Na żywo:
[X] Zamknij
Viessmann - oficjalny partner skijumping.pl Lotos - oficjalny sponsor skijumping.pl STS - Zakłady bukmacherskie
Skoki narciarskie w TV
Informacje o najbliższych transmisjach


Godzina Tytuł Stacja
Niedziela, 21.12
14:00 P¦ w Engelbergu - konkurs indywidualny
14:10 P¦ w Engelbergu - konkurs indywidualny
19:45 P¦ w Engelbergu - konkurs indywidualny
20:30 P¦ w Engelbergu - konkurs indywidualny
Poniedziałek, 22.12
00:30 P¦ w Engelbergu - konkurs indywidualny
08:30 P¦ w Engelbergu - konkurs indywidualny
09:00 P¦ w Engelbergu - konkurs indywidualny
13:15 P¦ w Engelbergu - konkurs indywidualny
16:00 P¦ w Engelbergu - konkurs indywidualny
Wtorek, 23.12
00:45 P¦ w Engelbergu - konkurs indywidualny
09:00 P¦ w Kuusamo - konkurs indywidualny
10:15 P¦ w Engelbergu - konkurs indywidualny
15:05 MP w Wi¶le - konkurs indywidualny
16:15 MP w Wi¶le - konkurs indywidualny
20:40 MP w Wi¶le - konkurs indywidualny
¦roda, 24.12
08:00 MP w Wi¶le - konkurs indywidualny
09:00 P¦ w Lillehammer - konkurs indywidualny
20:55 ZIO w Soczi - konkurs na normalnej skoczni
Czwartek, 25.12
09:00 P¦ w Niżnym Tagile - konkurs indywidualny
10:45 MP w Wi¶le - konkurs indywidualny
13:30 P¦ w Lillehammer - konkurs indywidualny
14:30 P¦ w Niżnym Tagile - konkurs indywidualny
19:30 P¦ w Engelbergu - konkurs indywidualny
Pi±tek, 26.12
08:30 P¦ w Klingenthal - konkurs indywidualny
08:35 ZIO w Soczi - konkurs na normalnej skoczni
09:15 P¦ w Kuusamo - konkurs indywidualny
11:35 ZIO w Soczi - konkurs na dużej skoczni
11:45 P¦ w Lillehammer - konkurs indywidualny
14:15 P¦ w Niżnym Tagile - konkurs indywidualny
16:15 P¦ w Engelbergu - konkurs indywidualny
Sobota, 27.12
09:00 P¦ w Engelbergu - konkurs indywidualny
13:00 TCS w Ga-Pa - konkurs indywidualny
14:15 TCS w Innsbrucku - konkurs indywidualny
15:15 TCS w Bischofshofen - konkurs indywidualny
16:15 TCS w Oberstdorfie - kwalifikacje
16:25 TCS w Oberstdorfie - kwalifikacje
Niedziela, 28.12
00:15 TCS w Oberstdorfie - kwalifikacje
08:30 TCS w Oberstdorfie - kwalifikacje
09:00 TCS w Oberstdorfie - kwalifikacje
15:15 TCS w Oberstdorfie - kwalifikacje
16:10 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
16:15 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
21:30 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
Poniedziałek, 29.12
00:15 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
03:00 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
10:00 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
13:00 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
16:00 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
19:00 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
21:30 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
22:45 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
Wtorek, 30.12
04:45 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
13:45 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
15:45 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
17:45 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
22:45 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
¦roda, 31.12
00:45 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
05:00 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
08:00 ZIO w Soczi - konkurs na normalnej skoczni
09:00 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
11:25 ZIO w Soczi - konkurs na dużej skoczni
12:30 TCS w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
13:40 TCS w Ga-Pa - kwalifikacje
13:45 TCS w Ga-Pa - kwalifikacje
16:30 TCS w Ga-Pa - kwalifikacje
19:15 ZIO w Soczi - konkurs na dużej skoczni
Czwartek, 01.01
00:30 TCS w Ga-Pa - kwalifikacje
04:30 TCS w Ga-Pa - kwalifikacje
08:45 TCS w Ga-Pa - kwalifikacje
10:00 TCS w Ga-Pa - kwalifikacje
12:15 TCS w Ga-Pa - kwalifikacje
13:45 TCS w Ga-Pa - konkurs indywidualny
13:45 TCS w Ga-Pa - konkurs indywidualny
19:00 TCS w Ga-Pa - konkurs indywidualny
22:30 TCS w Ga-Pa - konkurs indywidualny
Pi±tek, 02.01
01:30 TCS w Ga-Pa - konkurs indywidualny
05:00 TCS w Ga-Pa - konkurs indywidualny
10:30 TCS w Ga-Pa - konkurs indywidualny
13:30 TCS w Ga-Pa - konkurs indywidualny
16:30 TCS w Ga-Pa - konkurs indywidualny
20:30 TCS w Ga-Pa - konkurs indywidualny
22:30 TCS w Ga-Pa - konkurs indywidualny
Sobota, 03.01
00:45 TCS w Ga-Pa - konkurs indywidualny
09:00 TCS w Ga-Pa - konkurs indywidualny
11:00 TCS w Ga-Pa - konkurs indywidualny
13:30 TCS w Innsbrucku - kwalifikacje
13:45 TCS w Innsbrucku - kwalifikacje
19:15 TCS w Innsbrucku - kwalifikacje
22:30 TCS w Innsbrucku - kwalifikacje
Niedziela, 04.01
01:15 TCS w Innsbrucku - kwalifikacje
02:00 TCS w Innsbrucku - kwalifikacje
08:00 TCS w Innsbrucku - kwalifikacje
09:00 TCS w Innsbrucku - kwalifikacje
11:30 TCS w Innsbrucku - kwalifikacje
12:15 TCS w Innsbrucku - kwalifikacje
13:30 TCS w Innsbrucku - konkurs indywidualny
13:45 TCS w Innsbrucku - konkurs indywidualny
22:00 TCS w Innsbrucku - konkurs indywidualny
23:00 TCS w Innsbrucku - konkurs indywidualny
Poniedziałek, 05.01
03:00 TCS w Innsbrucku - konkurs indywidualny
16:15 TCS w Bischofshofen - kwalifikacje
Wtorek, 06.01
16:00 TCS w Bischofshofen - konkurs indywidualny
16:05 TCS w Bischofshofen - konkurs indywidualny
Pi±tek, 09.01
12:45 P¦ w Tauplitz/Bad Mitterndorf - kwalifikacje
12:50 P¦ w Tauplitz/Bad Mitterndorf - kwalifikacje
Sobota, 10.01
13:50 P¦ w Tauplitz/Bad Mitterndorf - konkurs indywidualny
14:00 P¦ w Tauplitz/Bad Mitterndorf - konkurs indywidualny
Niedziela, 11.01
13:50 P¦ w Tauplitz/Bad Mitterndorf - konkurs indywidualny
14:45 P¦ w Tauplitz/Bad Mitterndorf - konkurs indywidualny
Czwartek, 15.01
10:45 P¦ w Wi¶le - kwalifikacje
11:20 P¦ w Wi¶le - kwalifikacje
16:05 P¦ w Wi¶le - kwalifikacje
17:05 P¦ w Wi¶le - konkurs indywidualny
17:15 P¦ w Wi¶le - konkurs indywidualny
Sobota, 17.01
16:45 P¦ w Zakopanem - konkurs drużynowy
Niedziela, 18.01
13:35 P¦ w Zakopanem - konkurs indywidualny
Pi±tek, 23.01
08:20 P¦ w Sapporo - kwalifikacje
Sobota, 24.01
08:20 P¦ w Sapporo - konkurs indywidualny
Niedziela, 25.01
01:45 P¦ w Sapporo - konkurs indywidualny
Pi±tek, 30.01
16:15 P¦ w Willingen - konkurs indywidualmy
Sobota, 31.01
16:00 P¦ w Willingen - konkurs drużynowy
Niedziela, 01.02
15:00 P¦ w Willingen - konkurs indywidualny
Sobota, 14.02
16:00 P¦ w Vikersund - konkurs indywidualny
Niedziela, 15.02
16:00 P¦ w Vikersund - konkurs indywidualny
Sobota, 07.03
19:00 P¦ w Lahti - konkurs drużynowy
Niedziela, 08.03
15:00 P¦ w Lahti - konkurs indywidualny
Wtorek, 10.03
18:15 P¦ w Kuopio - konkurs indywidualny
Czwartek, 12.03
11:00 P¦ w Trondheim - kwalifikacje
19:00 P¦ w Trondheim - konkurs indywidualny
Sobota, 14.03
11:00 P¦ w Oslo - kwalifikacje
18:00 P¦ w Oslo - konkurs indywidualny
Niedziela, 15.03
14:15 P¦ w Oslo - konkurs indywidualny
Czwartek, 19.03
11:00 P¦ w Planicy - kwalifikacje
Pi±tek, 20.03
15:15 P¦ w Planicy - konkurs indywidualny
Sobota, 21.03
10:00 P¦ w Planicy - konkurs drużynowy
Niedziela, 22.03
10:00 P¦ w Planicy - konkurs indywidualny
Zawody
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontynent.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS134
10.01.2015
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STĘKAŁA AndrzejPolska550
2.LEJA KrzysztofPolska520
3.KANTYKA PrzemysławPolska462
4.PODŻORSKI ŁukaszPolska430
5.PEIER KillianSzwajcaria392
6.RUDA AdamPolska365
8.JARZˇBEK DawidPolska319
17.BIELA StanisławPolska181
30.GUT PawełPolska110
36.ZAPOTOCZNY AndrzejPolska100
43.KOT JakubPolska88
66.HEBEL SebastianPolska54
74.KUKUŁA ArturPolska42
124.GˇSIENICA-KOTELNICKI WojciechPolska15
133.KASTELIK DominikPolska13
137.GˇSIENICA AndrzejPolska11
141.KOJZAR MateuszPolska10
148.BYRT TomaszPolska9
158.JANOTA KonradPolska6
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rasnov HS100
24.01.2015
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ERNST GianinaNiemcy340
2.ALTHAUS KatharinaNiemcy285
3.HARALAMBIE Daniela VasilicaRumunia281
4.GŁADYSZEWA AnastasijaRosja207
5.DOLEZELOVA MichaelaCzechy180
11.PAŁASZ MagdalenaPolska126
22.TWARDOSZ AnnaPolska98
23.RAJDA KingaPolska96
34.SZWAB JoannaPolska59
38.KARPIEL KamilaPolska50
44.KIL JoannaPolska44
Pełna klasyfikacja..»



Kroppa
2000-2013 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl