Szczegy Pucharu wiata
Klasyfikacja Pucharu wiata


Klasyfikacja Pucharu wiata w sezonie 2016/2017
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystpw
1KRAFT StefanAustria1665025
2STOCH KamilPolska1524-14126
3TANDE Daniel AndreNorwegia1201-46426
4WELLINGER AndreasNiemcy1161-50426
5KOT MaciejPolska985-68026
6PREVC DomenSowenia963-70225
7HAYBOECK MichaelAustria814-85125
8EISENBICHLER MarkusNiemcy807-85824
9PREVC PeterSowenia716-94924
10FETTNER ManuelAustria703-96226
11YA PiotrPolska634-103126
12STJERNEN AndreasNorwegia591-107426
13FREITAG RichardNiemcy507-115825
14JOHANSSON RobertNorwegia424-124123
15KASAI NoriakiJaponia401-126426
16DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja386-127926
17KLIMOW JewgienijRosja382-128325
18GEIGER KarlNiemcy369-129626
19KUBACKI DawidPolska345-132026
20TEPES JurijSowenia326-133925
21FREUND SeverinNiemcy309-13569
22LEYHE StephanNiemcy308-135723
23KOFLER AndreasAustria307-135817
24ITO DaikiJaponia294-137121
25KOUDELKA RomanCzechy223-144223
26FANNEMEL AndersNorwegia213-145218
27FORFANG Johann AndreNorwegia197-146812
28DAMJAN JernejSowenia149-151619
29AMMANN SimonSzwajcaria147-151820
30TAKEUCHI TakuJaponia130-153521
31ZIOBRO JanPolska122-154316
32HULA StefanPolska110-155520
33LANISEK AnzeSowenia98-156714
34SCHLIERENZAUER GregorAustria94-15717
35WANK AndreasNiemcy90-157517
36STURSA VojtechCzechy88-157713
37SCHIFFNER MarkusAustria81-158419
38JANDA JakubCzechy80-158518
39KORNIOW DenisRosja77-158819
40PREVC CeneSowenia67-159815
41BOYD-CLOWES MackenzieKanada52-161319
42AIGNER ClemensAustria50-16158
42BICKNER KevinUSA50-161520
42GRANERUD Halvor EgnerNorwegia50-161514
45SEMENIC AnzeSowenia41-162412
46COLLOREDO SebastianWochy33-16328
47POLASEK ViktorCzechy31-16345
47VANCURA TomasCzechy31-163412
49HLAVA LukasCzechy26-163915
50AHONEN JanneFinlandia24-16418
50MAEAETTAE JarkkoFinlandia24-164115
52AUNE JoakimNorwegia23-16422
53INSAM AlexWochy22-16435
54KOBAYASHI JunshiroJaponia20-16458
55ROMASZOW AleksiejRosja17-16486
56HILDE TomNorwegia16-16499
56LARINTO VilleFinlandia16-164912
58HUBER StefanAustria15-16507
58WASILJEW DmitrijRosja15-16509
60BRESADOLA DavideWochy14-16515
61SIEGEL DavidNiemcy12-16532
62SAKUYAMA KentoJaponia9-165613
62ZNISZCZO AleksanderPolska9-16568
64DESCHWANDEN GregorSzwajcaria8-16579
65ALTENBURGER FlorianAustria4-16614
65MURAKA KlemensPolska4-166110
67GLASDER MichaelUSA3-166210
67PAVLOVCIC BorSowenia3-16623
69NURMSALU KaarelEstonia2-16637
69TOLLINGER EliasAustria2-16633
71HUBER DanielAustria1-16644
71IWASA YukenJaponia1-16642
71KARLEN GabrielSzwajcaria1-16645




Prosto z MwL w Oberstdorfie:
M
w Lotach
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Zakopane HS140
27.01.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 16:15
Sobota, godz. 14:45
Sobota, godz. 15:30
Klasyfikacja P:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska733
2.FREITAG RichardNiemcy711
3.WELLINGER AndreasNiemcy585
4.TANDE Daniel AndreNorwegia565
5.KRAFT StefanAustria428
12.KUBACKI DawidPolska283
15.YA PiotrPolska227
16.HULA StefanPolska208
20.KOT MaciejPolska156
38.WOLNY JakubPolska31
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Brotterode HS117
17.02.2018
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BARANCEWA AleksandraRosja310
2.JAKOWLEWA LidijaRosja275
3.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria200
4.SZPINIEWA AnnaRosja186
5.JAKOWLEWA MarijaRosja176
9.PAASZ MagdalenaPolska84
19.KIL JoannaPolska43
21.KARPIEL KamilaPolska41
33.TWARDOSZ AnnaPolska24
40.RAJDA KingaPolska14
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl