Sobota, 05 stycznia 2008, 11:26

TCS: Już dzi¶ skoki w Bischofshofen

Bischofshofen
Bischofshofen
fot. Vicktoria Murawska

Już dzi¶ o godznie 16:00, na skoczni HS 140 w Bischofshofen odbędzie się trzeci konkurs 56. Turnieju Czterech Skoczni. O 13:00 zaplanowany jest oficjalny trening, a tuż po nim - kwalifikacje.

Wszystko wskazuje na to, że tym razem pogoda zlituje się nad skoczkami i uda się dzi¶ przeprowadzić wszystkie zaplanowane serie. Aktualnie w Bischofshofen wiatr jest słaby, a zza chmur wygl±da słońce.

Na li¶cie startowej do treningu i kwalifikacji znalazło się 71 zawodników. W¶ród polskich skoczków, jako pierwszy będzie skakał Marcin Bachleda (nr 13), z numerem 16. zobaczymy Macieja Kota, 39 - Kamila Stocha, a 63. na belce zasi±dzie Adam Małysz.

Kwalifikacje na żywo o 14:30 pokaż± stacje TVP Sport, ARD1 oraz ORF1. Retransmisja na Eurosporcie (16:00).


Wyniki na żywo możecie ¶ledzić klikaj±c tutaj » lub tutaj » (nowa wersja)

Relacja w internetowym radiu IGOL FM »

Wszystkich kibiców skoków zapraszamy również na naszego czata »

Tradycyjnie, o wszystkich wydarzeniach na skoczni będziemy informować na bież±co.

PROGRAM ZAWODÓW W BISCHOFSHOFEN:
Sobota, 05.01.2008
13:00 - Oficjalny trening
14:30 - Kwalifikacje
16:00 - Pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 06.01.2008
13:00 - Oficjalny trening
13:45 - Kwalifikacje
16:00 - Pierwsza seria konkursowa

Lista startowa TCS w Bischofshofen, 05.01.2008
NrZawodnikKraj
1THURNBICHLER ThomasAUT
2INNAUER MarioAUT
3KAISER StefanAUT
4SCHNEIDER BalthasarAUT
5MUELLER RolandAUT
6ERIKSON JohanSWE
7MORASSI AndreaITA
8SCHOFT FelixGER
9ANISIMOV MaksimBLR
10KOROLEV AlexeyKAZ
11NIEMI SamiFIN
12PAERN IllimarEST
13BACHLEDA MarcinPOL
14IPATOV DimitryRUS
15MESIK MartinSVK
16KOT MaciejPOL
17YUMOTO FumihisaJPN
18DESCOMBES SEVOIE VincentFRA
19FREUND SeverinGER
20ZHAPAROV RadikKAZ
21SEDLAK BorekCZE
22MATURA JanCZE
23TEPES JurijSLO
24AREN AndreasSWE
25ROSLIAKOV IljaRUS
26TOCHIMOTO ShohheiJPN
27JANDA JakubCZE
28HOELLWARTH MartinAUT
29LANDERT GuidoSUI
30KARPENKO NikolayKAZ
31LINDSTROEM Veli-MattiFIN
32VILBERG AndreasNOR
33LAPPI ArttuFIN
34PETERKA PrimozSLO
35KRANJEC RobertSLO
36PETTERSEN SigurdNOR
37COLLOREDO SebastianITA
38TAKEUCHI TakuJPN
39STOCH KamilPOL
40LJOEKELSOEY RoarNOR
41SPAETH GeorgGER
42SCHMITT MartinGER
43KARELIN PavelRUS
44LAZZARONI DavidFRA
45CIKL MartinCZE
46HAPPONEN JanneFIN
47CHEDAL EmmanuelFRA
48ITO DaikiJPN
49UHRMANN MichaelGER
50PAULI ArthurAUT
51FETTNER ManuelAUT
52KORNILOV DenisRUS
53VASSILIEV DimitryRUS
54KASAI NoriakiJPN
55KOCH MartinAUT
56JACOBSEN AndersNOR
57BARDAL AndersNOR
58HAUTAMAEKI MattiFIN
59KOUDELKA RomanCZE
60ROMOEREN Bjoern EinarNOR
61DAMJAN JernejSLO
62NEUMAYER MichaelGER
63MALYSZ AdamPOL
64AMMANN SimonSUI
65KUETTEL AndreasSUI
66KOFLER AndreasAUT
67HILDE TomNOR
68LOITZL WolfgangAUT
69AHONEN JanneFIN
70SCHLIERENZAUER GregorAUT
71MORGENSTERN ThomasAUT

Tadeusz Mieczyński, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (34174) ilo¶ć komentarzy: (172)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Prosto z M¦ w Lahti
Mistrzostwa
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Lahti HS130
(mężczyĽni)
02.03.2017
godz. 17:30
Czwartek, godz. 17:15
Czwartek, godz. 17:15
Czwartek, godz. 16:30
Aktualna klasyfikacja Pucharu ¦wiata:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska1280
2.KRAFT StefanAustria1220
3.TANDE Daniel AndreNorwegia1119
4.PREVC DomenSlowenia899
5.KOT MaciejPolska883
11.ŻYŁA PiotrPolska529
19.KUBACKI DawidPolska299
27.ZIOBRO JanPolska119
30.HULA StefanPolska110
59.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska9
62.MURAŃKA KlemensPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Oslo HS134
12.03.2017
godz. 10:30
Niedziela, godz. 10:15
Aktualna klasyfikacja P¦ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.TAKANASHI SaraJaponia1375
2.ITO YukiJaponia1108
3.LUNDBY MarenNorwegia1049
4.ALTHAUS KatharinaNiemcy726
5.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria717
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAŁASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pełna klasyfikacja..»
Ile medali wywalcz± polscy skoczkowie na dużej skoczni w Lahti?
Jeden
Dwa
Trzy
Żadnego
Głosuj
  1. Dwa
    99,99%
  2. Jeden
    99,99%
  3. Żadnego
    99,99%
  4. Trzy
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl