Szczegy Letniego Pucharu Kontynentalnego
Klasyfikacja Letniego Pucharu Kontynentalnego


Klasyfikacja Letniego Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2017/2018
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystpw
1MURAKA KlemensPolska700013
2BARTOL TilenSowenia627-7310
3PASCHKE PiusNiemcy562-13810
4ZAJC TimiSowenia484-21610
5HUBER DanielAustria389-31110
6HAUER JoachimNorwegia361-3398
7ZUPANCIC MiranSowenia322-3785
8ZNISZCZO AleksanderPolska267-43313
9SCHMID ConstantinNiemcy207-4936
10DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja200-5004
11FREITAG RichardNiemcy196-5046
12STEINER MaximilianAustria193-5077
13SCHULER AndreasSzwajcaria189-5117
14KRAFT StefanAustria180-5202
15PAVLOVCIC BorSowenia176-5246
15PREVC DomenSowenia176-5246
17LACKNER ThomasAustria169-53111
18BAER MoritzNiemcy164-5368
19JELAR ZigaSowenia141-5595
20POGRAJC AndrazSowenia135-5659
21JUSTIN RokSowenia125-5752
22HOFFMANN FelixNiemcy115-5858
23INSAM AlexWochy109-5913
24DEZMAN NejcSowenia107-59311
24KOZISEK CestmirCzechy107-59313
26KUSEK BartomiejPolska98-60211
27MAYLAENDER DominikNiemcy97-6034
28WAGNER LukasNiemcy93-6077
29HLAVA LukasCzechy92-60811
30AUNE JoakimNorwegia80-6204
30BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia80-6208
32ZIOBRO JanPolska75-6259
33BICKNER KevinUSA74-6262
34ASCHENWALD PhilippAustria73-6276
35ROTH LucaNiemcy68-6325
36FETTNER ManuelAustria66-6342
36FUCHS TimNiemcy66-6348
38MARKENG Thomas AasenNorwegia64-6367
39LISSO Justin Niemcy62-6385
40SIEGEL DavidNiemcy61-6394
41ALAMOMMO AndreasFinlandia60-6403
42EISENBICHLER MarkusNiemcy58-6422
43HILDE TomNorwegia56-6446
44IWASA YukenJaponia55-6454
45AIGRO ArttiEstonia54-6465
45SAKALA FilipCzechy54-64613
47EGLOFF LucaSzwajcaria52-6487
48PEIER KillianSzwajcaria51-6492
49HUBER StefanAustria50-6506
49KANTYKA PrzemysawPolska50-65010
49PREVC PeterSowenia50-6501
52TARMAN RokSowenia48-65211
53RUPITSCH MarkusAustria46-6542
54SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia45-6556
54VANCURA TomasCzechy45-6551
56NAGLIC TomazSowenia43-6577
57KOFLER AndreasAustria42-6584
57NOUSIAINEN EetuFinlandia42-6585
57POPPINGER ManuelAustria42-6582
57TOLLINGER EliasAustria42-6587
61SCHWANN MikaAustria40-6607
62HAMANN MartinNiemcy38-6624
62LEAROYD JonathanFrancja38-6627
62NOMME MarttiEstonia38-6627
65GLASDER MichaelUSA34-6667
66KYTOESAHO NikoFinlandia33-6672
67CZY BartoszPolska32-6685
68BJERKEENGEN FredrikNorwegia31-6696
69BOYD-CLOWES MackenzieKanada30-6704
69SEIDL FabianNiemcy30-6704
71BAENOW AleksandrRosja28-6729
71JANDA JakubCzechy28-6723
73AIGNER ClemensAustria25-6752
74SCHLIERENZAUER GregorAustria24-6762
74WASILJEW DmitrijRosja24-6762
76BRASME PaulFrancja23-6777
77OSTERC AljazSowenia22-6782
78MYHREN Mats BjerkeNorwegia20-6802
79RINGEN SondreNorwegia18-6825
80WESTERHEIM Oscar PNorwegia17-6833
81ALTENBURGER FlorianAustria16-6846
81HAHN JulianNiemcy16-6848
83KUS JanSowenia15-6852
84HAYBOECK MichaelAustria14-6862
84LAVTIZAR AnzeSowenia14-6862
84OJALA JuhoFinlandia14-6862
84WSEK PawePolska14-6866
88HAUKEDAL RichardNorwegia12-6886
89MAEAETTAE JarkkoFinlandia11-6892
89TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja11-6892
91IPCIOGLU Fatih ArdaTurcja10-6908
91PEDERSEN RobinNorwegia10-6902
93LINDVIK MariusNorwegia8-6926
93PAVLIC BlazSowenia8-6925
93RHOADS WilliamUSA8-6923
93STURSA VojtechCzechy8-6921
93YAMADA YuyaJaponia8-6926
98HEIKKINEN KalleFinlandia7-6932
98MITUS KrzysztofPolska7-6934
98MUMINOW SabiranKazachstan7-6937
98TAEHKAEVUORI FransFinlandia7-6935
102NAITO TomofumiJaponia5-6956
103BIRCHLER TobiasSzwajcaria4-6962
104TKACZENKO SiergiejKazachstan3-6973
105KARLEN GabrielSzwajcaria2-6984
105WEIGEL CedrikNiemcy2-6983
107PUNGERTAR MatjazSowenia1-6992
107REISENAUER JanniAustria1-6994
107SANDELL Jonas-SlothNorwegia1-6992
107APAROW MaratKazachstan1-6993




Prosto z MwL w Oberstdorfie:
M
w Lotach
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Zakopane HS140
27.01.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 16:15
Sobota, godz. 14:45
Sobota, godz. 15:30
Klasyfikacja P:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska733
2.FREITAG RichardNiemcy711
3.WELLINGER AndreasNiemcy585
4.TANDE Daniel AndreNorwegia565
5.KRAFT StefanAustria428
12.KUBACKI DawidPolska283
15.YA PiotrPolska227
16.HULA StefanPolska208
20.KOT MaciejPolska156
38.WOLNY JakubPolska31
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Brotterode HS117
17.02.2018
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BARANCEWA AleksandraRosja310
2.JAKOWLEWA LidijaRosja275
3.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria200
4.SZPINIEWA AnnaRosja186
5.JAKOWLEWA MarijaRosja176
9.PAASZ MagdalenaPolska84
19.KIL JoannaPolska43
21.KARPIEL KamilaPolska41
33.TWARDOSZ AnnaPolska24
40.RAJDA KingaPolska14
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl