Sobota, 12 marca 2005, 15:29

Dzisiaj trening i kwalifikacje o 17.00 - jutro konkurs (lista startowa)

Holmenkollen
Holmenkollen

Sobota jest kolejnym dniem Turnieju Nordyckiego. Dzisiaj o godzinie 17:00 odbdzie si trening, a po nim, o 17:45, kwalifikacje do ostatniej odsony tej wielkiej imprezy: zawodw w Oslo. Na starcie zobaczymy 67 zawodnikw, a wrd nich najlepszych skoczkw wiata z Janne Ahonenem na czele.

Powodem przesunicia serii kwalifikacyjnej jest silny wiatr.

Nasi zawodnicy: Kamil Stoch, Robert Mateja i Adam Maysz, wystartuj z numerami: 24., 35. i 63. Czy pierwszych dwch podoa zadaniu zakwalifikowania si do konkursu - zobaczymy.

Zapraszamy do biecego ledzenia wynikw na relacji LIVE, oraz dyskusji na czacie.

Lista startowa P Oslo 12.03.2005
NRZawodnikKlubKraj
1Vilberg AndreasJardar ILNOR
2Hilde TomAsker SKNOR
3Lobben ThomasIL MoingenNOR
4Blikeng Borge GeleinNamsos ILNOR
5Egeberg TommyVikersund IFNOR
6Doennem Olav MagneOevre Surnadal ILNOR
7Grimholm IsakIF Friska ViljorSWE
8Urbanc RokTriglav KranjSLO
9Salumae JensNomme Ski ClubEST
10Fettner ManuelSV Natters-BergiselAUT
11Lazzaroni DavidAutransFRA
12Karaulov IvanTschimbulakKAZ
13Anisimov MaksimRCHWCM MinskBLR
14Juris JaanOtepaeae SKEST
15Erikson JohanHolmens IFSWE
16Aaraas JonReadyNOR
17Kranjec RobertTriglav KranjSLO
18Zhaparov RadikTschimbulakKAZ
19Bardal AndersSteinkjer SkiklubbNOR
20Keituri KalleLahden HiihtoseuraFIN
21Chedal EmmanuelDouanes CS CourchevelFRA
22Happonen JannePuijon HiihtoseuraFIN
23Bruder ChristianWSC RuhlaGER
24Stoch KamilLKS PoroniecPOL
25Okabe TakanobuSnow BrandJPN
26Koch MartinSV VillachAUT
27Hautamaeki JussiPuijon HiihtoseuraFIN
28Mechler MaximilianWSV IsnyGER
29Matura JanDukla LiberecCZE
30Higashi AkiraNihon KuchoJPN
31Schmitt MartinSC FurtwangenGER
32Solem MortenTrondheim SkiklubbNOR
33Kofler AndreasSV Natters-BergiselAUT
34Bogataj JureTriglav KranjSLO
35Mateja RobertWKS ZakopanePOL
36Peterka PrimozSK Triglav KranjSLO
37Miyahira HideharuMizunoJPN
38Kiuru TamiLahden HiihtoseuraFIN
39Ritzerfeld JoergWSV Oberhof 05GER
40Liegl FlorianSV Natters-BergiselAUT
41Ingebrigtsen TommyByaasen ILNOR
42Forfang DanielTromsoe SkiklubNOR
43Hocke StephanWSV Oberhof 05GER
44Moellinger MichaelSC EinsiedelnSUI
45Benkovic RokSC MengesSLO
46Neumayer MichaelSK BerchtesgadenGER
47Romoeren BjoernHosle ILNOR
48Ammann SimonRG ChurfirstenSUI
49Stensrud HenningHurdal ILNOR
50Pettersen SigurdRollag og Veggli ILNOR
51Loitzl WolfgangWSC Bad MitterndorfAUT
52Kuettel AndreasSC EinsiedelnSUI
53Damjan JernejIlirijaSLO
54Kasai NoriakiTsuchiya HomeJPN
55Ito DaikiTsuchiya HomeJPN
56Jussilainen RistoJyvaeskylaen Hiihtos.FIN
57Spaeth GeorgSC OberstdorfGER
58Bystoel LarsIL EldarNOR
59Uhrmann MichaelWSV-DJK RastbuechlGER
60Widhoelzl AndreasSC FieberbrunnAUT
61Hautamaeki MattiPuijon HiihtoseuraFIN
62Morgenstern ThomasSV VillachAUT
63Malysz AdamKS Wisla UstroniankaPOL
64Hoellwarth MartinSC MayrhofenAUT
65Janda JakubDukla FrenstatCZE
66Ljoekelsoey RoarOrkdal ILNOR
67Ahonen JanneLahden HiihtoseuraFIN

Barbara Niewiadomska, rdo: wasne+Skispringen.com
ogldalno: (4082) ilo komentarzy: (18)

Dyskusja do wiadomoci

PROSTY ZAGNIEDONY
Puchar
wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
PK
Pa
FIS
Cup Pa
Najbliszy konkurs:
Willingen HS145
28.01.2017
godz. 16:05
Sobota, godz. 15:55
Sobota, godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja Pucharu wiata:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska933
2.TANDE Daniel AndreNorwegia803
3.PREVC DomenSlowenia780
4.KRAFT StefanAustria640
5.KOT MaciejPolska524
9.YA PiotrPolska377
19.KUBACKI DawidPolska212
26.HULA StefanPolska110
34.ZIOBRO JanPolska47
47.ZNISZCZO AleksanderPolska9
52.MURAKA KlemensPolska4
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pena klasyfikacja..»
Najbliszy konkurs:
Eau Claire HS95
27.01.2017
godz. 03:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pena klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl