Harmonogram Kibica
Informacje o najbliszych zawodach

Wybierz zawody, ktre chcesz ledzi:

Puchar wiata/M/LGP
CoC
FIS Cup
M Juniorw
Puchar wiata Pa/LGP Pa
CoC Pa
FIS Cup Pa
Krajowe
zaznacz wszystkowyczy wszystko




Wydarzenie Transmisja Live
Czwartek, 19.01
02:00 P Pa w Zao - odprawa techniczna (HS 106) -
08:00 P Pa w Zao - oficjalny trening (HS 106) Wyniki na ywo
09:30 P Pa w Zao - kwalifikacje (HS 106) Wyniki na ywo
12:00 PK w Sapporo - odprawa techniczna (HS 100) -
Pitek, 20.01
00:30 PK w Sapporo - oficjalny trening (HS 100) Wyniki na ywo
01:30 PK w Sapporo - seria prbna (HS 100) Wyniki na ywo
02:30 PK w Sapporo - pierwsza seria konkursowa (HS 100) Wyniki na ywo
08:00 P Pa w Zao - seria prbna (HS 106) Wyniki na ywo
09:00 P Pa w Zao - pierwsza seria konkursowa (HS 106) Wyniki na ywo
11:00 P w Zakopane - odprawa techniczna (HS 134) -
16:00 P w Zakopane - oficjalny trening (HS 134) Wyniki na ywo
18:00 P w Zakopane - kwalifikacje (HS 134) tvp1tvpsporteurosport Wyniki na ywo
Sobota, 21.01
00:30 PK w Sapporo - oficjalny trening (HS 137) Wyniki na ywo
01:30 PK w Sapporo - seria prbna (HS 137) Wyniki na ywo
02:30 PK w Sapporo - pierwsza seria konkursowa (HS 137) Wyniki na ywo
07:45 P Pa w Zao - kwalifikacje (HS 106) Wyniki na ywo
09:00 P Pa w Zao - pierwsza seria konkursowa (HS 106) Wyniki na ywo
14:45 P w Zakopane - seria prbna (HS 134) Wyniki na ywo
16:00 P w Zakopane - pierwsza seria konkursowa (HS 134) tvp1eurosport Wyniki na ywo
Niedziela, 22.01
01:00 PK w Sapporo - seria prbna (HS 137) Wyniki na ywo
02:00 PK w Sapporo - pierwsza seria konkursowa (HS 137) Wyniki na ywo
Pitek, 27.01
09:30 P Pa w Rasnov - odprawa techniczna (HS 100) -
11:00 P Pa w Rasnov - oficjalny trening (HS 100) Wyniki na ywo
11:00 P w Willingen - odprawa techniczna (HS 145) -
12:30 P Pa w Rasnov - kwalifikacje (HS 100) Wyniki na ywo
15:30 P w Willingen - seria prbna (HS 145) Wyniki na ywo
17:00 FIS CUP Pa w Eau Claire - odprawa techniczna (HS 95) -
17:00 FIS Cup w Eau Claire - odprawa techniczna (HS 95) -
18:00 P w Willingen - kwalifikacje (HS 145) eurosport Wyniki na ywo
19:00 PK w Bischofshofen - odprawa techniczna (HS 140) -
21:30 FIS Cup w Eau Claire - oficjalny trening (HS 95) -
21:30 FIS CUP Pa w Eau Claire - oficjalny trening (HS 95) -
Sobota, 28.01
10:30 P Pa w Rasnov - seria prbna (HS 100) Wyniki na ywo
11:30 P Pa w Rasnov - pierwsza seria konkursowa (HS 100) Wyniki na ywo
13:00 PK w Bischofshofen - oficjalny trening (HS 140) Wyniki na ywo
15:00 P w Willingen - seria prbna (HS 145) Wyniki na ywo
16:00 PK w Bischofshofen - seria prbna (HS 140) Wyniki na ywo
16:05 P w Willingen - pierwsza seria konkursowa (HS 145) tvp1eurosport Wyniki na ywo
17:00 PK w Bischofshofen - pierwsza seria konkursowa (HS 140) Wyniki na ywo
18:00 FIS CUP Pa w Eau Claire - seria prbna (HS 95) -
18:00 FIS Cup w Eau Claire - seria prbna (HS 95) -
19:00 FIS CUP Pa w Eau Claire - pierwsza seria konkursowa (HS 95) -
19:00 FIS Cup w Eau Claire - pierwsza seria konkursowa (HS 95) -
Niedziela, 29.01
09:00 PK w Bischofshofen - seria prbna (HS 140) Wyniki na ywo
10:00 PK w Bischofshofen - pierwsza seria konkursowa (HS 140) Wyniki na ywo
11:30 P Pa w Rasnov - kwalifikacje (HS 100) Wyniki na ywo
12:30 P Pa w Rasnov - pierwsza seria konkursowa (HS 100) Wyniki na ywo
14:00 P w Willingen - seria prbna (HS 145) Wyniki na ywo
15:05 P w Willingen - pierwsza seria konkursowa (HS 145) eurosporttvp1 Wyniki na ywo
Pitek, 03.02
10:00 P Pa w Hinzenbach - odprawa techniczna (HS 94) -
10:00 P w Oberstdorf - odprawa techniczna (HS 225) -
12:00 P Pa w Hinzenbach - oficjalny trening (HS 94) Wyniki na ywo
14:00 P Pa w Hinzenbach - kwalifikacje (HS 94) Wyniki na ywo
16:00 P w Oberstdorf - oficjalny trening (HS 225) Wyniki na ywo
18:00 P w Oberstdorf - kwalifikacje (HS 225) eurosport Wyniki na ywo
Sobota, 04.02
12:00 P Pa w Hinzenbach - seria prbna (HS 94) Wyniki na ywo
13:00 P Pa w Hinzenbach - pierwsza seria konkursowa (HS 94) Wyniki na ywo
14:45 P w Oberstdorf - seria prbna (HS 225) Wyniki na ywo
16:00 P w Oberstdorf - pierwsza seria konkursowa (HS 225) eurosporttvp1 Wyniki na ywo
Niedziela, 05.02
12:00 P Pa w Hinzenbach - kwalifikacje (HS 94) Wyniki na ywo
13:00 P Pa w Hinzenbach - pierwsza seria konkursowa (HS 94) Wyniki na ywo
13:30 P w Oberstdorf - kwalifikacje (HS 225) Wyniki na ywo
15:00 P w Oberstdorf - pierwsza seria konkursowa (HS 225) tvp1eurosport Wyniki na ywo
Pitek, 10.02
02:00 P w Sapporo - odprawa techniczna (HS 137) -
06:30 P w Sapporo - oficjalny trening (HS 137) Wyniki na ywo
08:30 P w Sapporo - kwalifikacje (HS 137) eurosport Wyniki na ywo
09:00 P Pa w Ljubno - odprawa techniczna (HS 95) -
12:00 P Pa w Ljubno - oficjalny trening (HS 95) Wyniki na ywo
14:00 P Pa w Ljubno - kwalifikacje (HS 95) Wyniki na ywo
Sobota, 11.02
07:30 P w Sapporo - seria prbna (HS 137) Wyniki na ywo
08:30 P w Sapporo - pierwsza seria konkursowa (HS 137) eurosporttvp1 Wyniki na ywo
11:45 P Pa w Ljubno - seria prbna (HS 95) Wyniki na ywo
13:00 P Pa w Ljubno - pierwsza seria konkursowa (HS 95) Wyniki na ywo
Niedziela, 12.02
01:00 P w Sapporo - kwalifikacje (HS 137) Wyniki na ywo
02:00 P w Sapporo - pierwsza seria konkursowa (HS 137) tvp1 Wyniki na ywo
11:45 P Pa w Ljubno - kwalifikacje (HS 95) Wyniki na ywo
13:00 P Pa w Ljubno - pierwsza seria konkursowa (HS 95) Wyniki na ywo
Wtorek, 14.02
01:30 P w Pjongczang - odprawa techniczna (HS 140) -
11:00 P w Pjongczang - oficjalny trening (HS 140) Wyniki na ywo
13:00 P w Pjongczang - kwalifikacje (HS 140) Wyniki na ywo
roda, 15.02
01:30 P Pa w Pjongczang - odprawa techniczna (HS 109) -
02:00 P Pa w Pjongczang - oficjalny trening (HS 109) Wyniki na ywo
04:00 P Pa w Pjongczang - kwalifikacje (HS 109) Wyniki na ywo
08:00 P Pa w Pjongczang - seria prbna (HS 109) Wyniki na ywo
09:00 P Pa w Pjongczang - pierwsza seria konkursowa (HS 109) Wyniki na ywo
11:00 P w Pjongczang - seria prbna (HS 140) Wyniki na ywo
12:00 P w Pjongczang - pierwsza seria konkursowa (HS 140) tvp1 Wyniki na ywo
Czwartek, 16.02
06:45 P Pa w Pjongczang - kwalifikacje (HS 109) Wyniki na ywo
07:45 P Pa w Pjongczang - pierwsza seria konkursowa (HS 109) Wyniki na ywo
09:45 P w Pjongczang - kwalifikacje (HS 140) Wyniki na ywo
10:45 P w Pjongczang - pierwsza seria konkursowa (HS 140) tvp1 Wyniki na ywo
roda, 22.02
10:00 M w Lahti - oficjalny trening (HS 100) Wyniki na ywo
14:00 M w Lahti - odprawa techniczna (HS 100) -
Czwartek, 23.02
11:30 M w Lahti - seria prbna (HS 100) Wyniki na ywo
13:00 M w Lahti - kwalifikacje (HS 100) Wyniki na ywo
15:30 M w Lahti - oficjalny trening (HS 100) Wyniki na ywo
Pitek, 24.02
12:00 M w Lahti - seria prbna (HS 100) Wyniki na ywo
13:30 M w Lahti - kwalifikacje (HS 100) Wyniki na ywo
15:30 M w Lahti - seria prbna (HS 100) Wyniki na ywo
16:30 M w Lahti - pierwsza seria konkursowa (HS 100) Wyniki na ywo
Sobota, 25.02
15:30 M w Lahti - seria prbna (HS 100) Wyniki na ywo
16:30 M w Lahti - pierwsza seria konkursowa (HS 100) tvp1 Wyniki na ywo
Niedziela, 26.02
15:30 M w Lahti - seria prbna (HS 100) Wyniki na ywo
16:30 M w Lahti - pierwsza seria konkursowa (HS 100) Wyniki na ywo
Poniedziaek, 27.02
10:00 M w Lahti - odprawa techniczna (HS 130) -
17:00 M w Lahti - oficjalny trening (HS 130) Wyniki na ywo
Wtorek, 28.02
17:00 M w Lahti - oficjalny trening (HS 130) Wyniki na ywo
roda, 01.03
15:30 M w Lahti - seria prbna (HS 130) Wyniki na ywo
17:00 M w Lahti - kwalifikacje (HS 130) Wyniki na ywo
Czwartek, 02.03
16:30 M w Lahti - seria prbna (HS 130) Wyniki na ywo
17:30 M w Lahti - pierwsza seria konkursowa (HS 130) tvp1 Wyniki na ywo
Pitek, 03.03
10:00 M w Lahti - odprawa techniczna (HS 130) -
17:00 M w Lahti - oficjalny trening (HS 130) Wyniki na ywo
Sobota, 04.03
15:15 M w Lahti - seria prbna (HS 130) Wyniki na ywo
16:15 M w Lahti - pierwsza seria konkursowa (HS 130) tvp1 Wyniki na ywo
Puchar
wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Zakopane HS134
21.01.2017
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:45
Sobota, godz. 16:30
Aktualna klasyfikacja Pucharu wiata:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska833
2.TANDE Daniel AndreNorwegia767
3.PREVC DomenSlowenia751
4.KRAFT StefanAustria640
5.KOT MaciejPolska502
9.YA PiotrPolska337
20.KUBACKI DawidPolska180
26.HULA StefanPolska103
38.ZIOBRO JanPolska29
46.ZNISZCZO AleksanderPolska9
52.MURAKA KlemensPolska4
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Eau Claire HS95
27.01.2017
godz. 03:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl