Na ywo:
[X] Zamknij
Szczegy Turnieju Czterech Skoczni
Klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni


Klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni w sezonie 2017/2018
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystpw
1STOCH KamilPolska1108.804
2WELLINGER AndreasNiemcy1039.2-69.64
3FANNEMEL AndersNorwegia1021.3-87.54
4KOBAYASHI JunshiroJaponia1021.1-87.74
5JOHANSSON RobertNorwegia1009.4-99.44
6KUBACKI DawidPolska1003-105.84
7EISENBICHLER MarkusNiemcy993.8-1154
8TANDE Daniel AndreNorwegia992.3-116.54
9FORFANG Johann AndreNorwegia977.4-131.44
10DAMJAN JernejSowenia974.1-134.74
11GEIGER KarlNiemcy970.2-138.64
12HULA StefanPolska957-151.84
13LEYHE StephanNiemcy954-154.84
14HAYBOECK MichaelAustria948.1-160.74
15YA PiotrPolska914.5-194.34
16ZAJC TimiSowenia903.5-205.34
17JELAR ZigaSowenia902.1-206.74
18SCHMID ConstantinNiemcy892.1-216.74
19STJERNEN AndreasNorwegia887.4-221.44
20KRAFT StefanAustria859.1-249.74
21PREVC PeterSowenia820.3-288.54
22KOBAYASHI RyoyuJaponia815.9-292.94
23KOT MaciejPolska811.7-297.14
24GRANERUD Halvor EgnerNorwegia809.3-299.54
25TAKEUCHI TakuJaponia786.7-322.14
26SCHLIERENZAUER GregorAustria702.2-406.64
27FREITAG RichardNiemcy665.1-443.73
28BARTOL TilenSowenia617-491.83
29AMMANN SimonSzwajcaria576.3-532.53
30DESCHWANDEN GregorSzwajcaria570.6-538.23
31FETTNER ManuelAustria500.4-608.44
32PEIER KillianSzwajcaria498.6-610.23
33AIGNER ClemensAustria419-689.84
34SEMENIC AnzeSowenia412.6-696.23
35KOZISEK CestmirCzechy404.8-7044
36COLLOREDO SebastianWochy401.8-7073
37PREVC DomenSowenia398.7-710.13
38WOLNY JakubPolska397.4-711.43
39PASCHKE PiusNiemcy370.2-738.64
40KASAI NoriakiJaponia350.7-758.13
41SIEGEL DavidNiemcy329.9-778.92
42KOUDELKA RomanCzechy314.4-794.42
43KLIMOW JewgienijRosja310.9-797.92
44LEAROYD JonathanFrancja307.3-801.52
45KORNIOW DenisRosja299-809.83
46INSAM AlexWochy292.8-8163
47BOYD-CLOWES MackenzieKanada291.8-8173
48LEITNER ClemensAustria278.6-830.22
49HUBER DanielAustria262.2-846.63
50POPPINGER ManuelAustria221.4-887.41
51BICKNER KevinUSA220.2-888.61
52WANK AndreasNiemcy218.9-889.92
53DEZMAN NejcSowenia209.6-899.21
54STURSA VojtechCzechy207.9-900.93
55PILCH TomaszPolska201.4-907.42
56SCHIFFNER MarkusAustria192.3-916.52
57AALTO AnttiFinlandia184.1-924.72
58DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja168-940.82
59LACKNER ThomasAustria100.7-1008.11
60ZOGRAFSKI WadimirBugaria98-1010.81
61WOHLGENANNT UlrichAustria97.9-1010.91
62ALTENBURGER FlorianAustria91.2-1017.61
63MAEAETTAE JarkkoFinlandia86.4-1022.41
64SAKUYAMA KentoJaponia85.4-1023.41
65TOLLINGER EliasAustria84.9-1023.91
66WASILJEW DmitrijRosja69-1039.81
67ROMASZOW AleksiejRosja61-1047.81




Prosto z MwL w Oberstdorfie:
M
w Lotach
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Oberstdorf HS235
19.01.2018
godz. 16:00
Pitek, godz. 15:45
Pitek, godz. 14:25
Pitek, godz. 15:30
Klasyfikacja P:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska733
2.FREITAG RichardNiemcy711
3.WELLINGER AndreasNiemcy585
4.TANDE Daniel AndreNorwegia565
5.KRAFT StefanAustria428
12.KUBACKI DawidPolska283
15.YA PiotrPolska227
16.HULA StefanPolska208
20.KOT MaciejPolska156
38.WOLNY JakubPolska31
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Planica HS104
20.01.2018
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja180
2.BARANCEWA AleksandraRosja150
3.JAKOWLEWA MarijaRosja130
4.SZPINIEWA AnnaRosja100
4.KRAMER MaritaAustria100
8.PAASZ MagdalenaPolska65
13.KIL JoannaPolska43
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl