Czwartek, 01 czerwca 2017, 12:38

W±sek i Twardosz najlepsi w Memoriale Pawlusiaka

Paweł W±sek
Paweł W±sek
fot. Tadeusz Mieczyński

W miniony weekend na kompleksie skoczni Skalite w Szczyrk przeprowadzony został Memoriał Tadeusza Pawlusiaka. Impreza odbyła się w ramach Dnia Dziecka oraz cyklu zawodów "Nadzieje Beskidzkie". W najważniejszych kategoriach triumfowali członkowie kadr młodzieżowych - Paweł W±sek oraz Anna Twardosz. Sportowcy rywalizowali w siedmiu kategoriach na skoczniach HS 77 i 44. Na starcie pojawili się również go¶cie Czech oraz Słowacji.

Memoriał Tadeusz Pawlusiaka w Szczyrku (HS 77); Open 27.05.2017
Lp.ZawodnikRocznikKlubOdl. 1Odl. 2Nota
1 WˇSEK Paweł 1999 WSS Wisła w Wi¶le 78.5 75.0 254.7
2 CZYŻ Bartosz 1999 WSS Wisła w Wi¶le 73.0 75.5 245.2
3 LEJA Krzysztof 1996 AZS Zakopane 73.0 73.0 238.2
4 PILCH Tomasz 2000 WSS Wisła w Wi¶le 77.0 69.5 235.8
5 KASTELIK Dominik 1998 SS-R LZS Sokół Szczyrk 75.5 71.5 233.9
6 RAJDA Mateusz 1999 SS-R LZS Sokół Szczyrk 74.0 68.5 229.5
7 LASOTA Damian 1997 TJ TZ Trinec 71.0 70.5 225.8
8 SKUPIEŃ Damian 1999 TS Wisła Zakopane 70.5 68.5 220.3
9 KRUPA Dawid 1998 SS-R LZS Sokół Szczyrk 71.5 65.5 214.9
10 JARZˇBEK Dawid 1999 TS Wisła Zakopane 71.5 64.0 212.6
Memoriał Tadeusz Pawlusiaka w Szczyrku (HS 77); Junior B 27.05.2017
Lp.ZawodnikRocznikKlubOdl. 1Odl. 2Nota
1 KIETA Krzysztof 2001 WKS Zakopane 72.5 73.0 234.6
2 JOJKO Szymon 2001 WSS Wisła w Wi¶le 72.5 68.0 223.6
3 PAWŁOWSKI Szymon 2000 LKS Klimczok Bystra 70.0 67.5 213.0
4 STAWOWY Łukasz 2000 PKS Olimpijczyk Gilowice 68.0 69.0 210.9
5 STOSEL Kacper 2001 AZS Zakopane 66.5 68.5 210.5
6 GRUSZKA Mateusz 2001 AZS Zakopane 64.5 70.5 207.0
7 WĘGRZYNKIEWICZ Wiktor 2000 SS-R LZS Sokół Szczyrk 56.5 55.5 151.4
8 PULKOWSKI Patryk 2001 LKS Klimczok Bystra 55.5 57.5 150.1
9 HARAT Jakub 2001 LKS Klimczok Bystra 54.0 55.5 143.9
Memoriał Tadeusz Pawlusiaka w Szczyrku (HS 77); Junior C 27.05.2017
Lp.ZawodnikRocznikKlubOdl. 1Odl. 2Nota
1 NIŻNIK Adam 2002 TS Wisła Zakopane 70.5 72.0 227.5
2 JOJKO Arkadiusz 2002 WSS Wisła w Wi¶le 67.5 70.5 217.1
3 SOCHA Michał 2002 LKS Klimczok Bystra 66.0 68.0 203.3
4 SKUPIEŃ Adam 2002 LKS Poroniec Poronin 61.5 61.0 178.5
5 FICKOWSKI Wiktor 2002 SS-R LZS Sokół Szczyrk 59.0 63.0 177.9
6 MAJERCZYK Stanisław 2003 TS Wisła Zakopane 55.5 57.0 151.5
7 RY¦ Robert 2003 LKS Olimpia Goleszów 56.0 57.0 150.6
8 MARTYNEK Michał 2003 LKS Olimpia Goleszów 55.5 56.5 148.9
9 WAWRZACZ Adrian 2002 WSS Wisła w Wi¶le 54.0 57.5 148.3
10 MAŁYJUREK Marcin 2002 WSS Wisła w Wi¶le 54.0 54.5 140.7
Memoriał Tadeusz Pawlusiaka w Szczyrku (HS 44); Junior D 27.05.2017
Lp.ZawodnikRocznikKlubOdl. 1Odl. 2Nota
1 KRENEK Filip 2005 TJ Roznov pod Radhostem 41.0 43.5 238.4
2 RZADKOSZ Jan 2004 TS Wisła Zakopane 42.0 42.0 232.8
3 GLUZA Filip 2005 SS-R LZS Sokół Szczyrk 39.0 42.0 220.7
4 WISEŁKA Jakub 2004 WSS Wisła w Wi¶le 39.5 42.5 198.9
5 STASZEWSKI Maciej 2005 LKS Olimpia Goleszów 38.5 37.5 197.7
6 TROSZOK Wojciech 2004 WSS Wisła w Wi¶le 38.0 35.5 194.7
7 MICHNIAK Mateusz 2005 AZS Zakopane 34.0 37.5 185.3
8 CUDZICH Jan 2004 TS Wisła Zakopane 37.0 34.5 184.3
9 CZUL Konrad 2004 SS-R LZS Sokół Szczyrk 35.0 36.0 181.7
10 NIEMCZYK Szymon 2004 LKS Olimpia Goleszów 35.0 35.0 180.5
Memoriał Tadeusz Pawlusiaka w Szczyrku (HS 44); Junior E 27.05.2017
Lp.ZawodnikRocznikKlubOdl. 1Odl. 2Nota
1 SKARKA Daniel 2006 TJ Roznov pod Radhostem 44.5 43.0 248.5
2 JARZˇBEK Kacper 2006 TS Wisła Zakopane 43.5 42.5 242.7
3 RAFACZ Rafał 2006 AZS Zakopane 42.5 43.5 238.7
4 ORAWSKI Antoni 2006 LKS Olimpia Goleszów 41.5 41.5 224.1
5 SZOZDA Wiktor 2006 WSS Wisła w Wi¶le 35.0 39.0 199.3
6 CIE¦LAR Jakub 2006 WSS Wisła w Wi¶le 37.5 37.0 198.9
7 CIENCIAŁA Tymoteusz 2008 WSS Wisła w Wi¶le 37.5 37.0 197.4
8 WASZEK Kamil 2006 LKS Olimpia Goleszów 38.0 36.0 194.8
9 CIE¦LAR Wojciech 2006 WSS Wisła w Wi¶le 34.0 38.0 188.9
10 HANAK Tom 2007 TJ Frenstat 36.0 36.0 187.4
Memoriał Tadeusz Pawlusiaka w Szczyrku (HS 77); Juniorki 27.05.2017
Lp.ZawodniczkaRocznikKlubOdl. 1Odl. 2Nota
1 TWARDOSZ Anna 2001 PKS Olimpijczyk Gilowice 74.0 71.5 230.6
2 RAJDA Kinga 2000 SS-R LZS Sokół Szczyrk 72.0 72.5 228.9
3 KARPIEL Kamila 2001 AZS Zakopane 69.0 68.0 211.9
4 SZWAB Joanna 1997 KS Chochołów 66.5 68.5 204.0
5 KIL Joanna 2000 AZS Zakopane 65.0 68.5 203.2
6 RAJNOCHOVA Michaela 1996 TJ Roznov pod Radhostem 52.0 49.0 125.2
7 HARSCHE Katarzyna 2001 ZKN Sokół Zagórz 50.0 44.0 105.8
8 PAWLIKOWSKA Róża 2002 AZS Zakopane 43.5 43.0 85.3
9 KRÓL Sabina 2002 AZS Zakopane 40.5 40.0 70.1
10 PIETRASZKO Nikola 1999 LKS Klimczok Bystra 36.0 37.5 53.7
Memoriał Tadeusz Pawlusiaka w Szczyrku (HS 44); Młodziczki 27.05.2017
Lp.ZawodniczkaRocznikKlubOdl. 1Odl. 2Nota
1 ULRICHOVA Klara 2004 TJ Frenstat 38.0 39.0 210.9
2 PRZYBYŁA Wiktoria 2004 SS-R LZS Sokół Szczyrk 33.5 31.5 163.0
3 TAJNER Sara 2006 SS-R LZS Sokół Szczyrk 30.0 32.0 152.4
4 MESIKOVA Tamara 2008 Słowacja 29.0 31.0 142.5
5 KIRAGA Karolina 2006 WSS Wisła w Wi¶le 28.5 30.0 136.7
6 CZEPCZOR Paulina 2006 WSS Wisła w Wi¶le 25.5 24.0 102.3

Kliknij, aby zobaczyć pełne wyniki konkursu OPEN

Kliknij, aby zobaczyć pełne wyniki konkursu JUNIOR B

Kliknij, aby zobaczyć pełne wyniki konkursu JUNIOR C

Kliknij, aby zobaczyć pełne wyniki konkursu JUNIOR D

Kliknij, aby zobaczyć pełne wyniki konkursu JUNIOR E

Kliknij, aby zobaczyć pełne wyniki konkursu JUNIOREK

Kliknij, aby zobaczyć pełne wyniki konkursu MŁODZICZEK

Dominik Formela, ¬ródło: PZN
ogl±dalno¶ć: (4804) ilo¶ć komentarzy: (5)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Letnia
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pań
LPK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Wisła HS134
14.07.2017
godz. 17:30
Pi±tek, godz. 17:20
Pi±tek, godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja Pucharu ¦wiata:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRAFT StefanAustria1665
2.STOCH KamilPolska1524
3.TANDE Daniel AndreNorwegia1201
4.WELLINGER AndreasNiemcy1161
5.KOT MaciejPolska985
11.ŻYŁA PiotrPolska634
19.KUBACKI DawidPolska345
31.ZIOBRO JanPolska122
32.HULA StefanPolska110
62.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska9
65.MURAŃKA KlemensPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Oberwiesenthal HS106
18.08.2017
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
01.07.2017
godz. 14:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAŁASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl