Sobota, 10 lutego 2018, 09:05

ZIO w Pjongczangu: Japonki górą na sobotnim treningu

Sara Takanashi
Sara Takanashi
fot. Tadeusz Mieczyński

Sara Takanashi, pod nieobecność Maren Lundby, wygrała dwie sobotnie serie treningowe pań na obiekcie HS109 w Pjongczangu. W trzeciej najlepsza była jej rodaczka, Yuki Ito.

I seria:

Czterokrotna zdobywczyni Kryształowej Kuli, która nie ma w swoim dorobku medalu olimpijskiego, z 23. belki poszybowała na 103. metr. Druga była jej rodaczka - Yuki Ito (102 metry), a trzecia Katharina Althaus z Niemiec (96,5 metra). Niemka oddawała swoją próbę w najgorszych warunkach spośród całej stawki.

W czołówce uplasowały się też kolejno: Daniela Iraschko-Stolz z Austrii (102 metry), Nika Kriznar ze Słowenii (96 metrów) i obrończyni tytułu z Soczi - Carina Vogt (95 metrów).

II seria:

Druga runda była powtórką z rozrywki. Wygrała Takanashi (106,5 metra) przed Ito (105,5 metra) oraz Althaus (106,5 metra).

Czwarta raz jeszcze była Iraschko-Stolz (103 metry), szósta Vogt (101 metrów), a jedyną zmianą w czołówce była pozycja nr 5, która tym razem przypadła Chiarze Hoelzl z Austrii (103,5 metra).

III seria:

Trzecia seria treningowa przyniosła pierwsze miejsce Yuki Ito (103 metry), która wyprzedziła Danielę Iraschko-Stolz (100,5 metra) oraz Sarę Takanashi (98 metrów).

Tuż za czołową trójką uplasowały się Carina Vogt (95 metrów), Ema Klinec (94,5 metra) oraz Yuka Seto (96 metrów).

Kolejne treningi kobiet odbędą się w niedzielę. Tymczasem już dziś o 12:20 rozpocznie się seria próbna przed zaplanowanym na 13:35 konkursem indywidualnym mężczyzn.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

Wyniki I treningu pań ZIO w Pjongczangu (HS109); 10.02.2018
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
1 33 TAKANASHI Sara 103.0 23 85.9 -10.7 65.7
2 32 ITO Yuki 102.0 23 85.5 -10.3 64.1
3 34 ALTHAUS Katharina 96.5 23 86.6 -0.6 62.8
4 19 IRASCHKO-STOLZ Daniela 102.0 23 86.2 -16.2 58.2
5 26 KRIZNAR Nika 96.0 23 86.0 -6.5 55.9
6 30 VOGT Carina 95.0 23 86.8 -7.8 52.6
7 22 STRAUB Ramona 100.5 25 86.3 -13.1 51.9
8 31 AVVAKUMOVA Irina 94.5 23 85.9 -11.4 48.0
9 29 HOELZL Chiara 91.0 23 85.4 -5.3 47.1
10 16 CHANG Xinyue 93.0 25 85.8 -7.2 42.8
11 21 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline 93.5 25 86.6 -11.8 39.2
12 9 MORAT Lucile 92.0 25 86.4 -9.2 38.8
13 24 SETO Yuka 91.0 25 86.6 -10.6 35.4
14 25 SEYFARTH Juliane 87.0 25 86.6 -5.6 32.4
15 28 BOGATAJ Ursa 83.5 23 85.4 -6.9 30.5
16 11 KYKKANEN Julia 90.0 25 86.2 -13.7 30.3
17 15 OPSETH Silje 89.0 25 86.8 -13.5 28.5
18 6 RINGQUIST Abby 89.0 25 87.1 -13.6 28.4
19 5 HENRICH Taylor 88.5 25 86.4 -13.8 27.2
20 14 TIKHONOVA Sofia 89.0 25 86.8 -16.2 25.8
21 13 LEMARE Lea 85.0 25 86.5 -11.8 22.2
22 8 RUNGGALDIER Elena 87.5 25 85.8 -17.4 21.6
23 18 ROGELJ Spela 82.0 25 86.8 -6.8 21.2
24 10 BARANNIKOVA Anastasiya 83.5 25 86.0 -10.0 21.0
25 27 KLINEC Ema 79.0 23 85.7 -7.9 20.5
26 17 MALSINER Manuela 80.5 25 86.7 -4.6 20.4
27 12 HARALAMBIE Daniela 81.5 25 86.5 -11.0 16.0
27 4 ENGLUND Nita 81.0 25 86.8 -10.0 16.0
29 23 IWABUCHI Kaori 81.0 25 86.1 -12.4 13.6
30 7 KUSTOVA Alexandra 78.5 25 86.8 -9.2 11.8
31 20 MALSINER Lara 76.5 25 87.0 -10.5 6.5
32 3 HENDRICKSON Sarah 69.5 25 85.1 -10.8
32 2 PARK Guylim 52.0 25 83.9 -5.0
32 1 INSAM Evelyn 64.0 25 84.5 -16.0
35 LUNDBY Maren DNS

Wyniki II treningu pań ZIO w Pjongczangu (HS109); 10.02.2018
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
1 33 TAKANASHI Sara 106.5 23 85.8 -10.7 72.7
2 32 ITO Yuki 105.5 23 86.0 -12.2 69.2
3 34 ALTHAUS Katharina 106.5 23 86.5 -15.4 68.0
4 19 IRASCHKO-STOLZ Daniela 103.0 23 86.4 -9.7 66.7
5 29 HOELZL Chiara 103.5 23 85.7 -12.5 64.9
6 30 VOGT Carina 101.0 23 86.5 -16.9 55.5
7 31 AVVAKUMOVA Irina 97.5 23 86.0 -12.2 53.2
7 27 KLINEC Ema 100.0 23 86.1 -17.2 53.2
9 26 KRIZNAR Nika 93.0 23 86.0 -10.5 45.9
10 16 CHANG Xinyue 97.0 25 85.4 -13.4 44.6
11 25 SEYFARTH Juliane 96.5 25 86.7 -13.0 44.0
12 28 BOGATAJ Ursa 94.5 23 85.8 -15.5 43.9
13 21 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline 95.0 25 87.3 -11.0 43.0
14 23 IWABUCHI Kaori 90.5 25 86.3 -5.0 40.0
15 10 BARANNIKOVA Anastasiya 93.0 25 86.0 -11.8 38.2
16 18 ROGELJ Spela 92.0 25 86.8 -10.6 37.4
17 22 STRAUB Ramona 92.0 25 86.1 -11.0 37.0
17 9 MORAT Lucile 94.0 25 85.9 -15.0 37.0
19 3 HENDRICKSON Sarah 92.5 25 85.9 -13.0 36.0
20 15 OPSETH Silje 89.5 25 86.6 -10.2 32.8
21 24 SETO Yuka 88.5 25 86.2 -9.6 31.4
22 11 KYKKANEN Julia 86.0 25 86.1 -5.0 31.0
23 13 LEMARE Lea 87.0 25 86.6 -11.5 26.5
24 12 HARALAMBIE Daniela 85.5 25 86.9 -9.6 25.4
25 14 TIKHONOVA Sofia 85.5 25 86.4 -9.7 25.3
26 20 MALSINER Lara 84.5 25 87.1 -8.8 24.2
27 8 RUNGGALDIER Elena 84.0 25 85.7 -11.0 21.0
28 5 HENRICH Taylor 86.0 25 86.1 -15.4 20.6
29 7 KUSTOVA Alexandra 85.0 25 85.9 -17.0 17.0
30 17 MALSINER Manuela 81.0 25 86.4 -12.2 13.8
31 6 RINGQUIST Abby 76.5 25 87.0 -5.1 11.9
32 4 ENGLUND Nita 81.0 25 86.6 -15.3 10.7
33 1 INSAM Evelyn 76.0 25 85.4 -11.6 4.4
34 2 PARK Guylim 69.0 25 84.4 -13.7
35 LUNDBY Maren DNS

Wyniki III treningu pań ZIO w Pjongczangu (HS109); 10.02.2018
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
1 32 ITO Yuki 103.0 23 85.3 -7.4 69.0
2 19 IRASCHKO-STOLZ Daniela 100.5 23 86.0 -11.2 60.2
3 33 TAKANASHI Sara 98.0 23 85.5 -10.6 55.8
4 30 VOGT Carina 95.0 23 86.7 -9.4 51.0
5 27 KLINEC Ema 94.5 23 85.8 -10.4 49.0
6 24 SETO Yuka 96.0 23 85.8 -14.7 47.7
7 22 STRAUB Ramona 96.0 23 86.0 -14.8 47.6
8 26 KRIZNAR Nika 90.5 23 86.0 -8.1 43.3
9 23 IWABUCHI Kaori 93.5 23 85.5 -14.2 43.2
10 25 SEYFARTH Juliane 91.5 23 85.9 -11.1 42.3
11 21 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline 93.0 23 86.1 -16.0 40.4
12 8 RUNGGALDIER Elena 91.0 25 85.5 -10.6 35.4
13 29 HOELZL Chiara 84.5 23 85.6 -5.3 34.1
14 18 ROGELJ Spela 86.5 23 86.2 -11.4 32.0
15 10 BARANNIKOVA Anastasiya 88.0 25 85.9 -8.6 31.4
16 28 BOGATAJ Ursa 86.0 23 85.8 -14.1 28.3
17 14 TIKHONOVA Sofia 87.5 25 86.5 -12.3 26.7
18 4 ENGLUND Nita 84.0 25 86.5 -5.6 26.4
19 15 OPSETH Silje 84.5 25 86.9 -7.3 25.7
20 7 KUSTOVA Alexandra 87.0 25 86.2 -14.4 23.6
21 3 HENDRICKSON Sarah 83.0 25 85.4 -7.6 22.4
22 20 MALSINER Lara 81.0 23 86.2 -10.4 22.0
23 17 MALSINER Manuela 80.0 25 86.5 -4.6 19.4
24 16 CHANG Xinyue 79.5 25 85.4 -5.6 17.4
25 11 KYKKANEN Julia 80.0 25 85.6 -8.2 15.8
26 9 MORAT Lucile 78.0 25 85.9 -8.5 11.5
27 5 HENRICH Taylor 73.5 25 86.1 -1.1 9.9
28 13 LEMARE Lea 76.0 25 86.2 -9.6 6.4
29 6 RINGQUIST Abby 76.5 25 87.1 -10.8 6.2
30 12 HARALAMBIE Daniela 72.0 25 86.4 -3.4 4.6
30 1 INSAM Evelyn 77.0 25 85.5 -13.4 4.6
32 2 PARK Guylim 62.0 25 84.3 -11.6
31 AVVAKUMOVA Irina DNS
35 LUNDBY Maren DNS
AU1I2262.jpg AU1I2262.jpg
1/62
Juliane Seyfarth
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I0006.jpg AU1I0006.jpg
2/62
Alpensia Jumping Park
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I0037.jpg AU1I0037.jpg
3/62
Guy-Lim Park
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I0062.jpg AU1I0062.jpg
4/62
Nita Englund
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I0087.jpg AU1I0087.jpg
5/62
Abby Ringquist
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I0144.jpg AU1I0144.jpg
6/62
Sofia Tikhonova
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I0186.jpg AU1I0186.jpg
7/62
Xinyue Chang
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I0271.jpg AU1I0271.jpg
8/62
Evelyn Insam
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I0312.jpg AU1I0312.jpg
9/62
Sarah HendricksonEvelyn Insam
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I0317.jpg AU1I0317.jpg
10/62
Guy-Lim Park
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I0392.jpg AU1I0392.jpg
11/62
Sarah Hendrickson
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I0493.jpg AU1I0493.jpg
12/62
Abby Ringquist
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I0508.jpg AU1I0508.jpg
13/62
Elena Runggaldier
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I0533.jpg AU1I0533.jpg
14/62
Alexandra Kustova
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I0630.jpg AU1I0630.jpg
15/62
Daniela Vasilica Haralambie
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I0697.jpg AU1I0697.jpg
16/62
Sofia Tikhonova
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I0762.jpg AU1I0762.jpg
17/62
Manuela Malsiner
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I0776.jpg AU1I0776.jpg
18/62
Spela Rogelj
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I0818.jpg AU1I0818.jpg
19/62
Daniela Iraschko-Stolz
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I0860.jpg AU1I0860.jpg
20/62
Daniela Iraschko-Stolz
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I0887.jpg AU1I0887.jpg
21/62
Ramona Straub
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I0904.jpg AU1I0904.jpg
22/62
Nika Kriznar
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I0960.jpg AU1I0960.jpg
23/62
Kaori Iwabuchi
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1014.jpg AU1I1014.jpg
24/62
Yuka Seto
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1048.jpg AU1I1048.jpg
25/62
Nika Kriznar
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1109.jpg AU1I1109.jpg
26/62
Juliane Seyfarth
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1169.jpg AU1I1169.jpg
27/62
Ema Klinec
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1177.jpg AU1I1177.jpg
28/62
Carina Vogt
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1204.jpg AU1I1204.jpg
29/62
Ursa Bogataj
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1272.jpg AU1I1272.jpg
30/62
Chiara Hoelzl
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1296.jpg AU1I1296.jpg
31/62
Sara Takanashi
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1313.jpg AU1I1313.jpg
32/62
Carina Vogt
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1325.jpg AU1I1325.jpg
33/62
Katharina Althaus
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1337.jpg AU1I1337.jpg
34/62
Irina Avvakumova
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1373.jpg AU1I1373.jpg
35/62
Yuki Ito
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1413.jpg AU1I1413.jpg
36/62
Sara Takanashi
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1441.jpg AU1I1441.jpg
37/62
Katharina Althaus
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1469.jpg AU1I1469.jpg
38/62
Julia Kykkanen
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1530.jpg AU1I1530.jpg
39/62
Elena Runggaldier
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1551.jpg AU1I1551.jpg
40/62
Daniela Vasilica Haralambie
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1604.jpg AU1I1604.jpg
41/62
Lara Malsiner
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1616.jpg AU1I1616.jpg
42/62
Alpensia Jumping Park
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1743.jpg AU1I1743.jpg
43/62
Nita Englund
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1781.jpg AU1I1781.jpg
44/62
Anastasiya Barannikova
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1819.jpg AU1I1819.jpg
45/62
Daniela Vasilica Haralambie
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1957.jpg AU1I1957.jpg
46/62
Spela Rogelj
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I1977.jpg AU1I1977.jpg
47/62
Daniela Iraschko-Stolz
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I2026.jpg AU1I2026.jpg
48/62
Jacqueline Seifriedsberger
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I2049.jpg AU1I2049.jpg
49/62
Ramona Straub
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I2067.jpg AU1I2067.jpg
50/62
Kaori Iwabuchi
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AU1I2145.jpg AU1I2145.jpg
51/62
Jacqueline Seifriedsberger
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AY2I4630.jpg AY2I4630.jpg
52/62
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AY2I4637.jpg AY2I4637.jpg
53/62
Pjongczang
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AY2I4675.jpg AY2I4675.jpg
54/62
Alpensia Jumping Park
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AY2I4682.jpg AY2I4682.jpg
55/62
Alpensia Jumping Park
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AY2I4697.jpg AY2I4697.jpg
56/62
Pjongczang
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AY2I4706.jpg AY2I4706.jpg
57/62
Sarah HendricksonEvelyn Insam
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AY2I4734.jpg AY2I4734.jpg
58/62
Sarah HendricksonEvelyn InsamAbby Ringquist
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AY2I4834.jpg AY2I4834.jpg
59/62
Nita Englund
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AY2I4837.jpg AY2I4837.jpg
60/62
Alpensia Jumping Park
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AY2I4912.jpg AY2I4912.jpg
61/62
Alpensia Jumping Park
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński
AY2I4917.jpg AY2I4917.jpg
62/62
Alpensia Jumping Park
10.02.2018Fot. Tadeusz Mieczyński


Dominik Formela i Adam Bucholz, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (4940) ilość komentarzy: (9)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Prosto z Igrzysk w Pjongczangu:
Igrzyska
Olimpijskie
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
01.01.1970 godz. 12:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl