Wyniki Pucharu Świata z dnia 1990-03-03 konkurs indywidualny Lahti (K-114), Finlandia |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | NEULAENDTNER Franz | 118.5 | 115 | 232 | |
2 | LUNARDI Virginio | 113 | 119 | 228.5 | |
3 | NIKKOLA Ari-Pekka | 109.5 | 118 | 223.5 | |
4 | HAIM Werner | 115.5 | 108.5 | 218.5 | |
5 | WEISSFLOG Jens | 106.5 | 115 | 218 | |
6 | PETEK Franci | 112.5 | 111.5 | 217 | |
7 | KASAI Noriaki | 109.5 | 109 | 212 | |
8 | KJOERUM Jon-Inge | 111.5 | 105.5 | 208.5 | |
8 | NIEMINEN Anssi | 108 | 108.5 | 208.5 | |
10 | BOKLOEV Jan | 110 | 108.5 | 207.5 | |
11 | KUTTIN Heinz | 112 | 104.5 | 207 | |
12 | PERTILE Ivo | 106.5 | 108.5 | 205.5 | |
13 | PODZIMEK Vladimir | 99.5 | 108 | 196 | |
14 | HARADA Masahiko | 107.5 | 102.5 | 195 | |
15 | SVAGERKO Martin | 102.5 | 104.5 | 193 | |
16 | HUNGER Heiko | 100 | 107.5 | 191.5 | |
17 | PLOC Pavel | 103.5 | 101 | 188.5 | |
18 | BAUER Andreas | 100.5 | 104 | 187.5 | |
19 | CECON Roberto | 96.5 | 110.5 | 186 | |
20 | ULAGA Primoz | 103.5 | 99.5 | 183 | |
21 | JESIN Michaił | 89 | 110.5 | 182.5 | |
22 | OPAAS Vegard | 99.5 | 100.5 | 178.5 | |
23 | VETTORI Ernst | 109 | 87.5 | 177.5 | |
24 | YLIPULLI Raimo | 109.5 | 88.5 | 176.5 | |
25 | JOHANSSEN Kent | 102.5 | 94.5 | 176 | |
26 | DEBELAK Janez | 107 | 87.5 | 175 | |
27 | JEZ Frantisek | 105 | 91 | 174 | |
27 | JOHANSEN Magne | 99.5 | 97 | 174 | |
27 | TAELLBERG Per-Inge | 100 | 95.5 | 174 | |
30 | DLUHOS Ladislav | 101 | 95.5 | 173 | |
31 | TAELLBERG Staffan | 100.5 | 95 | 170 | |
32 | VOUILLAMOZ Yvan | 95.5 | 95 | 168 | |
33 | FIDJESTOEL Ole Gunnar | 102.5 | 88.5 | 167 | |
33 | NORMAN Ake | 97 | 96 | 167 | |
33 | SOTIROW Zacharij | 100 | 92 | 167 | |
36 | TEPES Miran | 99 | 91 | 165.5 | |
37 | LAITINEN Mika | 103.5 | 88.5 | 159 | |
38 | NIKAIDO Manabu | 102.5 | 84.5 | 158 | |
39 | FELDER Andreas | 107.5 | 84 | 157 | |
40 | STRANNER Günther | 90 | 95 | 155.5 | |
41 | BREJCZEW Władimir | 107 | 79 | 152 | |
42 | RICHARDS Ron | 89 | 85.5 | 140 | |
43 | KINDLIMANN Thomas | 103.5 | 76 | 138 | |
43 | OLIJNYK Rune | 96 | 83.5 | 138 | |
45 | LESSER Ingo | 93 | 84 | 136.5 | |
46 | HEIKKILAE Jarkko | 93.5 | 78 | 129.5 | |
47 | HOLLAND Jim | 89 | 81 | 128.5 | |
48 | PUIKKONEN Jari | 91 | 79 | 128 | |
49 | KUSTOW Pawieł | 95.5 | 72 | 119.5 | |
50 | KLAUSER Thomas | 93.5 | 73.5 | 119 | |
51 | PARKKISENNIEMI Jann | 91 | - | 72 | |
52 | KOENOENEN Esa | 89.5 | - | 70 | |
53 | AASTROEM Magnus | 88 | - | 68.5 | |
54 | SAASTAMOINEN Jari | 87 | - | 68 | |
55 | PARMA Jiri | 86.5 | - | 65.5 | |
56 | SOLA Bernat | 85 | - | 64.5 | |
56 | STEIN Kurt | 86.5 | - | 64.5 | |
58 | ZUPAN Matjaz | 85 | - | 64 | |
59 | SCHERER Andreas | 86 | - | 63.5 | |
60 | LAAKKONEN Risto | 85 | - | 63 | |
61 | AEYRI Riku | 85.5 | - | 62.5 | |
62 | GEBSTEDT Ralph | 84.5 | - | 62 | |
62 | HAKALA Vesa | 85 | - | 62 | |
64 | LANGLOIS Tad | 84 | - | 61.5 | |
65 | CAPEL Colin | 85 | - | 61 | |
66 | GAHLER Markus | 84.5 | - | 60 | |
67 | FRISON Roberto | 81 | - | 56 | |
68 | HAUSWIRTH Christian | 79 | - | 50.5 | |
69 | SANDERS Bryan | 77 | - | 48 | |
70 | LINDSTROEM Juha | 76 | - | 44.5 | |
71 | SUORSA Pekka | 76.5 | - | 44 | |
72 | THOMA Dieter | 74 | - | 41 | |
73 | LOCKYER John | 72 | - | 39 | |
74 | YASUZAKI Naoki | 69 | - | 35 | |
75 | HAARALA Marko | 70 | - | 34 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |