Środa, 28 marca 2018, 14:53

Dziękujemy Wam za wspólnie spędzoną zimę!

Skijumping.pl
Skijumping.pl
fot. Redakcja

Weekendowe loty w Planicy zakończyły sezon 2017/2018 w skokach narciarskich, który z pewnością na długo zapisze się w naszej pamięci, za sprawą ogromnych sukcesów polskich skoczków, a przede wszystkim - Kamila Stocha.

Skoczek z Zębu po raz drugi triumfował w Turnieju Czterech Skoczni, wygrywając jednocześnie wszystkie konkursy tego cyklu, sięgnął po Kryształową Kulę, złoto olimpijskie na dużej skoczni w Pjongczangu, wygrał RAW Air, Willingen Five, Planica 7, zdobył srebro na MŚ w lotach narciarskich.

Dawid Kubacki po wspaniałym lecie, wreszcie zaczął skakać na swoim poziomie także zimą, co przypieczętował miejscami na podium w Oberstdorfie, Willingen oraz w Lillehammer, a także świetnymi skokami na Igrzyskach w Pjongczangu.

Również drużynowo ponownie nasza reprezentacja dała nam wiele powodów do radości, plasując się na podium w niemal wszystkich startach, a przede wszystkim zdobywając brązowy medal IO w Pjongczangu oraz MŚ w lotach w Oberstdorfie.

To był z pewnością kolejny piękny sezon Stefana Horngachera w roli głównego trenera polskiej kadry skoczków i cieszymy się, że pozostanie on z nami co najmniej kolejny rok.

Również zainteresowanie Polaków skokami narciarskimi było tej zimy ogromne. Portal Skijumping.pl pobił kolejne rekordy oglądalności, notując blisko 9 milionów odsłon miesięcznie, a oglądalność konkursów na antenach telewizyjnych również wzrosła, w porównaniu do ubiegłych lat.

Po raz drugi w historii 17-letniej działalności portalu Redakcja Skijumping.pl była obecna na wszystkich konkursach Pucharu Świata oraz Igrzysk Olimpijskich, dzięki czemu mogliśmy dostarczyć Wam najświeższe wiadomości, zdjęcia i wideo nawet z najodleglejszych zakątków świata.

Tradycyjnie chcemy zatem podziękować wszystkim fanom skoków, którzy tę zimę spędzili z naszym serwisem i zachęcić do dalszego systematycznego odwiedzania Skijumping.pl.

Mamy nadzieję, że w mijającym sezonie nasz portal spełnił Wasze oczekiwania a liczba artykułów, zdjęć, materiałów wideo i wypowiedzi Was nie zawiodły.

Nie zamierzamy spocząć jednak na laurach i mimo tzw. "okresu ogórkowego", nasz serwis będzie cały czas aktywnie działał i codziennie dostarczał nowych informacji ze świata skoków narciarskich.

Będziemy pracować nad modernizacją portalu (wiemy, że czekacie z niecierpliwością na wersję mobilną z prawdziwego zdarzenia), kolejnymi projektami wydawniczymi oraz poprawkami wszystkich działów.

Zachęcamy więc do zgłaszania wszelkich sugestii, propozycji czy pomysłów, co pomoże nam dopasować portal do Waszych potrzeb.

Redakcja Skijumping.plTadeusz Mieczyński, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (8628) ilość komentarzy: (108)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Letnie
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pań
LPK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Oslo HS106
15.09.2018
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
07.07.2018
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRIZNAR NikaSlowenia580
2.GOERLICH LuisaNiemcy388
3.HARALAMBIE DanielaRumunia382
4.REISCH AgnesNiemcy362
5.FREITAG SelinaNiemcy256
6.KARPIEL KamilaPolska247
7.TWARDOSZ AnnaPolska224
10.RAJDA KingaPolska203
30.PAŁASZ MagdalenaPolska90
47.CIEŚLAR PaulinaPolska61
55.HARSCHE KatarzynaPolska48
101.KIL JoannaPolska8
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl