Zawody zagraniczne
Letnie Grand Prix

Zasady zawodw

Letnie Grand Prix jest od lat poligonem dowiadczalnym dla wszelkiego rodzaju nowinek regulaminowych. W sezonie 2000 konkursy odbyway si wedug nastpujcych zasad:

CZYTAJ WICEJ

Historia zawodw

Letnie Grand Prix zostaa zainaugurowana w 1994 roku. Na pierwsz edycj skaday si tylko trzy konkursy na skoczniach w Hinterzarten, Predazzo i Stams. Pierwszym triumfatorem cyklu zosta Takanobu Okabe z Japonii.

CZYTAJ WICEJ
Szczegy Letniego Grand Prix
Klasyfikacja Letniego Grand Prix


Klasyfikacja Letniego Grand Prix w sezonie 2017/2018
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystpw
1KUBACKI DawidPolska50005
2LANISEK AnzeSowenia353-1478
3KOBAYASHI JunshiroJaponia332-1689
4KOT MaciejPolska270-2305
5KLIMOW JewgienijRosja232-2685
6GANGNES KennethNorwegia217-2837
7LEYHE StephanNiemcy216-2845
8KOUDELKA RomanCzechy200-3004
8YA PiotrPolska200-3005
10HULA StefanPolska175-3255
11SEMENIC AnzeSowenia172-3288
12KORNIOW DenisRosja164-3366
13AMMANN SimonSzwajcaria161-3397
14JOHANSSON RobertNorwegia152-3485
15KOBAYASHI RyoyuJaponia149-3514
16FORFANG Johann AndreNorwegia142-3583
16WELLINGER AndreasNiemcy142-3583
18GRANERUD Halvor EgnerNorwegia137-3636
19TANDE Daniel AndreNorwegia124-3763
20COLLOREDO SebastianWochy116-3848
20GEIGER KarlNiemcy116-3845
22BRESADOLA DavideWochy112-3889
23JUSTIN RokSowenia111-3897
24KRAFT StefanAustria105-3954
25SCHLIERENZAUER GregorAustria91-4093
26STOCH KamilPolska85-4155
27FANNEMEL AndersNorwegia77-4237
28MURAKA KlemensPolska75-4254
28TAKEUCHI TakuJaponia75-4254
30BARTOL TilenSowenia74-4262
31AALTO AnttiFinlandia73-4278
32INSAM AlexWochy71-4295
33DESCHWANDEN GregorSzwajcaria69-4317
34KRANJEC RobertSowenia63-4376
35FETTNER ManuelAustria54-4463
36WOLNY JakubPolska50-4505
37ITO DaikiJaponia49-4513
37WANK AndreasNiemcy49-4515
39BICKNER KevinUSA44-4564
40NAZAROW MichaiRosja42-4587
40ROMASZOW AleksiejRosja42-4586
42ALTENBURGER FlorianAustria40-4605
43SCHIFFNER MarkusAustria39-4614
44KASAI NoriakiJaponia38-4622
44TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja38-4627
46PEIER KillianSzwajcaria35-4659
47PREVC PeterSowenia34-4664
48ALAMOMMO AndreasFinlandia33-4674
49JELAR ZigaSowenia32-4686
49ZUPANCIC MiranSowenia32-4685
51PASCHKE PiusNiemcy31-4693
51ZIOBRO JanPolska31-4692
53AIGNER ClemensAustria29-4717
54EISENBICHLER MarkusNiemcy26-4742
54LARINTO VilleFinlandia26-4744
56PAVLOVCIC BorSowenia23-4773
56STEINER MaximilianAustria23-4773
58STJERNEN AndreasNorwegia21-4793
59DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja18-4823
60FREITAG RichardNiemcy16-4843
61HARADA YumuJaponia15-4856
61KOFLER AndreasAustria15-4852
63SCHULER AndreasSzwajcaria14-4863
63WASILJEW DmitrijRosja14-4861
65HAYBOECK MichaelAustria13-4872
65TKACZENKO SiergiejKazachstan13-4874
67MAEAETTAE JarkkoFinlandia12-4883
67TEPES JurijSowenia12-4885
67ZNISZCZO AleksanderPolska12-4883
70JANDA JakubCzechy11-4895
70NOUSIAINEN EetuFinlandia11-4893
70POLASEK ViktorCzechy11-4892
70VANCURA TomasCzechy11-4897
74TOLLINGER EliasAustria9-4912
75ITO KenshiroJaponia7-4934
76BJERKEENGEN FredrikNorwegia6-4941
76POPPINGER ManuelAustria6-4941
78HAMANN MartinNiemcy5-4952
78HLAVA LukasCzechy5-4955
78MITUS KrzysztofPolska5-4955
81BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia4-4962
81GLASDER MichaelUSA4-4964
81SCHMID ConstantinNiemcy4-4962
81WSEK PawePolska4-4962
85SIEGEL DavidNiemcy3-4971
85STURSA VojtechCzechy3-4976
87AIGRO ArttiEstonia2-4983
88POGRAJC AndrazSowenia1-4991


Puchar
wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
LPK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Wisa HS134
18.11.2017
godz. 16:00
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:35
Sobota, godz. 13:15
Aktualna klasyfikacja Letniego Grand Prix:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KUBACKI DawidPolska500
2.LANISEK AnzeSlowenia353
3.KOBAYASHI JunshiroJaponia332
4.KOT MaciejPolska270
5.KLIMOW JewgienijRosja232
8.YA PiotrPolska200
10.HULA StefanPolska175
26.STOCH KamilPolska85
28.MURAKA KlemensPolska75
36.WOLNY JakubPolska50
51.ZIOBRO JanPolska31
67.ZNISZCZO AleksanderPolska12
78.MITUS KrzysztofPolska5
81.WSEK PawePolska4
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Notodden HS100
15.12.2017
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KARPIEL KamilaPolska280
2.STRAUB RamonaNiemcy262
3.SEYFARTH JulianeNiemcy200
4.JAKOWLEWA LidijaRosja182
5.SZPINIEWA AnnaRosja154
19.TWARDOSZ AnnaPolska52
22.RAJDA KingaPolska34
33.SZWAB JoannaPolska20
45.PAASZ MagdalenaPolska5
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Whistler HS106
07.12.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia382
2.KRIZNAR NikaSlowenia380
3.KARPIEL KamilaPolska237
4.GOERLICH LuisaNiemcy206
5.LEMARE LeaFrancja180
6.TWARDOSZ AnnaPolska141
7.RAJDA KingaPolska135
15.PAASZ MagdalenaPolska90
23.CIELAR PaulinaPolska61
29.HARSCHE KatarzynaPolska48
55.KIL JoannaPolska8
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl