Zawody zagraniczne
Puchar wiata PAN
Szczegy P kobiet
Klasyfikacja P kobiet


Klasyfikacja P Pa w sezonie 2016/2017
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystpw
1TAKANASHI SaraJaponia69008
2ITO YukiJaponia532-1588
3LUNDBY MarenNorwegia417-2738
4IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria368-3228
5AWWAKUMOWA IrinaRosja362-3288
6KLINEC EmaSowenia318-3728
7ALTHAUS KatharinaNiemcy293-3978
8SEIFRIEDSBERGER JacquelineAustria285-4058
9VOGT CarinaNiemcy241-4498
10VTIC MajaSowenia234-4568
11WUERTH SvenjaNiemcy204-4868
12HENDRICKSON SarahUSA186-5048
13HOELZL ChiaraAustria135-5558
13SETO YukaJaponia135-5558
15RUPPRECHT AnnaNiemcy127-5634
16MALSINER ManuelaWochy96-5948
17ROGELJ SpelaSowenia95-5958
18IWABUCHI KaoriJaponia93-5977
19MORAT Lucile Francja85-6057
20BARANNIKOWA AnastasijaRosja73-6178
21TICHONOWA SofjaRosja66-6248
22LEMARE LeaFrancja65-6258
22MATTEL ColineFrancja65-6254
24HENRICH TaylorKanada55-6357
25KYKKAENEN JuliaFinlandia54-6368
26KRIZNAR NikaSowenia48-6427
26STRAUB RamonaNiemcy48-6427
28RUNGGALDIER ElenaWochy47-6437
29ENGLUND NitaUSA44-6467
30KUSTOWA AleksandraRosja40-6505
30SEYFARTH JulianeNiemcy40-6507
32HARALAMBIE DanielaRumunia38-6527
33INSAM EvelynWochy37-6536
34BOGATAJ UrsaSowenia31-6597
35ERNST GianinaNiemcy27-6634
36GOERLICH LuisaNiemcy16-6742
37KABUKOWA KseniaRosja12-6785
38BLAZKOVA BarboraCzechy8-6827
38GERAGHTY-MOATS TaraUSA8-6824
38LOGAR EvaSowenia8-6824
41MORK AnnikenNorwegia7-6835
42AVOCAT GROS OceaneFrancja6-6842
43HESSLER PaulineNiemcy5-6851
44IWASA HarukaJaponia2-6882
45PINKELNIG EvaAustria1-6894
45TANAKA AtsukoKanada1-6895


Puchar
wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Zakopane HS134
21.01.2017
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:45
Sobota, godz. 16:30
Aktualna klasyfikacja Pucharu wiata:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska833
2.TANDE Daniel AndreNorwegia767
3.PREVC DomenSlowenia751
4.KRAFT StefanAustria640
5.KOT MaciejPolska502
9.YA PiotrPolska337
20.KUBACKI DawidPolska180
26.HULA StefanPolska103
38.ZIOBRO JanPolska29
46.ZNISZCZO AleksanderPolska9
52.MURAKA KlemensPolska4
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Eau Claire HS95
27.01.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.WSEK PawePolska473
2.HUBER StefanAustria430
3.OSTERC AljazSlowenia386
4.BRESADOLA DavideWlochy365
5.HOFFMANN FelixNiemcy351
6.KASTELIK DominikPolska349
10.ZIOBRO JanPolska269
20.ZNISZCZO AleksanderPolska175
23.MITUS KrzysztofPolska155
25.BIELA StanisawPolska152
30.CZY BartoszPolska128
36.LEJA KrzysztofPolska102
42.STKAA AndrzejPolska84
44.PILCH TomaszPolska78
46.KUSEK BartomiejPolska76
48.JARZBEK DawidPolska75
53.KANTYKA PrzemysawPolska70
73.ZAPOTOCZNY AndrzejPolska42
82.RUTKOWSKI ukaszPolska34
108.BUKOWSKI ukaszPolska16
108.KUKUA ArturPolska16
157.HUTYRA PatrykPolska1
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Eau Claire HS95
27.01.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl