Sobota, 23 stycznia 2010, 11:37

Skoki narciarskie z Drużyną Marzeń - internetowa zabawa

Drużyna Marzeń
Drużyna Marzeń
fot. www.druzynamarzen.pl

Zapraszamy wszystkich fanów skoków narciarskich do wzięcia udziału w internetowej zabawie poświęconej skokom narciarskim. Każdy może zostać menadżerem drużyny skoczków i wygrać Puchar Świata z Drużyną Marzeń.

Przyłącz się do rywalizacji, a konkursy skoków w sezonie 2009/2010 będą jeszcze ciekawsze.

Założ drużynę, zaproś swoich znajomych i rozpocznij zabawę z Drużyną Marzeń. Sprawdż jak bardzo znasz się na skokach narciarskich.

Więcej informacji na stronie www.druzynamarzen.pl

Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (7261) ilość komentarzy: (24)


Komentarze
Legenda kolorów użytkownika:
szary-niezarejestrowany, niebieski-zarejestrowany, czerwony-administrator.
MATI 08 (*130.tktelekom.pl)
26 stycznia 2010, 16:02

-

Ja dopiero załozyłem konto i nie bardzo wiem jak zdobywa sie punkty :D Mógłbym ktoś wyjasnić bede wdzieczny >> w obersdorfie bedzie mo pierwszy konkurs :P
Damianoe (*-96.adsl.inetia.pl)
24 stycznia 2010, 14:31

-

Mam pytanie - co trzeba zrobić , żeby założyć konto na drużynie marzeń i rozpocząć grę ?
Dokładnie to konto sobie założyłem, ale nie mam pojęcia co potem tam z boku wpisać - czy mail, czy nick, bo tak czy siak jak klikam "zagraj" , to mi wyskakuje rejestracja.
Daniel (*188.rev.pro-internet.pl)
24 stycznia 2010, 10:09

-

Masz rację ok, ale wtedy niech zastanowią się nad aktualizacją, bo to najważniejsze i jeszcze zmiana zawodników, dlaczego tylko 3 ! A nie wszystkich !
małgorzata W. (*085.chello.pl)
23 stycznia 2010, 19:00

brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adaśku BRAWO ! Jesteśmy od lat z Tobą !
Glon (*654.centertel.pl)
23 stycznia 2010, 14:25

Zabawa fajna

Ja na Zakopane wzięłem kapitana Hautamekiego. I wczoraj totalna porażka :(

Ale zabawa fajna
Daniel (*188.rev.pro-internet.pl)
23 stycznia 2010, 13:31

-

Ta strona jest do bani... no proszę Was niech oni to dopracują i wtedy można grać, za dobre typowanie powinna być jakaś suma pieniężna dodatkowa... a po drugie jak był wyjazd do Sapporo to wtedy można było zrobić 3 zmiany, a np. ja miałem takich zawodników którzy w ogóle nie jechali do Sapporo i zostałem nie potrzebnie z 2 zawodnikami :( Porażka
adam małysz (*v96.star.net.pl)
23 stycznia 2010, 12:43

A

spoko
aliot (*v96.star.net.pl)
23 stycznia 2010, 12:41

A

tu gra się tlko podczas konkursu
MATI 08 (*130.tktelekom.pl)
23 stycznia 2010, 12:36

-

Zapisanie składu drużyny będzie możliwe po aktualizacji wyników dzisiejszego konkursu. o co chodzi ja jestem poczatkujacy POMOZE MI kTOD :p
MATI 08 (*130.tktelekom.pl)
23 stycznia 2010, 12:36

-

Zapisanie składu drużyny będzie możliwe po aktualizacji wyników dzisiejszego konkursu. o co chodzi ja jestem poczatkujacy POMOZE MI kTOD :p
MATI 08 (*130.tktelekom.pl)
23 stycznia 2010, 12:29

-

jak sie tu gra ?
własnie sie zarejstrwałem :D
Mateusz (*78.8.107.17)
23 stycznia 2010, 12:25

u

Lista startowa zawodnik kraj1 D. Kubacki 2A. Zapotoczny 3G. Miętus 4 A. Korolev 5S. Hocke 6D. Lazzaroni 7V. Boschuk 8I. Karaulov 9I. Rosliakov 10V. Shumbarets 11A. Bardal 12S. Hula 13D. Kornilov 14J. Happonen 15P. Prevc 16S. Freund 17M. Bachleda 18A. Stjernen 19A. Morassi 20K. Keituri 21M. Meznar 22G. Späth 23M. Hautamäki 24L. Hlava 25D. Zauner 26J. Damjan 27K. Miętus 28A. Küttel 29S. Colloredo 30M. Innauer 31Ł. Rutkowski 32J. Janda 33K. Stoch 34S. Thurnbichler 35A. Hajek 36A. Wank 37J. Evensen 38E. Chedal 39M. Uhrmann 40H. Olli 41R. Kranjec 42P. Bodmer 43A. Małysz 44B. Romören 45J. Ahonen 46W. Loitzl 47T. Morgenstern 48A. Kofler 49G. Schlierenzauer 50S. Ammann
admin (*-42.adsl.inetia.pl)
23 stycznia 2010, 12:24

-

managernarciarski.jun
aa (*252.neoplus.adsl.tpnet.pl)
23 stycznia 2010, 12:16

aa

Teraz wiem ;] Jak akutalizują jeden konkurs cały tydzien to cały tydzen nie mozna postawic swojej druzyny.. stąd moje pytanie ....
wojtas (*144.neoplus.adsl.tpnet.pl)
23 stycznia 2010, 12:13

-

też mam ten problem, że nie mogę zapisać składu...
Mateusz (*78.8.107.17)
23 stycznia 2010, 12:10

u

kiedy Będzie składu drużyny będzie możliwe po aktualizacji wyników dzisiejszego konkursu.
PS. Kiedy można zapisac sklad? Skoro ciagle to tam jest i nie idzie nic zrobic .
aaa (*252.neoplus.adsl.tpnet.pl)
23 stycznia 2010, 11:49

aaa

Zapisanie składu drużyny będzie możliwe po aktualizacji wyników dzisiejszego konkursu.
PS. Kiedy można zapisac sklad? Skoro ciagle to tam jest i nie idzie nic zrobic .
Zawody
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS138
10.12.2016
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Aktualna klasyfikacja Pucharu Świata:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PREVC DomenSlowenia220
2.FREUND SeverinNiemcy204
3.TANDE Daniel AndreNorwegia178
4.FETTNER ManuelAustria139
4.KRAFT StefanAustria139
6.KOT MaciejPolska122
12.STOCH KamilPolska64
13.KUBACKI DawidPolska53
15.ŻYŁA PiotrPolska49
28.HULA StefanPolska17
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
16.12.2016
godz. 18:45
Aktualna klasyfikacja Letniego PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.MORAT Lucile Francja200
2.ALTHAUS KatharinaNiemcy160
3.HUBER JuliaAustria117
3.STRAUB RamonaNiemcy117
5.VOGT CarinaNiemcy105
28.RAJDA KingaPolska18
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
15.12.2016
godz. 17:45
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
13.TWARDOSZ AnnaPolska137
39.KARPIEL KamilaPolska66
43.SZWAB JoannaPolska58
48.PAŁASZ MagdalenaPolska54
79.KIL JoannaPolska16
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2016 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.