Środa, 07 czerwca 2017, 16:31

Czesi ogłosili składy kadr

Jakub Janda
Jakub Janda
fot. Tadeusz Mieczyński

Czeski Związek Narciarski podał podział grup szkoleniowych na sezon olimpijski - 2017/2018. Łącznie pod skrzydłami tamtejszej federacji znalazło się dziewiętnastu skoczków oraz cztery skoczkinie. Trenerami kadr A1 i A2 będą Richard Schallert oraz Jakub Jiroutek, natomiast zajęciami z młodzieżą zajmie się były reprezentant naszych południowych sąsiadów - Antonin Hajek. Rolę fizjoterapeutów pełnić w tym sezonie będą Krystof Kuba oraz Veronika Pankova.

Jak nas poinformował dzisiaj Jan Matura, wbrew pierwotnym planom, o których wcześniej informowaliśmy, ostatecznie nie został on włączony do sztabu szkoleniowego Czechów.

Kadra A1:

- Roman Koudelka;
- Viktor Polasek;
- Filip Sakala;
- Vojtech Stursa;
- Tomas Vancura;

Trenerzy: Richard Schallert (trener główny) i Jaroslav Simek (asystent).

Kadra A2:

- Lukas Hlava;
- Frantisek Holik;
- Jakub Janda;
- Cestmir Kozisek;
- Damian Lasota;

Trenerzy: Jakub Jiroutek (trener główny) i Tomas Vambera (asystent).

Kadra juniorów:

- Dusan Dolezel;
- Benedikt Holub;
- Lukas Kubena;
- Frantisek Lejsek;
- Radek Rydl;
- Radek Selcer;
- Jakub Sikola;
- Mikulas Sluka;
- Petr Vaverka;

Trenerzy: Antonin Hajek (trener główny) i Zdenek Zidek (asystent).

Kadra kobiet:

- Barbora Blazkova;
- Jana Mrakotova;
- Zdenka Pesatova;
- Stepanka Ptackova;

Trener: Patrik Chlum.

Dominik Formela, Źródło: czech-ski.com
oglądalność: (7871) ilość komentarzy: (6)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
LPK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Wisła HS134
18.11.2017
godz. 16:00
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:35
Sobota, godz. 13:15
Aktualna klasyfikacja Letniego Grand Prix:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KUBACKI DawidPolska500
2.LANISEK AnzeSlowenia353
3.KOBAYASHI JunshiroJaponia332
4.KOT MaciejPolska270
5.KLIMOW JewgienijRosja232
8.ŻYŁA PiotrPolska200
10.HULA StefanPolska175
26.STOCH KamilPolska85
28.MURAŃKA KlemensPolska75
36.WOLNY JakubPolska50
51.ZIOBRO JanPolska31
67.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska12
78.MIĘTUS KrzysztofPolska5
81.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
15.12.2017
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KARPIEL KamilaPolska280
2.STRAUB RamonaNiemcy262
3.SEYFARTH JulianeNiemcy200
4.JAKOWLEWA LidijaRosja182
5.SZPINIEWA AnnaRosja154
19.TWARDOSZ AnnaPolska52
22.RAJDA KingaPolska34
33.SZWAB JoannaPolska20
45.PAŁASZ MagdalenaPolska5
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Whistler HS106
07.12.2017
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia382
2.KRIZNAR NikaSlowenia380
3.KARPIEL KamilaPolska237
4.GOERLICH LuisaNiemcy206
5.LEMARE LeaFrancja180
6.TWARDOSZ AnnaPolska141
7.RAJDA KingaPolska135
15.PAŁASZ MagdalenaPolska90
23.CIEŚLAR PaulinaPolska61
29.HARSCHE KatarzynaPolska48
55.KIL JoannaPolska8
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl