Wyniki Pucharu Świata z dnia 1990-01-06 konkurs indywidualny Bischofshofen (K-111), Austria |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | JEZ Frantisek | 110 | 109 | 227 | |
2 | THOMA Dieter | 106.5 | 111.5 | 222 | |
3 | FIDJESTOEL Ole Gunnar | 108 | 107 | 218 | |
4 | VETTORI Ernst | 105 | 107 | 217 | |
5 | HAIM Werner | 108 | 104 | 216.5 | |
6 | OPAAS Vegard | 105 | 105.5 | 212 | |
7 | OLIJNYK Rune | 101 | 107 | 211.5 | |
8 | TEPES Miran | 103 | 101.5 | 205 | |
9 | NIKKOLA Ari-Pekka | 105 | 97.5 | 203 | |
10 | POINTNER Alexander | 100 | 102.5 | 202.5 | |
11 | KUMMERLOEW René | 99.5 | 100.5 | 200 | |
11 | WIERWIEJKIN Andriej | 98 | 101.5 | 200 | |
11 | WEISSFLOG Jens | 102.5 | 98 | 200 | |
14 | LAAKKONEN Risto | 100.5 | 99.5 | 199.5 | |
14 | ULAGA Primoz | 102 | 101 | 199.5 | |
16 | HEUMANN Josef | 100 | 101 | 198.5 | |
17 | BAUER Andreas | 101 | 99 | 197 | |
17 | KUSTOW Pawieł | 102 | 98.5 | 197 | |
19 | KUTTIN Heinz | 97 | 99.5 | 195.5 | |
20 | FELDER Andreas | 100 | 98 | 195 | |
21 | BREJCZEW Władimir | 100 | 98.5 | 192.5 | |
21 | NEULAENDTNER Franz | 102 | 94 | 192.5 | |
23 | PLOC Pavel | 95 | 101 | 191.5 | |
23 | SCHUSTER Werner | 99 | 94.5 | 191.5 | |
25 | PARMA Jiri | 97 | 97.5 | 190.5 | |
25 | PODZIMEK Vladimir | 97.5 | 97.5 | 190.5 | |
25 | STRANNER Günther | 100 | 95 | 190.5 | |
28 | PUIKKONEN Jari | 97 | 96.5 | 189 | |
29 | LEONHARDT Robert | 99 | 94.5 | 188.5 | |
30 | HEIKKILAE Jarkko | 94 | 101.5 | 187.5 | |
30 | KASAI Noriaki | 91.5 | 100.5 | 187.5 | |
32 | HORNGACHER Stefan | 97.5 | 95 | 186.5 | |
32 | HUNGER Heiko | 98 | 95 | 186.5 | |
34 | PETEK Franci | 93 | 96 | 184 | |
34 | RAUSCHMEIER Andi | 96 | 95 | 184 | |
36 | BOKLOEV Jan | 98.5 | 95.5 | 183 | |
36 | KLAUSER Thomas | 96.5 | 92.5 | 183 | |
38 | LEHMANN Christoph | 98 | 91 | 181 | |
38 | SVAGERKO Martin | 94.5 | 94 | 181 | |
40 | NYKAENEN Matti | 94.5 | 94 | 179.5 | |
41 | GEBSTEDT Ralph | 97.5 | 88 | 178.5 | |
42 | WODNIEW Dionis | 94.5 | 92 | 177 | |
43 | CECON Roberto | 93 | 93 | 175 | |
44 | JOHANSEN Magne | 94.5 | 91.5 | 174 | |
45 | HAUSWIRTH Christian | 94 | 89 | 170.5 | |
45 | LUNARDI Virginio | 98 | 84 | 170.5 | |
47 | JOHANSSEN Kent | 93.5 | 88 | 170 | |
48 | SAKALA Jaroslav | 93 | 88.5 | 167.5 | |
49 | RICHARDS Ron | 91.5 | 88 | 167 | |
50 | HUBER Klaus | 91.5 | 87 | 165.5 | |
51 | SAMBUGARO Sandro | 93.5 | - | 85.5 | |
52 | TAELLBERG Staffan | 92 | - | 85 | |
53 | JESIN Michaił | 91.5 | - | 84 | |
53 | LOTRIC Rajko | 88 | - | 84 | |
55 | JEAN-PROST Nicolas | 88.5 | - | 82 | |
56 | NIKAIDO Manabu | 88 | - | 81.5 | |
57 | TAELLBERG Per-Inge | 88 | - | 80.5 | |
58 | PERSSON Halvor | 86 | - | 79 | |
58 | STEINER Markus | 88 | - | 79 | |
60 | HAKALA Vesa | 85 | - | 76 | |
60 | SOLA Bernat | 84 | - | 76 | |
62 | LANGLOIS Tad | 85 | - | 75.5 | |
63 | RATHMAYR Werner | 82.5 | - | 74.5 | |
64 | VOUILLAMOZ Yvan | 84 | - | 74 | |
65 | WIEGELE Franz | 84 | - | 73.5 | |
66 | STROHMAIER Oliver | 81 | - | 72 | |
67 | NORDGREN Thomas | 81 | - | 70 | |
68 | ZOGRAFSKI Emil | 79 | - | 69 | |
69 | CAPEL Colin | 79 | - | 67.5 | |
70 | JANUS Goran | 78.5 | - | 66.5 | |
71 | KINDLIMANN Thomas | 77 | - | 65 | |
72 | REVUZ Yannick | 76 | - | 63 | |
72 | SANDERS Bryan | 76 | - | 63 | |
74 | MOSER Christian | 76 | - | 62.5 | |
75 | LOCKYER John | 74 | - | 62 | |
76 | HOLLAND Jim | 73 | - | 61 | |
77 | MARTINSSON Mikael | 72 | - | 57.5 | |
78 | TAKEUCHI Takuya | 94 | - | 57 | |
79 | SATO Akira | 68 | - | 45.5 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |