Niedziela, 06 stycznia 2008, 13:45

TCS w Bischofshofen: Już dzi¶ finałowy konkurs!

Bischofhofen
Bischofhofen
fot. Vicktoria Murawska

Już o godzinie 14:45 rozpoczn± się kwalifikacje do dzisiejszego, finałowego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen (HS 140).

Od rana w Bischofshofen pada deszcz, jednak zawody oraz kwalifikacje powinny odbyć się zgodnie z planem.

Z numerem 4 w kwalifikacjach wystartuje Marcin Bachleda, 12 - Maciej Kot, 38 - Kamil Stoch, a 62 - Adam Małysz.

Jeszcze niżej oceniane s± szanse na wygran± Gregora Schlierenzauera (11,00).


Wyniki na żywo możecie ¶ledzić klikaj±c tutaj » lub tutaj » (nowa wersja)

Relacja w internetowym radiu IGOL FM »

Wszystkich kibiców skoków zapraszamy również na naszego czata »

Tradycyjnie, o wszystkich wydarzeniach na skoczni będziemy informować na bież±co.

PROGRAM ZAWODÓW W BISCHOFSHOFEN:
Niedziela, 06.01.2008
14:45 - Kwalifikacje
16:30 - Pierwsza seria konkursowa


Lista startowa kwalifikacji do TCS w Bichhofshofen, 06.01.2008
NrZawodnikKraj
1 Thomas Thurnbichler AUT
2 Stefan Kaiser AUT
3 Balthasar Schneider AUT
4 Marcin Bachleda POL
5 Felix Schoft GER
6 Johan Erikson SWE
7 Illimar Paern EST
8 Dimitry Ipatov RUS
9 Andrea Morassi ITA
10 Asan Takhtakhunov KAZ
11 Maksim Anisimov BLR
12 Maciej Kot POL
13 Sami Niemi FIN
14 Martin Mesik SVK
15 Fumihisa Yumoto JPN
16 Severin Freund GER
17 Vincent Descombes Sevoie FRA
18 Radik Zhaparov KAZ
19 Borek Sedlak CZE
20 Jan Matura CZE
21 Jurij Tepes SLO
22 Andreas Aren SWE
23 Ilja Rosliakov RUS
24 Mario Innauer AUT
25 Shohhei Tochimoto JPN
26 Roland Mueller AUT
27 Guido Landert SUI
28 Nikolay Karpenko KAZ
29 Veli-Matti Lindstroem FIN
30 Jakub Janda CZE
31 Andreas Vilberg NOR
32 Arttu Lappi FIN
33 Primoz Peterka SLO
34 Robert Kranjec SLO
35 Martin Hoellwarth AUT
36 Sebastian Colloredo ITA
37 Roar Ljoekelsoey NOR
38 Kamil Stoch POL
39 Taku Takeuchi JPN
40 Georg Spaeth GER
41 Pavel Karelin RUS
42 Sigurd Pettersen NOR
43 David Lazzaroni FRA
44 Martin Cikl CZE
45 Daiki Ito JPN
46 Martin Schmitt GER
47 Michael Uhrmann GER
48 Emmanuel Chedal FRA
49 Janne Happonen FIN
50 Noriaki Kasai JPN
51 Manuel Fettner AUT
52 Arthur Pauli AUT
53 Denis Kornilov RUS
54 Martin Koch AUT
55 Anders Jacobsen NOR
56 Dimitry Vassiliev RUS
57 Matti Hautamaeki FIN
58 Anders Bardal NOR
59 Roman Koudelka CZE
60 Jernej Damjan SLO
61 Bjoern Einar Romoeren NOR
62 Adam Malysz POL
63 Michael Neumayer GER
64 Andreas Kofler AUT
65 Simon Ammann SUI
66 Andreas Kuettel SUI
67 Wolfgang Loitzl AUT
68 Tom Hilde NOR
69 Janne Ahonen FIN
70 Gregor Schlierenzauer AUT
71 Thomas Morgenstern AUT
Tadeusz Mieczyński, ¬ródło: Betsson.com
ogl±dalno¶ć: (28586) ilo¶ć komentarzy: (290)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
PK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS134
21.01.2017
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:45
Sobota, godz. 16:30
Aktualna klasyfikacja Pucharu ¦wiata:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.STOCH KamilPolska833
2.TANDE Daniel AndreNorwegia767
3.PREVC DomenSlowenia751
4.KRAFT StefanAustria640
5.KOT MaciejPolska502
9.ŻYŁA PiotrPolska337
20.KUBACKI DawidPolska180
26.HULA StefanPolska103
38.ZIOBRO JanPolska29
46.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska9
52.MURAŃKA KlemensPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
HS
01.01.1970
godz. 01:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.PAGNIER JosephineFrancja200
2.GOERLICH LuisaNiemcy160
3.HESSLER PaulineNiemcy110
4.MAIR SophieAustria95
5.ERNST GianinaNiemcy80
19.TWARDOSZ AnnaPolska23
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Eau Claire HS95
27.01.2017
godz. 03:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia485
2.RAJDA KingaPolska334
3.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia279
4.KRAUS HenrietteNiemcy232
5.BARANCEWA AleksandraRosja216
15.TWARDOSZ AnnaPolska153
40.KARPIEL KamilaPolska66
41.PAŁASZ MagdalenaPolska64
46.SZWAB JoannaPolska58
87.KIL JoannaPolska16
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2017 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl