Na ywo:
  • LPS | Hinterzarten | pierwsza seria konkursowa

    12:30 |Relacja FIS

  • LCOC | Notodden | pierwsza seria konkursowa

    11:45 |Relacja FIS

[X] Zamknij
O Serwisie
O nas
Waciciel serwisu i Redaktor Naczelny:
Tadeusz Mieczyski
  • Miasto:Gdynia
  • Email:t.mieczynski@skijumping.pl
  • Data doczenia: 15-11-2000
  • Zadania: Rozwj serwisu, korespondencje z zawodw, zdjcia, marketing, aspekty techniczne.
Serwis wsptworz:
Anna Szczepankiewicz
  • Miasto:Krakw
  • Email:a.szczepankiewicz@skijumping.pl
  • Data doczenia: 02-02-2003
  • Zadania: Wyjazdy na konkursy, wywiady, zdjcia, tumaczenia oraz sylwetki skoczkw.
Adrian Dworakowski
  • Miasto:Gdask
  • Email:a.dworakowski@skijumping.pl
  • Data doczenia: 08-11-2005
  • Zadania: Artykuy, felietony, opracowania.
Karolina Sygnatowicz
  • Miasto:Warszawa
  • Email:
  • Data doczenia: 10-02-2006
  • Zadania: Administracja galeri zdj.
Marcin Hetna
  • Miasto:Bielsko-Biaa/Dublin
  • Email:m.hetnal@skijumping.pl
  • Data doczenia: 15-01-2007
  • Zadania: Podsumowania, felietony, artykuy, wiadomoci, wywiady
Pawe Guzik
  • Miasto:Warszawa/Krosno
  • Email:p.guzik@skijumping.pl
  • Data doczenia: 15-01-2007
  • Zadania: Wiadomoci, felietony, podsumowania
Adam Bucholz
  • Miasto:Pozna
  • Email:a.bucholz@skijumping.pl
  • Data doczenia: 10-01-2013
  • Zadania: wiadomoci, relacje z zawodw, ciekawostki.
Katarzyna Lipska
  • Miasto:Lublin
  • Email:k.lipska@skijumping.pl
  • Data doczenia: 01-05-2013
  • Zadania: Wiadomoci, tumaczenia.
Dominik Formela
  • Miasto:Luzino
  • Email:d.formela@skijumping.pl
  • Data doczenia: 01-12-2013
  • Zadania: wyjazdy na konkursy, wiadomoci, opisy konkursw, social media, sylwetki skoczkw
Prosto z P w Engelbergu
Puchar
wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Notodden HS100
16.12.2017
godz. 11:45
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja180
2.BARANCEWA AleksandraRosja150
3.JAKOWLEWA MarijaRosja130
4.SZPINIEWA AnnaRosja100
4.KRAMER MaritaAustria100
8.PAASZ MagdalenaPolska65
13.KIL JoannaPolska43
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl