Schlierenzauer vs. Ammann - III odsłona już jutro o 13:45
Sobota, 19 grudnia 2009, 23:42
Pojedynki Gregora Schlierenzauera z Simonem Ammannem na skoczni Titlis (HS-137) w Engelbergu dostarczają kibicom wielu emocji. Dotychczas, każdy z nich ma na koncie jedno zwycięstwo, ale dopiero jutrzejszy konkurs pokaże, kto zostanie największym zwycięzcą tego weekendu. A może, niespodziewanie, Austriaka i Szwajcara pogodzi jeszcze inny skoczek?
Na liście startowej do niedzielnych kwalifikacji, które mają rozpocząć się o godzinie 12:00, znajduje się 70 skoczków. Wśród nich jest sześciu reprezentantów Polski: Adam Małysz, Kamil Stoch, Krzysztof Miętus, Marcin Bachleda, Stefan Hula i Łukasz Rutkowski. Platforma bukmacherska tobet.com bardzo wysoko ocenia szanse Schlierenzauera i Ammanna na zwycięstwo, za każdą złotówkę postawioną na Austriaka można wygrać tylko 2,15zł, a taka sama kwota w przypadku Szwajcara da nam w razie jego triumfu 2,25zł. Każdy kto postawi na zwycięstwo Andreasa Koflera ma szansę pomnożyć swój zakład aż 16 razy. Kurs na wygraną Adama Małysza wynosi 35. Dzisiejszy konkurs nie był dla Polaków udany, w finale mieliśmy tylko dwóch reprezentantów, a i tak zajęli oni odległe pozycje. Pozostaje nam mieć nadzieję, że niedzielny konkurs w ich wykonaniu będzie dużo lepszy.
Pierwsza seria konkursowa rozpocznie się o godzinie 13:45, będzie można ją zobaczyć "na żywo" na kanale TVP1 oraz Eurosport.
Wyniki możecie śledzić na żywo w naszej relacji live, klikając tutaj » W tym samym okienku prowadzimy naszą relację "Prosto z".
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do wspólnego komentowania skoków na naszym czacie ». Jednocześnie prosimy, by nie robić tego w komentarzach. Użytkowników prosimy o zapoznanie się z regulaminem.
Lista startowa kwalifikacji, 20.12.2009
Nr
Zawodnik
Kraj
1
FRANCAIS Remi
SUI
2
KIM Hyun-Ki
KOR
3
SPAETH Georg
GER
4
LARINTO Ville
FIN
5
ZMORAY Tomas
SVK
6
KORNILOV Denis
RUS
7
BOSHCHUK Volodymyr
UKR
8
EGLOFF Pascal
SUI
9
JOHNSON Anders
USA
10
KARPENKO Nikolay
KAZ
11
SKLETT Vegard-Haukoe
NOR
12
BOYD-CLOWES Mackenzie
CAN
13
PAVLOV Bogomil
BUL
14
HULA Stefan
POL
15
de CRIGNIS Alessio
ITA
16
SHUMBARETS Vitaliy
UKR
17
ALEXANDER Nicholas
USA
18
CHOI Heung-Chul
KOR
19
ZOGRAFSKI Vladimir
BUL
20
KARAULOV Ivan
KAZ
21
GUIGNARD Antoine
SUI
22
OKABE Takanobu
JPN
23
READ Stefan
CAN
24
GANGNES Kenneth
NOR
25
RUTKOWSKI Lukasz
POL
26
ROSLIAKOV Ilja
RUS
27
YUMOTO Fumihisa
JPN
28
MATURA Jan
CZE
29
TAKEUCHI Taku
JPN
30
DESCOMBES SEVOIE Vincent
FRA
31
KOUDELKA Roman
CZE
32
MORASSI Andrea
ITA
33
PIKL Primoz
SLO
34
KARELIN Pavel
RUS
35
CIKL Martin
CZE
36
PREVC Peter
SLO
37
HAPPONEN Janne
FIN
38
FETTNER Manuel
AUT
39
MEZNAR Mitja
SLO
40
BACHLEDA Marcin
POL
41
NEUMAYER Michael
GER
42
COLLOREDO Sebastian
ITA
43
MIETUS Krzysztof
POL
44
KUETTEL Andreas
SUI
45
JANDA Jakub
CZE
46
HILDE Tom
NOR
47
SCHMITT Martin
GER
48
JACOBSEN Anders
NOR
49
WANK Andreas
GER
50
KASAI Noriaki
JPN
51
AHONEN Janne
FIN
52
KRANJEC Robert
SLO
53
TOCHIMOTO Shohei
JPN
54
LJOEKELSOEY Roar
NOR
55
EVENSEN Johan Remen
NOR
56
VASSILIEV Dimitry
RUS
57
KOCH Martin
AUT
58
STOCH Kamil
POL
59
UHRMANN Michael
GER
60
ITO Daiki
JPN
61
MALYSZ Adam
POL
62
CHEDAL Emmanuel
FRA
63
LOITZL Wolfgang
AUT
64
OLLI Harri
FIN
65
BODMER Pascal
GER
66
MORGENSTERN Thomas
AUT
67
ROMOEREN Bjoern Einar
NOR
68
KOFLER Andreas
AUT
69
AMMANN Simon
SUI
70
SCHLIERENZAUER Gregor
AUT
Paweł Guzik, źródło: informacja własna
oglądalność: (11095) ilość komentarzy: (192)
TIP: Prosimy o używanie kulturalnego języka i pisanie na temat!
Komentarze nie na temat będziemy usuwać!