Viessmann - oficjalny partner skijumping.pl Lotos - oficjalny sponsor skijumping.pl
字oda, 13 lutego 2013, 19:27

Kamil Stoch: "Jestem z造"

Kamil Stoch
Kamil Stoch
fot. Tadeusz Mieczy雟ki

Kamil Stoch by bardzo niezadowolony ze swojego wyst瘼u w dzisiejszych zawodach Pucharu 安iata w niemieckim Klingenthal. Nasz reprezentant przyznaje, 瞠 jego skoki nie by造 tak dobre, jakby tego oczekiwa, a czary goryczy dope軟i豉 dyskwalifikacja za nieprzepisowy kombinezon.

"Nie jestem zadowolony ze swojego wyst瘼u. Jestem z造, bo znowu co musia這 nie zagra i nic, taki jest ten sport. Na pewno w pierwszej serii mia貫m pecha do wiatru, w finale odda貫m s豉bszy skok i kolejne zawody niestety ko鎍z si tak, jak si ko鎍z" - kr鏒ko skomentowa sw鎩 wyst瘼 Kamil Stoch.

"Do Mistrzostw 安iata nie podchodz w 瘸den szczeg鏊ny spos鏏. B璠 si przygotowywa do nich tak samo jak do innych konkurs闚, mam tylko nadziej, 瞠 tam wszystko b璠zie tak, jak nale篡, a warunki b璠 r闚ne dla wszystkich" - zako鎍zy najlepszy polski skoczek.

Korespondencja z Klingenthal, Tadeusz Mieczy雟ki

Tadeusz Mieczy雟ki, 廝鏚這: Informacja w豉sna
ogl康alno嗆: (11827) ilo嗆 komentarzy: (49)


Komentarze
Legenda kolor闚 u篡tkownika:
szary-niezarejestrowany, niebieski-zarejestrowany, czerwony-administrator.
opel (*188.tktelekom.pl)
14 lutego 2013, 08:08

stoch

Zgadzam si z tymi co m闚i 瞠 dosy ju narzekania na warunki - taka prawda jak s造sz taki ju jest ten sport to mnie szlak trafia - jak tak m闚i Kamil Stoch lider naszej kadry to niech zacznie je寮zi na rolkach bo to ma by nied逝go sport olimpijski mo瞠 w tym b璠zie dobry. Ch這pie do roboty a nie narzekania, i jeszcze kombinezon si posra這
nina (*-99.dynamic.gprs.plus.pl)
14 lutego 2013, 08:03

Stoch

Zgadzam si z Szymonem i wieloma internautami,瞠 najwy窺zy czas,by Stoch stawa na podium i przesta zwala na warunki,bo akurat wczoraj szczeg鏊nie w 2serii z pierwszej 15tki Stoch mia wiatr pod narty,a pozostali wszyscy wiatr w plecy.
polka (*217.neoplus.adsl.tpnet.pl)
14 lutego 2013, 07:43

Trudno to wszystko zrozumie.

Tylko aby to nie by豉 pr鏏a wyprowadzenia z r闚nowagi zawodnika przed wa積 imprez. Mam nadziej,瞠 to nie wp造nie na przygotowania do M. Trzeba walczy do ko鎍a a prawdziwi kibice b璠 trzyma kciuki za Naszych.
Szkoda tylko,瞠 przy gorszym i pechowym dniu naszego lidera inni Polacy dot康 ani razu nie wskoczyli na to podium.
Kibic (*113.neoplus.adsl.tpnet.pl)
14 lutego 2013, 05:29

...

Zastanawia mnie, dlaczego informacja o dyskwalifikacji Stocha pojawi豉 si tak p騧no? Zawodnik jest badany zaraz lub nied逝go po skoku, bo przecie chwil potem mamy ju wr璚zanie nagr鏚. A tutaj klasyfikacja ko鎍owa konkursu, pokazana par minut po skoku Hvali, nadal przedstawia豉 Stocha na 9 miejscu. Obieg informacji jest przecie b造skawiczny. Dziwne.
Szymon (*106.neoplus.adsl.tpnet.pl)
14 lutego 2013, 00:01

-

Irytuj帷e s ju te wypowiedzi stocha. Od zakopanego nie mia 瘸dnego skoku na poziomie kt鏎y powinien prezentowa. I od tamtej pory ci庵le pieprzy 瞠 no c騜 nie wysz這 to by這 sp騧nione tu wiaterek mi powia itp. A prawda jest taka 瞠 ch這p ma ju 26 lat , ogromne do鈍iadczenie , ogromne mo磧iwo軼i. Powinien regularnie wskakiwa na podium , a o zwyci瘰twach nie wspominaj帷. Do val di fiemme zosta這 ju raptem kilka dni. Nie nastawiam si na 瘸den medal. Stoch uciu豉 pewnie dwa miejsca ko這 dziesi徠ki i kruczek z tajnerem b璠 mowic ze plan zrealizowany , ze mamy super kadre itp. W dru篡nie realne miejsce to pi徠a lokata. Tyle w temacie. pozdrawiam
Aniol (*-84.dynamic.chello.pl)
13 lutego 2013, 23:06

-

Na pocz徠ku kiedy kadre obejmowal Kruczek bylem sceptycznie nastawiony ale z nadzieja ze jak wiele razy pokazywala historia skoczek bez osiagniec sportowych moze byc bardzo dobrym trenerem. Naprawde pozytywnie zaskoczyla mnie praca Kruczka, zespol skacze rowno i stabilnie, zawodnicy wiadomo, ze sa mlodzi bo jacy maja byc jesli ta dyscyplina na takim poziomie zaczela sie u nas pare lat temu. Jednak teraz zaczynam widziec brak trenera na miare zawodnika ktory bedzie wygrywal PS a takim NIEWATPLIWE jest Kamil Stoch. Jak to mozliwe, ze facet walczacy o podium klasyfikacji PS ma zly kombinezon!? Poza tym Lukasz Kruczek z Kamilem zrobil chyba wszystko co mogl, a teraz kamil zeby zaczac wygrywac potrzebuje tak jak Adam kogos duzo bardziej doswiadczonego, bo Stoch to nei wchdozaca mlopdziez mogaca skakac w kratke tylko to koles ktory moze i co najwazniejsze pragnie wygrywac. A do tego na t ozasluguje bo jest swietnym skoczkiem co napewno zawdziecza takze psychice, dlatego sadze tez, ze przed Kotem duza kariera, jest rownie zawziety, to nei sport dla takich co mowia "uda sie albo sie nie uda". Pewnie sam wie najlepiej czego potrzebuje. Obym sie mylil, oby okazalo sie ze Kruczek to drugi Pointner, to byloby szczescie
Miko豉j (*207.ingram.com.pl)
13 lutego 2013, 21:17

Anja1980

Zniszczo jest bez formy to by這 wida ju w ten weekend W PUCHARZE KONTYNENTALNYM Mura鎥a TO SAMO TO NIE BYΧ SKOKI NA PUNKTY PUCHAR 名IATA
Miko豉j (*207.ingram.com.pl)
13 lutego 2013, 21:09

-

je瞠li Stoch nie przywiezie medalu na M to nic s przecie przysz這 roczne IO tag 瞠 nie ma si za bardzo czym martwi jeszcze Stoch nie jest jeszcze taki stary 瞠by ko鎍zy karier jeszcze nie na jednych M b璠zie i mo瞠 przywie嗆 medal lepiej by這by 瞠by przywi霩 jaki medal na tych M chocia by w dru篡n闚ce po raz pierwszy w historii to by這by co nie samowitego
mateuszxd (*164.12.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl)
13 lutego 2013, 20:34

skoki

A w豉郾ie kto wog鏊e jedzie na Oberstdorf ? SToch,Zy豉,Kubacki,Kot i Mietus nie jad a Schlierenzauer Freund Bardal Ammann Neumayer kto z nich nie jedzie ?
Fan sa (*172.22.53.55)
13 lutego 2013, 20:26

-

1.Dziwie sie ?e niekt鏎zy stawiaj? hvale na mega gwiazde skokow po 1 zwyciestwie.No ludzie no.
2.No nareszczie kamil jest z?y.A le lepiej wilingen i klingenthal by?o odpuscic i trenowa? w ramsau.Zobaczycie morgi obroni z?oto.
3.Teraz o fisie.No bez przesady.Te faszystowskie ?winie musza gregorka musza na podium umiescic.Kto najdalej ten wygrywa.4.Tym razem to nie wina kruczka
mateuszxd (*164.12.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl)
13 lutego 2013, 19:48

skoki

Powinni Hofera juz zwolnic on co kombinuje jak Polacy s w czo堯wce kombinuje z belkami i z czekaniem na skok. Prawd m闚i帷 bardzo 磧e ze Stoch nie jedzie bo moze z 5 spasc nawet na 9 miejsce max,a Kot z 17 nawet na 23 .Chyba ze Kranjec,Ammann,Schlierenzauer,bardal nie jad do Oberstdorfu.
grexter30 (*w57.neoplus.adsl.tpnet.pl)
13 lutego 2013, 19:44

Czy trener o tym wie?

http://sport.tvp.pl/skoki/skoki-ps/wideo/stoch-jest-cos-nie-tak-z-pozycja-dojazdowa/10061622
Zawody
Puchar
安iata
Letni Puchar
Kontynentalny
P
Pa
CoC
Pa
FIS
Cup
Najbli窺zy konkurs:
Notodden HS98
11.12.2014
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ST艼Ax AndrzejPolska439
2.PEIER KillianSzwajcaria392
3.LEJA KrzysztofPolska386
4.POD烙RSKI ㄆkaszPolska374
5.RUDA AdamPolska320
7.KANTYKA Przemys豉wPolska292
9.JARZ、EK DawidPolska248
29.GUT PawePolska106
31.BIELA Stanis豉wPolska101
32.ZAPOTOCZNY AndrzejPolska100
47.KOT JakubPolska68
55.HEBEL SebastianPolska54
63.KUKUx ArturPolska42
106.G﹖IENICA-KOTELNICKI WojciechPolska15
113.KASTELIK DominikPolska13
118.G﹖IENICA AndrzejPolska11
122.KOJZAR MateuszPolska10
138.JANOTA KonradPolska6
Pe軟a klasyfikacja..»


Ankieta
Kto by najwi瘯szym odkryciem sezonu letniego?
Phillip Sjoeen
Daniel-Andre Tande
W豉dys豉w Bojarincew
Jakub Wolny
Junshiro Kobayashi
Cene Prevc
Miran Zupancic
G這suj
  1. Phillip Sjoeen
    99,99%
  2. Jakub Wolny
    99,99%
  3. Cene Prevc
    99,99%
  4. W豉dys豉w Bojarincew
    99,99%
  5. Daniel-Andre Tande
    99,99%
  6. Junshiro Kobayashi
    99,99%
  7. Miran Zupancic
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2013 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrze穎ne.