas VarsiNorwegia6-5032
143MIĘTUS KrzysztofPolska6-5036
143POPPINGER ManuelAustria6-5032
143PRESECNIK Jernej Słowenia6-5032
143TOROK EduardRumunia6-5033
148ROGELJ UrbanSłowenia5-5042
148VAENSKAE EliasFinlandia5-5042
148YAMAKAWA TaroJaponia5-5042
151MABUCHI MinatoJaponia4-5054
151MAERKL KilianNiemcy4-5052
151MOERTH FranciscoAustria4-5052
151PETER DominikSzwajcaria4-5052
151VAVERKA PetrCzechy4-50510
156BATBY AlessandroFrancja3-5066
156DI LENARDO ZenoWłochy3-5062
156MADSEN JoergenNorwegia3-5064
156MATTOON NicholasUSA3-5066
156ROEE EspenNorwegia3-5062
156VARESCO DanieleWłochy3-5062
162BEDIR Muhammed AliTurcja2-5074
162BREZOVNIK MedardSłowenia2-5072
162DIRNBAUER Josef Austria2-5072
162INGEBRIGTSEN ChristianNorwegia2-5072
162ROTH LucaNiemcy2-5072
167LAUCHLAN NigelKanada1-5088
167NIEMCZYK KarolPolska1-50810
167POHJOLA ArttuFinlandia1-5084




Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
27.01.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 16:15
Sobota, godz. 14:45
Sobota, godz. 15:30
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska733
2.FREITAG RichardNiemcy711
3.WELLINGER AndreasNiemcy585
4.TANDE Daniel AndreNorwegia565
5.KRAFT StefanAustria428
12.KUBACKI DawidPolska283
15.ŻYŁA PiotrPolska227
16.HULA StefanPolska208
20.KOT MaciejPolska156
38.WOLNY JakubPolska31
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
17.02.2018
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BARANCEWA AleksandraRosja310
2.JAKOWLEWA LidijaRosja275
3.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria200
4.SZPINIEWA AnnaRosja186
5.JAKOWLEWA MarijaRosja176
9.PAŁASZ MagdalenaPolska84
19.KIL JoannaPolska43
21.KARPIEL KamilaPolska41
33.TWARDOSZ AnnaPolska24
40.RAJDA KingaPolska14
Pełna klasyfikacja..»
Czy Polacy wygraj± konkurs drużynowy w Zakopanem?
Tak
Nie
Nie wiem
Głosuj
  1. Tak
    99,99%
  2. Nie
    99,99%
  3. Nie wiem
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl