O Serwisie
Redakcja
Redaktor Naczelny
Tadeusz Mieczyski
  • Miasto:Gdynia
  • Email:t.mieczynski@skijumping.pl
  • Data doczenia: 15-11-2000
  • Zadania: Rozwj serwisu, korespondencje z zawodw, zdjcia, marketing, aspekty techniczne.
Vice Redaktor Naczelna
Anna Szczepankiewicz
  • Miasto:Krakw
  • Email:a.szczepankiewicz@skijumping.pl
  • Data doczenia: 02-02-2003
  • Zadania: Wyjazdy na konkursy, wywiady, zdjcia, tumaczenia oraz sylwetki skoczkw.
Redaktorzy
Adrian Dworakowski
  • Miasto:Gdask
  • Email:a.dworakowski@skijumping.pl
  • Data doczenia: 08-11-2005
  • Zadania: Artykuy, felietony, opracowania.
Pawe Guzik
  • Miasto:Warszawa/Krosno
  • Email:p.guzik@skijumping.pl
  • Data doczenia: 15-01-2007
  • Zadania: Wiadomoci, felietony, podsumowania
Marcin Hetna
  • Miasto:Bielsko-Biaa/Dublin
  • Email:m.hetnal@skijumping.pl
  • Data doczenia: 15-01-2007
  • Zadania: Podsumowania, felietony, artykuy, wiadomoci, wywiady
Adam Bucholz
  • Miasto:Pozna
  • Email:a.bucholz@skijumping.pl
  • Data doczenia: 10-01-2013
  • Zadania: wiadomoci, relacje z zawodw, ciekawostki.
Katarzyna Lipska
  • Miasto:Lublin
  • Email:k.lipska@skijumping.pl
  • Data doczenia: 01-05-2013
  • Zadania: Wiadomoci, tumaczenia.
Dominik Formela
  • Miasto:Luzino
  • Email:d.formela@skijumping.pl
  • Data doczenia: 01-12-2013
  • Zadania: wiadomoci, opisy konkursw, sylwetki skoczkw
Katarzyna Skoczek
  • Miasto:Krakw
  • Email:k.skoczek@skijumping.pl
  • Data doczenia: 09-04-2014
  • Zadania: Wiadomoci, relacje z zawodw, tumaczenia z zagranicznych mediw.
Stali Wsppracownicy
Wojciech Szatkowski
  • Miasto:Zakopane
  • Email:wojtek-ski@neostrada.pl
  • Data doczenia: 30-07-2001
  • Zadania: wywiady, liczne materiay do dziau historia, zdjcia, konsultacje merytoryczne.
Karolina Sygnatowicz
  • Miasto:Warszawa
  • Email:
  • Data doczenia: 10-02-2006
  • Zadania: Administracja galeri zdj.
Anna Libera
  • Miasto:Tarnw / Krakw
  • Email:a.libera@zoznam.sk
  • Data doczenia: 01-07-2011
  • Zadania: Wiadomoci z Norwegii, Czech, Sowacji, Szwecji zdjcia, wywiady, tumaczenia
Prosto z P w Planicy
Puchar
wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl