Viessmann - oficjalny partner skijumping.pl Lotos - oficjalny sponsor skijumping.pl
Grupa Azoty

Rankingi
Ranking FIS WRL
Typ Rankingu:  

DANE POBRANE Z OKRESÓW:
sezon 2015/2016, period 6
sezon 2015/2016, period 5
sezon 2015/2016, period 4
sezon 2015/2016, period 3
sezon 2015/2016, period 2 (LGP)
sezon 2015/2016, period 1 (LGP)
sezon 2014/2015, period 7


Ranking FIS WRL Pucharu ¦wiata na dzień 2016-02-14
Lp.Zawodnikkrajpkt.
1PREVC PeterSłowenia2289
2FREUND SeverinNiemcy1893
3GANGNES KennethNorwegia1377
4KRAFT StefanAustria1333
5HAYBOECK MichaelAustria953
6KASAI NoriakiJaponia924
7FORFANG Johann AndreNorwegia884
8FREITAG RichardNiemcy702
9FANNEMEL AndersNorwegia667
10KRANJEC RobertSłowenia646
11STOCH KamilPolska637
12SAKUYAMA KentoJaponia602
13WELLINGER AndreasNiemcy585
14TANDE Daniel AndreNorwegia543
15AMMANN SimonSzwajcaria502
16KOUDELKA RomanCzechy482
17STJERNEN AndreasNorwegia479
18ŻYŁA PiotrPolska441
19ITO DaikiJaponia434
19HAUER JoachimNorwegia434
21PREVC DomenSłowenia413
22TEPES JurijSłowenia411
23TAKEUCHI TakuJaponia383
24WANK AndreasNiemcy372
25KUBACKI DawidPolska362
26VELTA RuneNorwegia331
27LANISEK AnzeSłowenia316
28SCHLIERENZAUER GregorAustria304
29FETTNER ManuelAustria299
30KOBAYASHI JunshiroJaponia268
31SEMENIC AnzeSłowenia266
32JANDA JakubCzechy254
33DESCHWANDEN GregorSzwajcaria249
34POPPINGER ManuelAustria247
35LEYHE StephanNiemcy243
36BARDAL AndersNorwegia220
37TOCHIMOTO ShoheiJaponia214
38DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja211
39MAEAETTAE JarkkoFinlandia209
40HLAVA LukasCzechy208
41NEUMAYER MichaelNiemcy190
42KOT MaciejPolska177
43HARADA YumuJaponia176
44KORNIŁOW DenisRosja170
45MATURA JanCzechy163
46HVALA JakaSłowenia162
47EISENBICHLER MarkusNiemcy155
48ZIOBRO JanPolska149
49JACOBSEN AndersNorwegia145
50HULA StefanPolska140
51HAZETDINOW IlmirRosja139
52MURAŃKA KlemensPolska138
53ITO KenshiroJaponia134
54EGLOFF LucaSzwajcaria115
55DAMJAN JernejSłowenia113
56ASIKAINEN LauriFinlandia112
57DEZMAN NejcSłowenia98
58KOFLER AndreasAustria94
59KRAUS MarinusNiemcy85
60STĘKAŁA AndrzejPolska83
61SJOEEN PhillipNorwegia82
62HILDE TomNorwegia74
63MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja63
64PUNGERTAR MatjazSłowenia61
64OLLI HarriFinlandia61
66LARINTO VilleFinlandia58
67WASILJEW DmitrijRosja57
68ASCHENWALD PhilippAustria55
69DIETHART ThomasAustria52
70KOBAYASHI RyoyuJaponia47
71SCHIFFNER MarkusAustria42
72KAELIN PascalSzwajcaria38
73KLIMOW JewgienijRosja37
73AHONEN JanneFinlandia37
75KŁUSEK BartłomiejPolska36
76CHOI SeouKorea35
77LAMY CHAPPUIS RonanFrancja31
78SIEGEL DavidNiemcy29
79ZOGRAFSKI WładimirBułgaria28
80PREVC CeneSłowenia27
81GEIGER KarlNiemcy26
81BRESADOLA DavideWłochy26
83HOFER ThomasAustria25
84BOYD-CLOWES MackenzieKanada24
85SHIMIZU ReruhiJaponia20
85PAVLOVCIC BorSłowenia20
87JOHANSSON RobertNorwegia19
88BOJARINCEW WładysławRosja17
88BJOERENG Joacim OedegaardNorwegia17
90HAJEK AntoninCzechy16
91WENIG DanielNiemcy13
91INSAM AlexWłochy13
91ŻAPAROW RadikKazachstan13
94COLLOREDO SebastianWłochy11
95HEINRICH TimNiemcy10
96POLASEK ViktorCzechy9
97SATO YukiyaJaponia7
97KOZISEK CestmirCzechy7
99MAYLAENDER DominikNiemcy6
99PASCHKE PiusNiemcy6
99NAKAMURA NaokiJaponia6
102WOLNY JakubPolska5
102POGRAJC AndrazSłowenia5
104WOHLGENANNT UlrichAustria3
104ZNISZCZOŁ AleksanderPolska3
104VANCURA TomasCzechy3
104OJALA JuhoFinlandia3
104KALINICZENKO AntonRosja3
109KANG Chil-KuKorea2
109PEIER KillianSzwajcaria2
109BICKNER KevinUSA2
109KOREK DustyKanada2
109AIGNER ClemensAustria2
114NOMME MarttiEstonia1


Zawody
Puchar
¦wiata
PK
Mężczyzn
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Kranj HS109
05.03.2016
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.QUECK DannyNiemcy521
2.DREHER MichaelNiemcy417
3.KOT JakubPolska380
4.PRISLIC ErnestSlowenia359
5.SINKOVEC JureSlowenia334
7.RUDA AdamPolska325
10.LEJA KrzysztofPolska283
12.STĘKAŁA AndrzejPolska269
20.KANTYKA PrzemysławPolska237
24.PODŻORSKI ŁukaszPolska193
27.KUKUŁA ArturPolska150
29.JARZˇBEK DawidPolska146
49.MIĘTUS GrzegorzPolska95
56.BIELA StanisławPolska72
68.MIĘTUS KrzysztofPolska61
89.ZAPOTOCZNY AndrzejPolska40
94.BYRT TomaszPolska38
106.JANOTA KonradPolska30
141.KASTELIK DominikPolska16
153.GˇSIENICA AndrzejPolska12
159.PILCH TomaszPolska10
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.WINDMUELLER SabrinaSzwajcaria200
2.HUBER JuliaAustria140
3.STROEM Anna OdineNorwegia110
4.PURKER ClaudiaAustria95
5.HESSLER PaulineNiemcy80
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Harrachov HS100
11.03.2016
godz. 10:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia330
2.RAJDA KingaPolska304
3.SEIFRIEDSBERGER JacquelineAustria200
4.PAŁASZ MagdalenaPolska195
5.GRABNER LindaAustria160
8.SZWAB JoannaPolska145
11.CIE¦LAR PaulinaPolska132
25.KARPIEL KamilaPolska50
32.KIL JoannaPolska38
38.TWARDOSZ AnnaPolska29
47.PAŁASZ KatarzynaPolska20
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2016 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl