Na ywo:
[X] Zamknij
Zawody
Zawody / 2018-01-21 / Oberstdorf
Zawody
Oberstdorf HS235
Niemcy, Oberstdorf
2018-01-21


Program zawodw

roda, 17.01.2018
18:00 - Odprawa techniczna

Czwartek, 18.01.2018
13:30 - Oficjalny trening
16:45 - Kwalifikacje

Pitek, 19.01.2018
14:30 - Kwalifikacje
16:00 - Pierwsza i druga seria konkursowa

Sobota, 20.01.2018
15:00 - Seria prbna
16:00 - Trzecia i czwarta seria konkursowa

Niedziela, 21.01.2018
10:00 - Odprawa techniczna
15:00 - Seria prbna
16:00 - Pierwsza seria konkursu druynowego

Relacje w TV

Pitek, 19.01, godz. 14:25 - ML w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
Pitek, 19.01, godz. 15:30 - ML w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
Pitek, 19.01, godz. 15:45 - ML w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
Sobota, 20.01, godz. 15:10 - ML w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
Sobota, 20.01, godz. 15:45 - ML w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
Sobota, 20.01, godz. 16:00 - ML w Oberstdorfie - konkurs indywidualny
Niedziela, 21.01, godz. 15:30 - ML w Oberstdorfie - konkurs druynowy
Niedziela, 21.01, godz. 15:35 - ML w Oberstdorfie - konkurs druynowy
Niedziela, 21.01, godz. 15:45 - ML w Oberstdorfie - konkurs druynowy
Czwartek, 25.01, godz. 15:05 - ML w Oberstdorfie - podsumowanie

Pooenie skoczni

Najnowsze informacje z Oberstdorf

Prognoza pogody

Aktualne klasyfikacje

Wyniki dotychczasowych zawodw na skoczni HS235 w Oberstdorf



Prosto z MwL w Oberstdorfie:
M
w Lotach
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Oberstdorf HS235
19.01.2018
godz. 16:00
Pitek, godz. 15:45
Pitek, godz. 14:25
Pitek, godz. 15:30
Klasyfikacja P:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska733
2.FREITAG RichardNiemcy711
3.WELLINGER AndreasNiemcy585
4.TANDE Daniel AndreNorwegia565
5.KRAFT StefanAustria428
12.KUBACKI DawidPolska283
15.YA PiotrPolska227
16.HULA StefanPolska208
20.KOT MaciejPolska156
38.WOLNY JakubPolska31
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Planica HS104
20.01.2018
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja180
2.BARANCEWA AleksandraRosja150
3.JAKOWLEWA MarijaRosja130
4.SZPINIEWA AnnaRosja100
4.KRAMER MaritaAustria100
8.PAASZ MagdalenaPolska65
13.KIL JoannaPolska43
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl