Wyniki Pucharu Świata z dnia 1982-01-23 konkurs indywidualny Thunder Bay (K-89), Kanada |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | BULAU Horst | 94 | - | 135.7 | |
2 | RIGONI Massimo | 89 | - | 126.2 | |
3 | VETTORI Ernst | 88 | - | 124.1 | |
4 | KOGLER Armin | 87.5 | - | 123.3 | |
5 | BOLL Uli | 87 | - | 119.5 | |
6 | ULAGA Primoz | 86.5 | - | 117.2 | |
7 | SCHALLERT Richard | 85.5 | - | 115.6 | |
8 | TOMASI Lido | 88 | - | 114.1 | |
9 | TEPES Miran | 84 | - | 113.7 | |
10 | BROMAN John | 84 | - | 111.7 | |
11 | SCHWINGHAMMER Peter | 81 | - | 106.4 | |
12 | YLIANTTILA Kari | 79 | - | 106.2 | |
13 | NAKATSU Nobuo | 77.5 | - | 103.8 | |
14 | NEUPER Hubert | 79 | - | 103.7 | |
15 | COLLINS Steve | 78.5 | - | 103.4 | |
16 | GROYER Alfred | 79 | - | 103.2 | |
17 | GLAS Roland | 79.5 | - | 100.5 | |
18 | TUCHSCHERER Klaus | 79 | - | 97.7 | |
19 | ZUEHLKE Reed | 75.5 | - | 96.6 | |
20 | LOTRIC Rajko | 74 | - | 95.2 | |
20 | TROEEN Jan Henrik | 76.5 | - | 95.2 | |
22 | HIRNER Adolf | 76 | - | 93.4 | |
23 | BRAATEN Steinar | 75 | - | 91.8 | |
24 | KELONEN Jari | 72 | - | 91.5 | |
25 | FELDER Andreas | 75 | - | 91.3 | |
25 | NISHIKATA Chiharu | 87.5 | - | 91.3 | |
27 | ROHWEIN Peter | 76 | - | 90.9 | |
28 | DENNEY John | 72.5 | - | 88.8 | |
29 | JAQUIERY Georges | 71.5 | - | 88.7 | |
30 | STJERNEN Hroar | 72.5 | - | 87.8 | |
31 | HASTINGS Jeff | 70 | - | 85.3 | |
32 | EGLOFF Paul | 69.5 | - | 84.5 | |
33 | RICHARDS Ron | 70 | - | 83.3 | |
34 | FISCHER Laszlo | 70 | - | 82.3 | |
35 | McGRANE Dennis | 68 | - | 81.6 | |
36 | KAEYHKOE Tauno | 66 | - | 81.4 | |
37 | LIE-NILSEN Kai-Bastian | 69 | - | 81.2 | |
38 | URBANCIC Marjan | 67.5 | - | 78.8 | |
39 | LUBANSKY Scott | 66 | - | 77.9 | |
40 | STEIERT Wolfgang | 68.5 | - | 77.4 | |
41 | ARNOLD Landis | 66.5 | - | 77.2 | |
42 | JESSIMAN Darcy | 66 | - | 76.9 | |
43 | SERVOLD John | 66 | - | 75.4 | |
44 | REIJONEN Markku | 63.5 | - | 71.9 | |
45 | SCHMIDINGER Placide | 66 | - | 70.9 | |
46 | ZILKOWSKY Roger | 63 | - | 69.1 | |
47 | SASAKI Shinya | 65 | - | 68.8 | |
48 | GELLER Gabor | 61 | - | 64.4 | |
49 | WINKLER John | 61 | - | 62.9 | |
50 | KOKKONEN Pentti | 61.5 | - | 61.7 | |
51 | RAUTIO Veli | 59 | - | 58.2 | |
52 | DENNEY Jeff | 57 | - | 56.5 | |
53 | MATSUHASHI Saturu | 58.5 | - | 56.4 | |
54 | KARDAS Slawomir | 58 | - | 53.6 | |
55 | SOLNER Mark | 56 | - | 53.4 | |
56 | RIVERA José | 54 | - | 48.2 | |
57 | MENO Juan | 63 | - | 39.1 | |
58 | COLLINS Leon | 47 | - | 32.5 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |