Wtorek, 15 lutego 2011, 20:08

EYOWF 2011: Jarkko Maatta wygrywa, Murańka 4.

Klemens Murańka
Klemens Murańka
fot. Tadeusz Mieczyński

Jarkko Maatta we wspaniałym stylu wywalczył złoty medal w dzisiejszym konkursie na skoczni HS-100 w Libercu z cyklu Europejskiego Festiwalu Młodzieży.

Fin znokautował rywali szybuj±c na 107 i 103m. Na drugim stopniu podium stan±ł Austriak -Ulrich Wohlgenannt (96,5 i 102m), a trzeci był Mats Sohagen Berggaard z Norwegii (97 i 97m).

Najlepiej z Polaków wypadł Klemens Murańka, który po pierwszej serii był drugi ze skokiem na 101,5m, w finale jednak uzyskał 10 metrów mniej i spadł na 4. lokatę.

Z dobrej strony pokazał się także Aleksander Zniszczoł, który l±dował na 93 i 95,5m i został sklasyfikowany na 7. miejscu. W konkursie wzięli udział także Mateusz Kojzar (84,5 i 87,5 - 24. pozycja) oraz Krzysztof Biegun (81 i 89,5m - 26. miejsce).

Zobacz pełne wyniki w formacie PDF >>

Tadeusz Mieczyński, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (11588) ilo¶ć komentarzy: (88)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS134
21.01.2017
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:45
Sobota, godz. 16:30
Aktualna klasyfikacja Pucharu ¦wiata:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska833
2.TANDE Daniel AndreNorwegia767
3.PREVC DomenSlowenia751
4.KRAFT StefanAustria640
5.KOT MaciejPolska502
9.ŻYŁA PiotrPolska337
20.KUBACKI DawidPolska180
26.HULA StefanPolska103
38.ZIOBRO JanPolska29
46.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska9
52.MURAŃKA KlemensPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Eau Claire HS95
27.01.2017
godz. 03:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAŁASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl