Rankingi
Ranking FIS CRL
Typ Rankingu:  

DANE POBRANE Z OKRESW:
sezon 2016/2017, period 7
sezon 2016/2017, period 6
sezon 2016/2017, period 5
sezon 2016/2017, period 4
sezon 2016/2017, period 3
sezon 2016/2017, period 2 (Letni CoC)
sezon 2016/2017, period 1 (Letni CoC)


Ranking FIS CRL Pucharu Kontynentalnego na dzie 2017-04-26
Lp.Zawodnikkrajpkt.
1AIGNER ClemensAustria1426
2ZUPANCIC MiranSowenia1046
3HUBER DanielAustria965
4DEZMAN NejcSowenia862
5COLLOREDO SebastianWochy803
6HUBER StefanAustria799
7STEINER MaximilianAustria729
8ALTENBURGER FlorianAustria724
9JUSTIN RokSowenia723
10GRANERUD Halvor EgnerNorwegia721
11PAVLOVCIC BorSowenia674
12HVALA JakaSowenia636
13ZIOBRO JanPolska621
13BRESADOLA DavideWochy621
15EISENBICHLER MarkusNiemcy618
16AUNE JoakimNorwegia612
17BARTOL TilenSowenia600
18TOLLINGER EliasAustria566
19SCHMID ConstantinNiemcy546
20ZNISZCZO AleksanderPolska502
21PASCHKE PiusNiemcy478
22HOFFMANN FelixNiemcy474
23INSAM AlexWochy472
24PREVC CeneSowenia454
25MURAKA KlemensPolska442
26ASCHENWALD PhilippAustria427
27BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia408
28SOEBERG Sigurd NymoenNorwegia398
29LANISEK AnzeSowenia372
30HAMANN MartinNiemcy361
31TARMAN RokSowenia353
32POLASEK ViktorCzechy352
33WANK AndreasNiemcy350
34BOYD-CLOWES MackenzieKanada332
35HILDE TomNorwegia322
36OSTERC AljazSowenia307
37WOLNY JakubPolska285
38FORFANG Johann AndreNorwegia275
39PUNGERTAR MatjazSowenia268
40PREVC DomenSowenia266
41JANDA JakubCzechy262
42MATURA JanCzechy254
43HLAVA LukasCzechy246
44VANCURA TomasCzechy229
45KUSEK BartomiejPolska225
46JOHANSSON RobertNorwegia222
47AALTO AnttiFinlandia215
47HAHN JulianNiemcy215
49SEMENIC AnzeSowenia214
50POGRAJC AndrazSowenia209
51PREVC PeterSowenia200
52TROFIMOW Roman SiergiejewiczRosja194
53HOFER ThomasAustria191
54IWASA YukenJaponia178
55BJERKEENGEN FredrikNorwegia177
56WOHLGENANNT UlrichAustria169
57ASIKAINEN LauriFinlandia168
58AMMANN SimonSzwajcaria162
59LACKNER ThomasAustria158
60PEIER KillianSzwajcaria149
61FUCHS TimNiemcy144
62TEPES JurijSowenia140
62KRANJEC RobertSowenia140
64KOZISEK CestmirCzechy132
65REISENAUER JanniAustria131
66LEYHE StephanNiemcy130
67MITUS KrzysztofPolska125
68MAEAETTAE JarkkoFinlandia124
69HAUKEDAL RichardNorwegia121
70KRAFT StefanAustria120
71RIIBER Jarl MagnusNorwegia116
72RHOADS WilliamUSA115
73NOUSIAINEN EetuFinlandia109
74PRISLIC ErnestSowenia107
74WSEK PawePolska107
76BIEGUN KrzysztofPolska92
77KARLEN GabrielSzwajcaria91
78SCHUBERT JohannesNiemcy89
79GLASDER MichaelUSA86
80JELAR ZigaSowenia84
81BICKNER KevinUSA83
82LINDVIK MariusNorwegia80
82SCHULER AndreasSzwajcaria80
84ALAMOMMO AndreasFinlandia76
84STURSA VojtechCzechy76
86SAKALA FilipCzechy75
87KRAUS MarinusNiemcy72
87KORHONEN JanneFinlandia72
89BRADATSCH SebastianNiemcy70
90ROMASZOW AleksiejRosja69
91KOFLER AndreasAustria66
91BIELA StanisawPolska66
91HAZETDINOW IlmirRosja66
94ZAJC TimiSowenia64
95USACZEW JegorRosja61
95HAUER JoachimNorwegia61
95NAKAMURA NaokiJaponia61
98LEITNER ClemensAustria60
98LARINTO VilleFinlandia60
100KANTYKA PrzemysawPolska59
100BUSKUM Andreas GranerudNorwegia59
102FETTNER ManuelAustria58
103GEIGER KarlNiemcy56
104KORNIOW DenisRosja54
105NAGLIC TomazSowenia53
106DESCHWANDEN GregorSzwajcaria52
107SEIDL FabianNiemcy50
107QUECK DannyNiemcy50
109IPCIOGLU Fatih ArdaTurcja49
110ROCH DUPLAND ThomasFrancja47
111ITO MasamitsuJaponia44
112KOBAYASHI JunshiroJaponia42
113CHOI SeouKorea41
114SUMSTAD AreNorwegia40
114AIGRO ArttiEstonia40
116MAKSIMOCZKIN MichaiRosja39
117DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja36
118ITO KenshiroJaponia35
119BIRCHLER TobiasSzwajcaria34
120APAROW MaratKazachstan33
120EGLOFF LucaSzwajcaria33
120CECON FedericoWochy33
123KARPIENKO NikoajKazachstan31
124WAGNER LukasNiemcy30
124WASILJEW DmitrijRosja30
124ROMBACH SebastianNiemcy30
124CINTIMAR Muhammet IrfanTurcja30
128SATO YukiyaJaponia29
129BAER MoritzNiemcy28
129STKAA AndrzejPolska28
131KALINICZENKO WitalijUkraina27
132DEMIR AyberkTurcja25
133MATTOON NicholasUSA24
134GREIDERER SimonAustria23
135SYKCZIN Nikita Rosja22
135VAENSKAE EliasFinlandia22
137BAENOW AleksandrRosja21
138CZY BartoszPolska20
138DELLASEGA RobertoWochy20
138BOJARINCEW WadysawRosja20
141KOROLEW AleksiejKazachstan19
141BEDIR Muhammed AliTurcja19
143KYTOESAHO NikoFinlandia18
144BOGATAJ TineSowenia16
145LARSON CaseyUSA15
145MALTSEV KevinEstonia15
147MAURER JoshuaKanada14
147HEIKKINEN KalleFinlandia14
147WESTERHEIM Oscar PNorwegia14
150SUZUKI ShoJaponia13
150RINGEN SondreNorwegia13
152SARDYKO AleksanderRosja11
153OEDEGAARD JesperNorwegia10
153KIM Hyun-KiKorea10
155UTIEW ArtemRosja9
155BRASME PaulFrancja9
157HAUSWIRTH SandroSzwajcaria8
157KUS JanSowenia8
157KARTA SametTurcja8
157MAYLAENDER DominikNiemcy8
157KASTELIK DominikPolska8
157SANDELL Jonas-SlothNorwegia8
163GUNGEN MunirTurcja7
164LISSO Justin Niemcy6
164NAZAROW MichaiRosja6
164BROWN AJUSA6
167WEIGEL CedrikNiemcy4
167WINTER PaulNiemcy4
169SATO KeiichiJaponia3
169PEDERSEN RobinNorwegia3
171SELL AdrianNiemcy2
171MODIC Andraz Sowenia2
173SZYSZKIN WadimRosja1
173HOLIK FrantisekCzechy1
173TKACZENKO SiergiejKazachstan1


Letnia
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pa
LPK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Villach HS98
15.07.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.WSEK PawePolska542
2.IWASA YukenJaponia529
3.OSTERC AljazSlowenia472
4.HUBER StefanAustria430
5.BRESADOLA DavideWlochy365
7.KASTELIK DominikPolska349
11.ZIOBRO JanPolska269
26.ZNISZCZO AleksanderPolska175
29.MITUS KrzysztofPolska155
31.BIELA StanisawPolska152
35.CZY BartoszPolska128
47.LEJA KrzysztofPolska102
53.STKAA AndrzejPolska84
55.PILCH TomaszPolska78
57.KUSEK BartomiejPolska76
59.JARZBEK DawidPolska75
62.KANTYKA PrzemysawPolska70
87.ZAPOTOCZNY AndrzejPolska42
103.RUTKOWSKI ukaszPolska34
133.BUKOWSKI ukaszPolska16
133.KUKUA ArturPolska16
186.HUTYRA PatrykPolska1
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Oberwiesenthal HS106
19.08.2017
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Villach HS98
15.07.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl