Viessmann - oficjalny partner skijumping.pl Lotos - oficjalny sponsor skijumping.pl STS - Zakłady bukmacherskie
Sobota, 12 marca 2005, 15:29

Dzisiaj trening i kwalifikacje o 17.00 - jutro konkurs (lista startowa)

Holmenkollen
Holmenkollen

Sobota jest kolejnym dniem Turnieju Nordyckiego. Dzisiaj o godzinie 17:00 odbędzie się trening, a po nim, o 17:45, kwalifikacje do ostatniej odsłony tej wielkiej imprezy: zawodów w Oslo. Na starcie zobaczymy 67 zawodników, a wśród nich najlepszych skoczków świata z Janne Ahonenem na czele.

Powodem przesunięcia serii kwalifikacyjnej jest silny wiatr.

Nasi zawodnicy: Kamil Stoch, Robert Mateja i Adam Małysz, wystartują z numerami: 24., 35. i 63. Czy pierwszych dwóch podoła zadaniu zakwalifikowania się do konkursu - zobaczymy.

Zapraszamy do bieżącego śledzenia wyników na relacji LIVE, oraz dyskusji na czacie.

Lista startowa PŚ Oslo 12.03.2005
NRZawodnikKlubKraj
1Vilberg AndreasJardar ILNOR
2Hilde TomAsker SKNOR
3Lobben ThomasIL MoingenNOR
4Blikeng Borge GeleinNamsos ILNOR
5Egeberg TommyVikersund IFNOR
6Doennem Olav MagneOevre Surnadal ILNOR
7Grimholm IsakIF Friska ViljorSWE
8Urbanc RokTriglav KranjSLO
9Salumae JensNomme Ski ClubEST
10Fettner ManuelSV Natters-BergiselAUT
11Lazzaroni DavidAutransFRA
12Karaulov IvanTschimbulakKAZ
13Anisimov MaksimRCHWCM MinskBLR
14Juris JaanOtepaeae SKEST
15Erikson JohanHolmens IFSWE
16Aaraas JonReadyNOR
17Kranjec RobertTriglav KranjSLO
18Zhaparov RadikTschimbulakKAZ
19Bardal AndersSteinkjer SkiklubbNOR
20Keituri KalleLahden HiihtoseuraFIN
21Chedal EmmanuelDouanes CS CourchevelFRA
22Happonen JannePuijon HiihtoseuraFIN
23Bruder ChristianWSC RuhlaGER
24Stoch KamilLKS PoroniecPOL
25Okabe TakanobuSnow BrandJPN
26Koch MartinSV VillachAUT
27Hautamaeki JussiPuijon HiihtoseuraFIN
28Mechler MaximilianWSV IsnyGER
29Matura JanDukla LiberecCZE
30Higashi AkiraNihon KuchoJPN
31Schmitt MartinSC FurtwangenGER
32Solem MortenTrondheim SkiklubbNOR
33Kofler AndreasSV Natters-BergiselAUT
34Bogataj JureTriglav KranjSLO
35Mateja RobertWKS ZakopanePOL
36Peterka PrimozSK Triglav KranjSLO
37Miyahira HideharuMizunoJPN
38Kiuru TamiLahden HiihtoseuraFIN
39Ritzerfeld JoergWSV Oberhof 05GER
40Liegl FlorianSV Natters-BergiselAUT
41Ingebrigtsen TommyByaasen ILNOR
42Forfang DanielTromsoe SkiklubNOR
43Hocke StephanWSV Oberhof 05GER
44Moellinger MichaelSC EinsiedelnSUI
45Benkovic RokSC MengesSLO
46Neumayer MichaelSK BerchtesgadenGER
47Romoeren BjoernHosle ILNOR
48Ammann SimonRG ChurfirstenSUI
49Stensrud HenningHurdal ILNOR
50Pettersen SigurdRollag og Veggli ILNOR
51Loitzl WolfgangWSC Bad MitterndorfAUT
52Kuettel AndreasSC EinsiedelnSUI
53Damjan JernejIlirijaSLO
54Kasai NoriakiTsuchiya HomeJPN
55Ito DaikiTsuchiya HomeJPN
56Jussilainen RistoJyvaeskylaen Hiihtos.FIN
57Spaeth GeorgSC OberstdorfGER
58Bystoel LarsIL EldarNOR
59Uhrmann MichaelWSV-DJK RastbuechlGER
60Widhoelzl AndreasSC FieberbrunnAUT
61Hautamaeki MattiPuijon HiihtoseuraFIN
62Morgenstern ThomasSV VillachAUT
63Malysz AdamKS Wisla UstroniankaPOL
64Hoellwarth MartinSC MayrhofenAUT
65Janda JakubDukla FrenstatCZE
66Ljoekelsoey RoarOrkdal ILNOR
67Ahonen JanneLahden HiihtoseuraFIN

Barbara Niewiadomska, źródło: własne+Skispringen.com
oglądalność: (3500) ilość komentarzy: (18)


Komentarze
Legenda kolorów użytkownika:
szary-niezarejestrowany, niebieski-zarejestrowany, czerwony-administrator.
anonim (*210.internetdsl.tpnet.pl)
12 marca 2005, 19:39

jandys

Jandys górą!
Luk (*-17.broker.com.pl)
12 marca 2005, 17:51

@anonim

k**** zatkaj się!!!
kluska (*p86.internetdsl.tpnet.pl)
12 marca 2005, 17:46

-

I co kombinuje nasz Adaś? Może poszli po rozum do głowy...
anonim (*210.internetdsl.tpnet.pl)
12 marca 2005, 16:31

jandys

Jandys górą!!!
Borys (*3b7.dip0.t-ipconnect.de)
12 marca 2005, 16:26

strona

nie wyswietla sie ta strona ktora wpisuje,
zdjecie jest na skispringen w albumie z wczorajszego konkursu
Borys (*3b7.dip0.t-ipconnect.de)
12 marca 2005, 16:24

strona

[ ... ]
Borys (*3b7.dip0.t-ipconnect.de)
12 marca 2005, 16:23

Norweskie kombinezony kolnierz wiatrolap ?

Na stronie ponizej widac Norwega jak napelnia sobie kombinezon powietrzem.
Powtorka numeru z poprzedniego sezonu?
Dozwolone sa teraz te chwyty? [ ... ] Borys
Luk (*-17.broker.com.pl)
12 marca 2005, 16:22

@anonim

Janda jest płaszczką bo ma głowę niżej niż narty :)
anonim (*210.internetdsl.tpnet.pl)
12 marca 2005, 16:08

luk

"płaszczką" jest Małysz
Luk (*-17.broker.com.pl)
12 marca 2005, 15:40

@anonim

Przestań ględzić o tej "płaszczce"!!!
anonim (*210.internetdsl.tpnet.pl)
12 marca 2005, 15:39

jandys

Jandys the best!!!
Luk (*-17.broker.com.pl)
12 marca 2005, 15:24

-

A Eurosport to !@$!%!$!#%!#$ bo nie pokaze kwalifikacji !!!!!! :[
niun!@ (*xy7.star.net.pl)
12 marca 2005, 15:21

-

Do bojuu POLSKOOO!!!
ADAAM WYGRAssZZZ!!
Ja w to wierze. A tak apropo to kiedy bedzie faktycznie ten trening??
Hmmm.. jakieś to dziwne. ADam dasz z siebie i tak wszytsko i nie bedziesz nawet zwracał uwagi na Włodarczyka:) [a niech on sobie tam wygaduje ze zwalnia kuttina ] pedzej ty go zwolnisz i w koncu bedzie the end pana prezesda.
Luk (*-17.broker.com.pl)
12 marca 2005, 15:20

-

Pettersen do boju!
Skowro
12 marca 2005, 15:18

Kwalifikacje

'Trening i kwalifikacje skoczków odbędą się zatem o 17:00 i 17:45.' - wg skispringen
SeBa KSW (*che.mt.pl)
12 marca 2005, 15:07

-

Niebedzie treningu przed kwalifikacjami??
KAmila_tarnówek (*xy7.star.net.pl)
12 marca 2005, 14:53

-

Adas do boju!!
Pokaż na co cie stać!! To samo pozostali kadrowicze - dajcie z sibie wszystko:)
Trzymam kciki
anonim (*210.internetdsl.tpnet.pl)
12 marca 2005, 14:49

jandys

Jandys do boju!
Zawody
Puchar
Świata
Puchar
Kontynent.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Strbske Pleso HS100
20.12.2014
godz. 12:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STĘKAŁA AndrzejPolska543
2.LEJA KrzysztofPolska496
3.PODŻORSKI ŁukaszPolska424
4.KANTYKA PrzemysławPolska422
5.PEIER KillianSzwajcaria392
6.RUDA AdamPolska320
7.JARZĄBEK DawidPolska310
28.GUT PawełPolska110
33.BIELA StanisławPolska101
34.ZAPOTOCZNY AndrzejPolska100
54.KOT JakubPolska68
64.HEBEL SebastianPolska54
72.KUKUŁA ArturPolska42
119.GĄSIENICA-KOTELNICKI WojciechPolska15
126.KASTELIK DominikPolska13
130.GĄSIENICA AndrzejPolska11
133.KOJZAR MateuszPolska10
151.JANOTA KonradPolska6
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rasnov HS100
24.01.2015
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ERNST GianinaNiemcy340
2.ALTHAUS KatharinaNiemcy285
3.HARALAMBIE Daniela VasilicaRumunia281
4.GŁADYSZEWA AnastasijaRosja207
5.DOLEZELOVA MichaelaCzechy180
11.PAŁASZ MagdalenaPolska126
22.TWARDOSZ AnnaPolska98
23.RAJDA KingaPolska96
34.SZWAB JoannaPolska59
38.KARPIEL KamilaPolska50
44.KIL JoannaPolska44
Pełna klasyfikacja..»



Kroppa
2000-2013 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
web stats stat24
Skijumping.pl