Viessmann - oficjalny partner skijumping.pl Lotos - oficjalny sponsor skijumping.pl STS - Zakłady bukmacherskie
Zawody zagraniczne
Turniej 4 Skoczni

Zasady zawodów

Turniej Czterech Skoczni , czyli dziewięciodniowy cykl zawodów rozgrywanych na czterech skoczniach: dwóch w Niemczech i dwóch w Austrii, wyróżnia się w¶ród pozostałych zawodów Pucharu ¦wiata nie tylko swoim prestiżem i długoletni± tradycj±, ale także kilkoma odrębnymi zasadami, mianowicie systemem eliminacji skoczków 'KO' , oddzieln± klasyfikacj±, jak i wyj±tkowymi nagrodami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Historia zawodów

Turniej Czterech Skoczni nazywany jest często narciarskim 'Wielkim Szlemem', z tym, że rozgrywanym w ci±gu kilku dni. Dla wielu skoczków jest równie wAżny co igrzyska olimpijskie i mistrzostwa ¶wiata, a wygranie go ¶wiadczy o prestiżu zawodnika, choćby ze względu na konieczno¶ć oddania kilku imponuj±cych i poprawnych stylowo skoków podczas wszystkich czterech konkursów Turnieju.

CZYTAJ WIĘCEJ


Aktualny sezon Wybierz inny sezon
  • 2014/2015
  • 2013/2014
  • 2012/2013
  • 2011/2012
  • 2010/2011
  • 2009/2010
  • 2008/2009
  • 2007/2008
  • 2006/2007
  • 2005/2006
  • 2004/2005
  • 2003/2004
  • 2002/2003
  • 2001/2002
  • 2000/2001

Klasyfikacje

Kalendarz

Data Kraj Miejscowo¶ć Skocznia Info Wyniki Więcej
Zawody
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontynent.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Strbske Pleso HS100
20.12.2014
godz. 12:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STĘKAŁA AndrzejPolska543
2.LEJA KrzysztofPolska496
3.PODŻORSKI ŁukaszPolska424
4.KANTYKA PrzemysławPolska422
5.PEIER KillianSzwajcaria392
6.RUDA AdamPolska320
7.JARZˇBEK DawidPolska310
28.GUT PawełPolska110
33.BIELA StanisławPolska101
34.ZAPOTOCZNY AndrzejPolska100
54.KOT JakubPolska68
64.HEBEL SebastianPolska54
72.KUKUŁA ArturPolska42
119.GˇSIENICA-KOTELNICKI WojciechPolska15
126.KASTELIK DominikPolska13
130.GˇSIENICA AndrzejPolska11
133.KOJZAR MateuszPolska10
151.JANOTA KonradPolska6
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rasnov HS100
24.01.2015
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ERNST GianinaNiemcy340
2.ALTHAUS KatharinaNiemcy285
3.HARALAMBIE Daniela VasilicaRumunia281
4.GŁADYSZEWA AnastasijaRosja207
5.DOLEZELOVA MichaelaCzechy180
11.PAŁASZ MagdalenaPolska126
22.TWARDOSZ AnnaPolska98
23.RAJDA KingaPolska96
34.SZWAB JoannaPolska59
38.KARPIEL KamilaPolska50
44.KIL JoannaPolska44
Pełna klasyfikacja..»



Kroppa
2000-2013 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl