Sobota, 12 marca 2005, 15:29

Dzisiaj trening i kwalifikacje o 17.00 - jutro konkurs (lista startowa)

Holmenkollen
Holmenkollen

Sobota jest kolejnym dniem Turnieju Nordyckiego. Dzisiaj o godzinie 17:00 odbdzie si trening, a po nim, o 17:45, kwalifikacje do ostatniej odsony tej wielkiej imprezy: zawodw w Oslo. Na starcie zobaczymy 67 zawodnikw, a wrd nich najlepszych skoczkw wiata z Janne Ahonenem na czele.

Powodem przesunicia serii kwalifikacyjnej jest silny wiatr.

Nasi zawodnicy: Kamil Stoch, Robert Mateja i Adam Maysz, wystartuj z numerami: 24., 35. i 63. Czy pierwszych dwch podoa zadaniu zakwalifikowania si do konkursu - zobaczymy.

Zapraszamy do biecego ledzenia wynikw na relacji LIVE, oraz dyskusji na czacie.

Lista startowa P Oslo 12.03.2005
NRZawodnikKlubKraj
1Vilberg AndreasJardar ILNOR
2Hilde TomAsker SKNOR
3Lobben ThomasIL MoingenNOR
4Blikeng Borge GeleinNamsos ILNOR
5Egeberg TommyVikersund IFNOR
6Doennem Olav MagneOevre Surnadal ILNOR
7Grimholm IsakIF Friska ViljorSWE
8Urbanc RokTriglav KranjSLO
9Salumae JensNomme Ski ClubEST
10Fettner ManuelSV Natters-BergiselAUT
11Lazzaroni DavidAutransFRA
12Karaulov IvanTschimbulakKAZ
13Anisimov MaksimRCHWCM MinskBLR
14Juris JaanOtepaeae SKEST
15Erikson JohanHolmens IFSWE
16Aaraas JonReadyNOR
17Kranjec RobertTriglav KranjSLO
18Zhaparov RadikTschimbulakKAZ
19Bardal AndersSteinkjer SkiklubbNOR
20Keituri KalleLahden HiihtoseuraFIN
21Chedal EmmanuelDouanes CS CourchevelFRA
22Happonen JannePuijon HiihtoseuraFIN
23Bruder ChristianWSC RuhlaGER
24Stoch KamilLKS PoroniecPOL
25Okabe TakanobuSnow BrandJPN
26Koch MartinSV VillachAUT
27Hautamaeki JussiPuijon HiihtoseuraFIN
28Mechler MaximilianWSV IsnyGER
29Matura JanDukla LiberecCZE
30Higashi AkiraNihon KuchoJPN
31Schmitt MartinSC FurtwangenGER
32Solem MortenTrondheim SkiklubbNOR
33Kofler AndreasSV Natters-BergiselAUT
34Bogataj JureTriglav KranjSLO
35Mateja RobertWKS ZakopanePOL
36Peterka PrimozSK Triglav KranjSLO
37Miyahira HideharuMizunoJPN
38Kiuru TamiLahden HiihtoseuraFIN
39Ritzerfeld JoergWSV Oberhof 05GER
40Liegl FlorianSV Natters-BergiselAUT
41Ingebrigtsen TommyByaasen ILNOR
42Forfang DanielTromsoe SkiklubNOR
43Hocke StephanWSV Oberhof 05GER
44Moellinger MichaelSC EinsiedelnSUI
45Benkovic RokSC MengesSLO
46Neumayer MichaelSK BerchtesgadenGER
47Romoeren BjoernHosle ILNOR
48Ammann SimonRG ChurfirstenSUI
49Stensrud HenningHurdal ILNOR
50Pettersen SigurdRollag og Veggli ILNOR
51Loitzl WolfgangWSC Bad MitterndorfAUT
52Kuettel AndreasSC EinsiedelnSUI
53Damjan JernejIlirijaSLO
54Kasai NoriakiTsuchiya HomeJPN
55Ito DaikiTsuchiya HomeJPN
56Jussilainen RistoJyvaeskylaen Hiihtos.FIN
57Spaeth GeorgSC OberstdorfGER
58Bystoel LarsIL EldarNOR
59Uhrmann MichaelWSV-DJK RastbuechlGER
60Widhoelzl AndreasSC FieberbrunnAUT
61Hautamaeki MattiPuijon HiihtoseuraFIN
62Morgenstern ThomasSV VillachAUT
63Malysz AdamKS Wisla UstroniankaPOL
64Hoellwarth MartinSC MayrhofenAUT
65Janda JakubDukla FrenstatCZE
66Ljoekelsoey RoarOrkdal ILNOR
67Ahonen JanneLahden HiihtoseuraFIN

Barbara Niewiadomska, rdo: wasne+Skispringen.com
ogldalno: (4296) ilo komentarzy: (18)

Dyskusja do wiadomoci

PROSTY ZAGNIEDONY
Letnie
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pa
LPK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Hakuba HS131
26.08.2017
godz. 11:00
Sobota, godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja Letniego Grand Prix:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KUBACKI DawidPolska300
2.KOT MaciejPolska210
3.LEYHE StephanNiemcy154
4.KOUDELKA RomanCzechy140
5.YA PiotrPolska120
6.HULA StefanPolska110
15.STOCH KamilPolska44
19.WOLNY JakubPolska34
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Trondheim HS105
15.09.2017
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KARPIEL KamilaPolska180
1.STRAUB RamonaNiemcy180
3.SZPINIEWA AnnaRosja110
4.MARUYAMA NozomiJaponia77
5.AVOCAT GROS OceaneFrancja76
22.SZWAB JoannaPolska20
27.PAASZ MagdalenaPolska5
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Kandersteg HS106
16.09.2017
godz. 18:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRIZNAR NikaSlowenia200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy130
3.GOERLICH LuisaNiemcy125
4.HARALAMBIE DanielaRumunia120
5.MAIR SophieAustria86
6.KARPIEL KamilaPolska77
10.TWARDOSZ AnnaPolska51
14.RAJDA KingaPolska35
27.KIL JoannaPolska8
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl