Rankingi
Ranking FIS CRL
Typ Rankingu:  

DANE POBRANE Z OKRESW:
sezon 2017/2018, period 1 (Letni CoC)
sezon 2016/2017, period 7
sezon 2016/2017, period 6
sezon 2016/2017, period 5
sezon 2016/2017, period 4
sezon 2016/2017, period 3
sezon 2016/2017, period 2 (Letni CoC)


Ranking FIS CRL Pucharu Kontynentalnego na dzie 2017-08-22
Lp.Zawodnikkrajpkt.
1AIGNER ClemensAustria1321
2ZUPANCIC MiranSowenia1281
3HUBER DanielAustria940
4DEZMAN NejcSowenia895
5MURAKA KlemensPolska862
6HUBER StefanAustria740
6STEINER MaximilianAustria740
8ALTENBURGER FlorianAustria729
9GRANERUD Halvor EgnerNorwegia721
10PAVLOVCIC BorSowenia713
11JUSTIN RokSowenia677
12AUNE JoakimNorwegia612
13COLLOREDO SebastianWochy606
14BARTOL TilenSowenia587
15TOLLINGER EliasAustria583
16EISENBICHLER MarkusNiemcy576
17HVALA JakaSowenia547
18HOFFMANN FelixNiemcy535
19SCHMID ConstantinNiemcy533
20PASCHKE PiusNiemcy519
21BRESADOLA DavideWochy506
22ZIOBRO JanPolska497
23PREVC CeneSowenia454
24ZNISZCZO AleksanderPolska449
24BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia449
26ASCHENWALD PhilippAustria437
27INSAM AlexWochy436
28SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia409
29TARMAN RokSowenia375
30LANISEK AnzeSowenia360
31WANK AndreasNiemcy350
32HAMANN MartinNiemcy341
33HILDE TomNorwegia322
34BOYD-CLOWES MackenzieKanada290
35WOLNY JakubPolska285
36FORFANG Johann AndreNorwegia275
37VANCURA TomasCzechy274
38POLASEK ViktorCzechy263
39PREVC DomenSowenia258
40OSTERC AljazSowenia255
41MATURA JanCzechy254
42JANDA JakubCzechy228
43JOHANSSON RobertNorwegia222
44AALTO AnttiFinlandia215
45POGRAJC AndrazSowenia214
45SEMENIC AnzeSowenia214
47SCHULER AndreasSzwajcaria211
47JELAR ZigaSowenia211
47HAHN JulianNiemcy211
50LACKNER ThomasAustria210
51KOZISEK CestmirCzechy202
52TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja194
53HOFER ThomasAustria191
54PUNGERTAR MatjazSowenia187
55FUCHS TimNiemcy180
56BJERKEENGEN FredrikNorwegia177
57AMMANN SimonSzwajcaria162
58WOHLGENANNT UlrichAustria158
59KUSEK BartomiejPolska154
60IWASA YukenJaponia141
60ASIKAINEN LauriFinlandia141
62TEPES JurijSowenia140
63LEYHE StephanNiemcy130
64SAKALA FilipCzechy129
65RHOADS WilliamUSA123
65WAGNER LukasNiemcy123
67HAUKEDAL RichardNorwegia121
67WSEK PawePolska121
69KRAFT StefanAustria120
69ZAJC TimiSowenia120
71PEIER KillianSzwajcaria110
72BICKNER KevinUSA104
73BIEGUN KrzysztofPolska92
74KARLEN GabrielSzwajcaria91
74NOUSIAINEN EetuFinlandia91
76HLAVA LukasCzechy86
77EGLOFF LucaSzwajcaria85
77GLASDER MichaelUSA85
79SCHUBERT JohannesNiemcy83
80LINDVIK MariusNorwegia80
81REISENAUER JanniAustria76
82KORHONEN JanneFinlandia72
82KRAUS MarinusNiemcy72
84KOFLER AndreasAustria66
84BIELA StanisawPolska66
84HAZETDINOW IlmirRosja66
87HAUER JoachimNorwegia61
87NAKAMURA NaokiJaponia61
87USACZEW JegorRosja61
90BRADATSCH SebastianNiemcy60
90LARINTO VilleFinlandia60
90ALAMOMMO AndreasFinlandia60
90LEITNER ClemensAustria60
94BUSKUM Andreas GranerudNorwegia59
95FETTNER ManuelAustria58
96MARKENG Thomas AasenNorwegia56
96ROMASZOW AleksiejRosja56
96KANTYKA PrzemysawPolska56
99KORNIOW DenisRosja54
100ROTH LucaNiemcy53
101DESCHWANDEN GregorSzwajcaria52
102PREVC PeterSowenia50
102SEIDL FabianNiemcy50
104IPCIOGLU Fatih ArdaTurcja49
104NAGLIC TomazSowenia49
106ROCH DUPLAND ThomasFrancja47
107KOBAYASHI JunshiroJaponia42
108CHOI SeouKorea41
109AIGRO ArttiEstonia40
109SUMSTAD AreNorwegia40
111MAKSIMOCZKIN MichaiRosja39
112NOMME MarttiEstonia38
113DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja36
114ITO KenshiroJaponia35
115BAENOW AleksandrRosja33
115CECON FedericoWochy33
117BRASME PaulFrancja32
117CZY BartoszPolska32
119KARPIENKO NikoajKazachstan31
119WESTERHEIM Oscar PNorwegia31
119RINGEN SondreNorwegia31
122LISSO Justin Niemcy30
122WASILJEW DmitrijRosja30
122ROMBACH SebastianNiemcy30
122CINTIMAR Muhammet IrfanTurcja30
126STURSA VojtechCzechy29
126SATO YukiyaJaponia29
128BAER MoritzNiemcy28
128STKAA AndrzejPolska28
130LEAROYD JonathanFrancja27
131DEMIR AyberkTurcja25
132MATTOON NicholasUSA24
133BIRCHLER TobiasSzwajcaria23
134SYKCZIN Nikita Rosja22
134VAENSKAE EliasFinlandia22
136DELLASEGA RobertoWochy20
136BOJARINCEW WadysawRosja20
136KRANJEC RobertSowenia20
139KOROLEW AleksiejKazachstan19
139BEDIR Muhammed AliTurcja19
139KALINICZENKO WitalijUkraina19
142ITO MasamitsuJaponia18
142KYTOESAHO NikoFinlandia18
142MITUS KrzysztofPolska18
145BOGATAJ TineSowenia16
146MALTSEV KevinEstonia15
147HEIKKINEN KalleFinlandia14
147MAURER JoshuaKanada14
149SUZUKI ShoJaponia13
150GREIDERER SimonAustria12
151SARDYKO AleksanderRosja11
152OEDEGAARD JesperNorwegia10
152LARSON CaseyUSA10
152KIM Hyun-KiKorea10
155UTIEW ArtemRosja9
155SCHWANN MikaAustria9
157KARTA SametTurcja8
157KASTELIK DominikPolska8
157SANDELL Jonas-SlothNorwegia8
157HAUSWIRTH SandroSzwajcaria8
161GUNGEN MunirTurcja7
162NAZAROW MichaiRosja6
162BROWN AJUSA6
164PRISLIC ErnestSowenia4
165WINTER PaulNiemcy3
165PEDERSEN RobinNorwegia3
167SELL AdrianNiemcy2
167WEIGEL CedrikNiemcy2
169SZYSZKIN WadimRosja1
169APAROW MaratKazachstan1
169TKACZENKO SiergiejKazachstan1


Letnie
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pa
LPK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Hakuba HS131
26.08.2017
godz. 11:00
Sobota, godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja Letniego Grand Prix:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KUBACKI DawidPolska300
2.KOT MaciejPolska210
3.LEYHE StephanNiemcy154
4.KOUDELKA RomanCzechy140
5.YA PiotrPolska120
6.HULA StefanPolska110
15.STOCH KamilPolska44
19.WOLNY JakubPolska34
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Trondheim HS105
15.09.2017
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KARPIEL KamilaPolska180
1.STRAUB RamonaNiemcy180
3.SZPINIEWA AnnaRosja110
4.MARUYAMA NozomiJaponia77
5.AVOCAT GROS OceaneFrancja76
22.SZWAB JoannaPolska20
27.PAASZ MagdalenaPolska5
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Kandersteg HS106
16.09.2017
godz. 18:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRIZNAR NikaSlowenia200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy130
3.GOERLICH LuisaNiemcy125
4.HARALAMBIE DanielaRumunia120
5.MAIR SophieAustria86
6.KARPIEL KamilaPolska77
10.TWARDOSZ AnnaPolska51
14.RAJDA KingaPolska35
27.KIL JoannaPolska8
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl