Viessmann - oficjalny partner skijumping.pl Lotos - oficjalny sponsor skijumping.pl STS - Zakłady bukmacherskie
Rankingi
Ranking FIS WRL
Typ Rankingu:  

DANE POBRANE Z OKRESÓW:
sezon 2014/2015, period 3
sezon 2014/2015, period 2 (LGP)
sezon 2014/2015, period 1 (LGP)
sezon 2013/2014, period 7
sezon 2013/2014, period 6
sezon 2013/2014, period 5
sezon 2013/2014, period 4


Ranking FIS WRL Pucharu ¦wiata na dzień 2014-12-21
Lp.Zawodnikkrajpkt.
1PREVC PeterSłowenia1714
2FREUND SeverinNiemcy1512
3STOCH KamilPolska1146
4SCHLIERENZAUER GregorAustria1138
5KASAI NoriakiJaponia1104
6DAMJAN JernejSłowenia1074
7BARDAL AndersNorwegia1045
8HAYBOECK MichaelAustria1013
9AMMANN SimonSzwajcaria895
10KRAFT StefanAustria841
11FANNEMEL AndersNorwegia759
12KOUDELKA RomanCzechy709
13DIETHART ThomasAustria665
14FREITAG RichardNiemcy554
15WELLINGER AndreasNiemcy536
16KOFLER AndreasAustria500
17KRANJEC RobertSłowenia488
18KRAUS MarinusNiemcy467
19ŻYŁA PiotrPolska455
20TAKEUCHI TakuJaponia438
21SJOEEN PhillipNorwegia406
22MATURA JanCzechy397
23KOIVURANTA AnssiFinlandia376
24VELTA RuneNorwegia370
25NEUMAYER MichaelNiemcy362
26SHIMIZU ReruhiJaponia331
27ITO DaikiJaponia329
27EISENBICHLER MarkusNiemcy329
29STJERNEN AndreasNorwegia306
30PUNGERTAR MatjazSłowenia294
31KOT MaciejPolska293
32TEPES JurijSłowenia282
33TANDE Daniel-AndreNorwegia279
34DESCHWANDEN GregorSzwajcaria275
35ASIKAINEN LauriFinlandia268
36DEZMAN NejcSłowenia233
37KOBAYASHI JunshiroJaponia230
38MORGENSTERN ThomasAustria217
39JANDA JakubCzechy201
40BOJARINCEW WładysławRosja197
41NAGLIC TomazSłowenia184
42HILDE TomNorwegia172
43MAKSIMOCZKIN MichaiłRosja165
44ZIOBRO JanPolska164
45WANK AndreasNiemcy162
46HAJEK AntoninCzechy144
47LOITZL WolfgangAustria135
48BRESADOLA DavideWłochy124
49TOCHIMOTO ShoheiJaponia121
50MAEAETTAE JarkkoFinlandia111
51GEIGER KarlNiemcy104
52POPPINGER ManuelAustria99
52SAKUYAMA KentoJaponia99
54MURAŃKA KlemensPolska92
55KUBACKI DawidPolska91
56WENIG DanielNiemcy90
57WATASE YutaJaponia86
58FETTNER ManuelAustria84
59NIEMI SamiFinlandia80
60HLAVA LukasCzechy75
61JACOBSEN AndersNorwegia73
62WOLNY JakubPolska63
63LARINTO VilleFinlandia62
64WASILJEW DmitrijRosja61
65DESCOMBES SEVOIE VincentFrancja60
66KORNIŁOW DenisRosja57
67NURMSALU KaarelEstonia52
68HAZETDINOW IlmirRosja51
69BOYD-CLOWES MackenzieKanada49
69AHONEN JanneFinlandia49
71PREVC CeneSłowenia46
72LAMY CHAPPUIS RonanFrancja44
73HVALA JakaSłowenia33
74BIEGUN KrzysztofPolska31
75PEIER KillianSzwajcaria29
76JOHANSSON RobertNorwegia28
77LEYHE StephanNiemcy26
78INGVALDSEN Ole MariusNorwegia25
78QUECK DannyNiemcy25
80MAYLAENDER DominikNiemcy24
80ZUPANCIC MiranSłowenia24
82KOZISEK CestmirCzechy22
82CIKL MartinCzechy22
82FORFANG Johann AndreNorwegia22
85LANISEK AnzeSłowenia21
86HAUER JoachimNorwegia20
87HRGOTA RobertSłowenia19
87SOKOLENKO KonstantinKazachstan19
89HULA StefanPolska16
89KOCH MartinAustria16
89ITO KenshiroJaponia16
92ROMOEREN Bjoern EinarNorwegia15
93DELLASEGA RobertoWłochy14
94ZNISZCZOŁ AleksanderPolska13
94BRADATSCH SebastianNiemcy13
96AIGNER ClemensAustria10
97COLLOREDO SebastianWłochy9
97ROMASZOW AleksiejRosja9
97EGLOFF LucaSzwajcaria9
97WINTER PaulNiemcy9
97SINKOVEC JureSłowenia9
102GANGNES KennethNorwegia7
102HEISKANEN SamiFinlandia7
104JUSTIN RokSłowenia4
104ZOGRAFSKI WładimirBułgaria4
104SCHMITT MartinNiemcy4
107FAIRALL NicholasUSA2
107TOROK EduardRumunia2
107PITEA Sorin IulianRumunia2
110HUBER DanielAustria1
110ALEXANDER NicholasUSA1
110GRIMSRUD Simen KeyNorwegia1
110MORASSI AndreaWłochy1
110TAKAHASHI DaitoJaponia1
110ŻAPAROW MaratKazachstan1
110PASCHKE PiusNiemcy1
110MIĘTUS KrzysztofPolska1


Zawody
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontynent.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Strbske Pleso HS100
21.12.2014
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STĘKAŁA AndrzejPolska550
2.LEJA KrzysztofPolska520
3.KANTYKA PrzemysławPolska462
4.PODŻORSKI ŁukaszPolska430
5.PEIER KillianSzwajcaria392
6.RUDA AdamPolska365
8.JARZˇBEK DawidPolska319
17.BIELA StanisławPolska181
30.GUT PawełPolska110
36.ZAPOTOCZNY AndrzejPolska100
43.KOT JakubPolska88
66.HEBEL SebastianPolska54
74.KUKUŁA ArturPolska42
124.GˇSIENICA-KOTELNICKI WojciechPolska15
133.KASTELIK DominikPolska13
137.GˇSIENICA AndrzejPolska11
141.KOJZAR MateuszPolska10
148.BYRT TomaszPolska9
158.JANOTA KonradPolska6
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rasnov HS100
24.01.2015
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ERNST GianinaNiemcy340
2.ALTHAUS KatharinaNiemcy285
3.HARALAMBIE Daniela VasilicaRumunia281
4.GŁADYSZEWA AnastasijaRosja207
5.DOLEZELOVA MichaelaCzechy180
11.PAŁASZ MagdalenaPolska126
22.TWARDOSZ AnnaPolska98
23.RAJDA KingaPolska96
34.SZWAB JoannaPolska59
38.KARPIEL KamilaPolska50
44.KIL JoannaPolska44
Pełna klasyfikacja..»



Kroppa
2000-2013 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl