Viessmann - oficjalny partner skijumping.pl Lotos - oficjalny sponsor skijumping.pl
Niedziela, 16 stycznia 2005, 08:53

Mistrzostwa TZN: lista startowa na niedzielne zawody na Wielkiej Krokwi

TZN
TZN

W niedzielę rywalizacja o tytuł Mistrza Tatrzańskiego Związku Narciarskiego przeniesie się na Wielką Krokiew. Do zawodów zostało zgłoszonych 69 skoczków, a więc o dziesięciu mniej, niż w dniu poprzednim.

Najmłodszymi zawodnikami, którzy wystartują, są skoczkowie z rocznika 1990, zaliczanego do kategorii juniorów młodszych.

Pogoda nie powinna pokrzyżować planów organizatorom, ponieważ w Zakopanem świeci słońce, jest mróz i nie wieje wiatr.

Program zawodów:
Niedziela, 16.01.2005, Wielka Krokiew HS134 (K120)
10:00 seria próbna
11:30 początek konkursu

Mistrzostwa TZN, lista startowa HS134 (K120), 16.01.2005
NrZawodnikRocznikKlub (ew. Kraj)
1DEMITRASZEK DAMIAN90TS WISŁA Z-NE SMS
2SKUPIEŃ WOJCIECH86LKS PORONIEC
3STASZEL ANDRZEJ90TS WISŁA Z-NE SMS
4ŻOŁNIERCZYK MICHAŁ83LKS PORONIEC
5SIKOŃ TOMASZ88TS WISŁA Z-NE SMS
6BURNUS PIOTR87LKS PORONIEC
7KOS ANDRZEJ89TS WISŁA Z-NE SMS
8HANDZEL JAN89TS WISŁA Z-NE SMS
9TOMASZKIEWICZ BARTŁOMIEJ90TS WISŁA Z-NE
10MURAŃKA BARTŁOMIEJ90TS WISŁA Z-NE SMS
11SKROBOT KAMIL90TS WISŁA Z-NE
12ZYGMUNTOWICZ JANUSZ85TS WISŁA Z-NE
13BANDYK ARTUR90TS WISŁA Z-NE SMS
14ZYGMUNTOWICZ JÓZEF84TS WISŁA Z-NE
15DZIEDZIC ANDRZEJ89LKS PORONIEC
16ZARYCKI ANDRZEJ89LKS PORONIEC SMS Z-NE
17ZAPOTOCZNY GRZEGORZ83LKS PORONIEC
18SKROBOT KACPER90TS WISŁA Z-NE
19SITARZ MARCIN78LKS PORONIEC
20KUBACKI DAWID90TS WISŁA Z-NE
21MĄKA JAN81AZS AWF KATOWICE
22KARTIK ROBERT89SVK / SK BAŃSKA BYSTRICA
23STEBEL PRZEMYSŁAW87KS WISŁA USTRONIANKA
24GAŁA ADAM87KS WISŁA USTRONIANKA
25GALICA ANDRZEJ80WKS ZAKOPANE
26ERMIS PETR87CZE
27BYRT PIOTR89KS WISŁA USTRONIANKA
28ZELENY ANDREJ88SVK / SK BAŃSKA BYSTRICA
29MICHALAK MATIO88SVK / SK BAŃSKA BYSTRICA
30STEC JAKUB88SSR SOKÓŁ SZCZYRK - SMS SZCZYRK
31DZIURKIEWICZ ROBERT87SSR SOKÓŁ SZCZYRK - SMS SZCZYRK
32PAWLAK ANDRZEJ88START KROKIEW ZSMS
33KOT JAKUB90START KROKIEW
34MIĘTUS ROBERT89START KROKIEW ZSMS
35SIECZKA TOMASZ88WKS ZAKOPANE / REGLE KOŚCIELISKO
36KOUDELKA ROMAN89CZE
37KOWAL KAMIL90START KROKIEW ZSMS
38HACZKO ARTUR89LKS KLIMCZOK BYSTRA
39JASIONEK JÓZEF90WKS ZAKOPANE - GMS
40CIEŚLAR TOMASZ87KS WISŁA USTRONIANKA
41KUBAN LUKAS88CZE
42PODŻORNY DARIUSZ89KS WISŁA USTRONIANKA
43ZIMERMAN TOMAS88SVK / SK BAŃSKA BYSTRICA
44KAWULOK MARIUSZ90KS WISŁA USTRONIANKA
45KOTRYS MARIUSZ89LKS KLIMCZOK BYSTRA
46HANKUS SŁAWOMIR86LKS KLIMCZOK BYSTRA
47RUTKOWSKI ŁUKASZ88TS WISŁA Z-NE
48LUBERDA RYSZARD87TS WISŁA Z-NE SMS
49KOWAL DAWID88START KROKIEW ZSMS
50MALIK FABIAN87SSR SOKÓŁ SZCZYRK - SMS
51BRODA ARTUR89KS WISŁA USTRONIANKA
52POLOCZEK JAROSŁAW89KS WISŁA USTRONIANKA
53MĄKA MARCIN85TS WISŁA Z-NE
54PODŻORSKI GRZEGORZ87KS WISŁA USTRONIANKA
55CHOWANIEC PIOTR88TS WISŁA Z-NE SMS
56TOCZEK SEBASTIAN88START KROKIEW ZSMS
57CIAPAŁA JAN86TS WISŁA Z-NE SMS
58ŚWIDER STANISŁAW86LKS PORONIEC
59WYRWA PRZEMYSŁAW86KS WISŁA USTRONIANKA
60BACHLEDA DANIEL81AZS AWF KATOWICE
61MACIUSIAK MACIEJ82AZS AWF KATOWICE
62CIEŚLAR WOJCIECH81AZS AWF KATOWICE
63MICHNIAK MAREK87START KROKIEW ZSMS
64STYRCZULA KRZYSZTOF86START KROKIEW ZSMS
65WANTULOK MATEUSZ87KS WISŁA USTRONIANKA
66PAWLUSIAK WOJCIECH86SSR SOKÓŁ SZCZYRK - SMS
67HULA STEFAN86SSR SOKÓŁ SZCZYRK - SMS
68SKUPIEŃ WOJCIECH76WKS ZAKOPANE
69TAJNER WOJCIECH80KS WISŁA USTRONIANKA
Barbara Niewiadomska, źródło: Informacja własna
oglądalność: (3266) ilość komentarzy: (6)


Komentarze
Legenda kolorów użytkownika:
szary-niezarejestrowany, niebieski-zarejestrowany, czerwony-administrator.
Zawody
Puchar
Świata
Letni Puchar
Kontynentalny

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup
Najbliższy konkurs:
Notodden HS98
11.12.2014
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STĘKAŁA AndrzejPolska439
2.PEIER KillianSzwajcaria392
3.LEJA KrzysztofPolska386
4.PODŻORSKI ŁukaszPolska374
5.RUDA AdamPolska320
7.KANTYKA PrzemysławPolska292
9.JARZĄBEK DawidPolska248
29.GUT PawełPolska106
31.BIELA StanisławPolska101
32.ZAPOTOCZNY AndrzejPolska100
47.KOT JakubPolska68
55.HEBEL SebastianPolska54
63.KUKUŁA ArturPolska42
106.GĄSIENICA-KOTELNICKI WojciechPolska15
113.KASTELIK DominikPolska13
118.GĄSIENICA AndrzejPolska11
122.KOJZAR MateuszPolska10
138.JANOTA KonradPolska6
Pełna klasyfikacja..»


Ankieta
Kto był największym odkryciem sezonu letniego?
Phillip Sjoeen
Daniel-Andre Tande
Władysław Bojarincew
Jakub Wolny
Junshiro Kobayashi
Cene Prevc
Miran Zupancic
Głosuj
  1. Phillip Sjoeen
    99,99%
  2. Jakub Wolny
    99,99%
  3. Cene Prevc
    99,99%
  4. Władysław Bojarincew
    99,99%
  5. Daniel-Andre Tande
    99,99%
  6. Junshiro Kobayashi
    99,99%
  7. Miran Zupancic
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2013 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
web stats stat24
Skijumping.pl