Niedziela, 08 stycznia 2017, 12:48

PK w Titisee-Neustadt: Osterc górą w serii próbnej

Aljaz Osterc
Aljaz Osterc
fot. Katarzyna Służewska

Aljaz Osterc okazał się najlepszy w serii próbnej przed niedzielnym konkursem Pucharu Kontynentalnego w niemieckim Titisee-Neustadt (HS142). Reprezentant Słowenii oddał skok na odległość 138,5 m. Początek zawodów o godzinie 13:30.

Seria próbna została zdominowana przez reprezentantów Słowenii. Aljaz Osterc dzięki próbie na odległość 138,5 m wyprzedził Mirana Zupancica (135,5 m) i Bora Pavlovcica (136 m). Czwarty był triumfator z soboty, Johann Andre Forfang (133 m), piąty - jego rodak - Sigurd Nymoen Soeberg (137 m), a szósty - Austriak Clemens Aigner (136,5 m).

W czołowej dziesiątce uplasowali się również Nejc Dezman (132,5 m), Michael Glasder (129 m), Davide Bresadola (135 m) i Tilen Bartol (131 m).

Jedenaste miejsce zajął Klemens Murańka (132,5 m). Szesnasty był Aleksander Zniszczoł (125 m), dwudziesty Jakub Wolny (126,5 m), czterdziesty drugi Krzysztof Biegun (118,5 m), a pięćdziesiąty czwarty - Bartłomiej Kłusek (108 m).

Początek konkursu o godzinie 13:30.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

Wyniki serii próbnej PK w Titisee-Neustadt (HS142); 08.01.2017
lp.nrzawodnikkrajodl.nota
1 63 OSTERC, Aljaz SLO 138.5 74.6
2 59 ZUPANCIC, Miran SLO 135.5 72.7
3 62 PAVLOVCIC, Bor SLO 136.0 72.2
4 66 FORFANG, Johann Andre NOR 133.0 71.4
5 60 SOEBERG, Sigurd Nymoen NOR 137.0 70.6
6 54 AIGNER, Clemens AUT 136.5 70.2
7 58 DEZMAN, Nejc SLO 132.5 67.5
7 37 GLASDER, Michael USA 129.0 67.5
9 61 BRESADOLA, Davide ITA 135.0 67.3
10 55 BARTOL, Tilen SLO 131.0 65.5
11 51 MURANKA, Klemens POL 132.5 63.9
12 68 COLLOREDO, Sebastian ITA 127.5 63.7
13 57 WANK, Andreas GER 129.5 63.5
14 49 HAUER, Joachim NOR 129.0 61.0
15 36 KARLEN, Gabriel SUI 125.0 60.9
16 39 ZNISZCZOL, Aleksander POL 125.0 60.1
17 69 HUBER, Daniel AUT 125.5 58.5
18 42 INSAM, Alex ITA 122.0 57.3
19 53 HOFFMANN, Felix GER 128.5 56.6
20 48 WOLNY, Jakub POL 126.5 56.3
21 65 HUBER, Stefan AUT 124.5 55.3
22 38 BOGATAJ, Tine SLO 125.5 55.2
23 67 AUNE, Joakim NOR 123.5 53.9
24 24 LACKNER, Thomas AUT 122.0 53.7
25 5 WINTER, Paul GER 121.5 53.6
26 40 SAKALA, Filip CZE 120.5 53.5
27 47 POLASEK, Viktor CZE 119.0 52.2
28 3 FUCHS, Tim GER 121.5 51.6
29 64 PASCHKE, Pius GER 123.5 49.8
30 28 MAKSIMOCHKIN, Mikhail RUS 120.0 49.6
31 4 WEIGEL, Cedrik GER 118.5 49.1
32 25 SCHUBERT, Johannes GER 116.0 49.0
33 45 LARINTO, Ville FIN 119.5 48.3
34 13 HOLIK, Frantisek CZE 120.5 48.1
35 32 HAMANN, Martin GER 120.0 48.0
36 33 BRASME, Paul FRA 117.0 44.8
37 34 EGLOFF, Luca SUI 116.5 44.6
38 1 HAMMANN, Petrick GER 116.0 43.6
39 41 BJOERENG, Joacim Oedegaard NOR 117.5 43.5
40 52 ASIKAINEN, Lauri FIN 120.5 43.1
41 27 IPCIOGLU, Fatih Arda TUR 116.0 42.5
42 20 HAZETDINOV, Ilmir RUS 118.0 41.8
42 56 BIEGUN, Krzysztof POL 118.5 41.8
44 44 KOZISEK, Cestmir CZE 115.0 41.7
45 22 BRADATSCH, Sebastian GER 116.0 41.6
46 46 KRAUS, Marinus GER 112.5 41.4
46 11 SCHWANN, Mika AUT 116.0 41.4
48 21 KORHONEN, Janne FIN 115.5 41.0
49 18 WIENERROITHER, Julian AUT 114.5 39.7
50 50 BUSKUM, Andreas Granerud NOR 117.0 36.7
51 15 LEAROYD, Jonathan FRA 117.0 36.1
52 35 HAUSWIRTH, Sandro SUI 114.0 35.9
53 14 MAURER, Joshua CAN 115.0 35.4
54 29 KLUSEK, Bartlomiej POL 108.0 35.2
55 2 HAHN, Julian GER 112.5 33.7
56 16 NOMME, Martti EST 115.0 32.8
57 9 DIESS, Martin AUT 110.5 31.5
58 17 CINTIMAR, Muhammet Irfan TUR 113.0 30.1
59 26 BOYARINTSEV, Vladislav RUS 107.0 30.0
60 23 BROWN, A J USA 108.5 28.4
61 31 LARSON, Casey USA 107.0 28.1
62 19 ROCH DUPLAND, Thomas FRA 110.0 27.9
63 43 HAUKEDAL, Richard NOR 105.0 24.8
64 10 SOKOLENKO, Konstantin KAZ 104.5 23.6
65 7 LASOTA, Damian CZE 105.5 21.8
66 30 LISSO, Justin GER 101.5 20.8
67 6 KARPENKO, Nikolay KAZ 101.0 15.6
68 8 BEDIR, Muhammed Ali TUR 101.0 10.2
69 12 MALTSEV, Kevin EST 94.5 3.4
Adam Bucholz, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (4040) ilość komentarzy: (39)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Prosto z MŚ w Lahti
Mistrzostwa
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Lahti HS130
(mężczyźni)
02.03.2017
godz. 17:30
Czwartek, godz. 17:15
Czwartek, godz. 17:15
Czwartek, godz. 16:30
Aktualna klasyfikacja Pucharu Świata:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska1280
2.KRAFT StefanAustria1220
3.TANDE Daniel AndreNorwegia1119
4.PREVC DomenSlowenia899
5.KOT MaciejPolska883
11.ŻYŁA PiotrPolska529
19.KUBACKI DawidPolska299
27.ZIOBRO JanPolska119
30.HULA StefanPolska110
59.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska9
62.MURAŃKA KlemensPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Oslo HS134
12.03.2017
godz. 10:30
Niedziela, godz. 10:15
Aktualna klasyfikacja PŚ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.TAKANASHI SaraJaponia1375
2.ITO YukiJaponia1108
3.LUNDBY MarenNorwegia1049
4.ALTHAUS KatharinaNiemcy726
5.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria717
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAŁASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pełna klasyfikacja..»
Ile medali wywalczą polscy skoczkowie na dużej skoczni w Lahti?
Jeden
Dwa
Trzy
Żadnego
Głosuj
  1. Dwa
    99,99%
  2. Jeden
    99,99%
  3. Żadnego
    99,99%
  4. Trzy
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl