Na ywo:
[X] Zamknij
Wiedza
Skocznie narciarskie: Japonia
Strona: 1 |
  • Nazwa: Skocznia Olimpijska
  • Punkt K: 120
  • Rok konstrukcji: 1992
  • Rek. zimowy: 137m
  • Rek. letni: AMMANN Simon -136m (2009)
ZOBACZ SZCZEGӣY
  • Nazwa: Skocznia Olimpijska
  • Punkt K: 90
  • Rok konstrukcji: 1992
  • Rek. zimowy: 91.5m
  • Rek. letni: b.d.
ZOBACZ SZCZEGӣY
  • Nazwa: Minami
  • Punkt K: 80
  • Rok konstrukcji: 0
  • Rek. zimowy: b.d.
  • Rek. letni: b.d.
ZOBACZ SZCZEGӣY
  • Nazwa: Akakura
  • Punkt K: 90
  • Rok konstrukcji: 2001
  • Rek. zimowy: b.d.
  • Rek. letni: b.d.
ZOBACZ SZCZEGӣY
  • Nazwa: Piyashiri
  • Punkt K: 90
  • Rok konstrukcji: 0
  • Rek. zimowy: b.d.
  • Rek. letni: b.d.
ZOBACZ SZCZEGӣY
  • Nazwa: Mukobayashi
  • Punkt K: 90
  • Rok konstrukcji: 0
  • Rek. zimowy: b.d.
  • Rek. letni: b.d.
ZOBACZ SZCZEGӣY
  • Nazwa: Takinosawa
  • Punkt K: 90
  • Rok konstrukcji: 1983
  • Rek. zimowy: b.d.
  • Rek. letni: b.d.
ZOBACZ SZCZEGӣY
  • Nazwa: Okurayama
  • Punkt K: 123
  • Rok konstrukcji: 1931
  • Rek. zimowy: 144m
  • Rek. letni: b.d.
ZOBACZ SZCZEGӣY
  • Nazwa: Miyanomori
  • Punkt K: 90
  • Rok konstrukcji: 1969
  • Rek. zimowy: MAYSZ Adam -102m (2007)
  • Rek. letni: b.d.
ZOBACZ SZCZEGӣY
  • Nazwa: Kuraray ZAO
  • Punkt K: 95
  • Rok konstrukcji: 1978
  • Rek. zimowy: TAKANASHI Sara -106m (2016)
  • Rek. letni: b.d.
ZOBACZ SZCZEGӣY
Strona: 1 |


Prosto z MwL w Oberstdorfie:
M
w Lotach
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Oberstdorf HS235
20.01.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:10
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska733
2.FREITAG RichardNiemcy711
3.WELLINGER AndreasNiemcy585
4.TANDE Daniel AndreNorwegia565
5.KRAFT StefanAustria428
12.KUBACKI DawidPolska283
15.YA PiotrPolska227
16.HULA StefanPolska208
20.KOT MaciejPolska156
38.WOLNY JakubPolska31
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Planica HS104
21.01.2018
godz. 09:45
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja230
1.BARANCEWA AleksandraRosja230
3.JAKOWLEWA MarijaRosja156
4.SZPINIEWA AnnaRosja136
5.KRAMER MaritaAustria129
10.PAASZ MagdalenaPolska74
16.KIL JoannaPolska43
31.TWARDOSZ AnnaPolska16
37.KARPIEL KamilaPolska12
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl