Wyniki Pucharu Świata z dnia 1990-03-17 konkurs indywidualny Raufoss (K-90), Norwegia |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | FELDER Andreas | 86.5 | 87 | 218.2 | |
2 | KUTTIN Heinz | 86.5 | 86 | 215 | |
3 | WEISSFLOG Jens | 85.5 | 86 | 211.8 | |
4 | NIKKOLA Ari-Pekka | 89 | 83 | 208.4 | |
5 | THOMA Dieter | 87 | 82 | 204.3 | |
5 | VETTORI Ernst | 83 | 83.5 | 204.3 | |
7 | TEPES Miran | 85 | 83 | 202.1 | |
8 | ZUEND Stephan | 82 | 89 | 201.2 | |
9 | KUSTOW Pawieł | 80 | 85 | 199.5 | |
10 | HUNGER Heiko | 84 | 83 | 199.4 | |
11 | LAAKKONEN Risto | 82 | 84 | 198.2 | |
12 | BOKLOEV Jan | 81.5 | 85.5 | 197.9 | |
13 | KJOERUM Jon-Inge | 81.5 | 84 | 197.6 | |
14 | POINTNER Alexander | 82.5 | 82.5 | 196.5 | |
15 | ULAGA Primoz | 82 | 83.5 | 195.6 | |
16 | CECON Roberto | 78.5 | 85.5 | 194.8 | |
17 | LUNARDI Ivan | 84 | 78.5 | 193.5 | |
18 | LOTRIC Rajko | 82 | 79 | 193.2 | |
19 | KIESEWETTER Andre | 84.5 | 79.5 | 192.8 | |
20 | JOHANSSEN Kent | 81 | 79.5 | 191.6 | |
21 | PUIKKONEN Jari | 78 | 81 | 190.8 | |
22 | JEZ Frantisek | 78.5 | 82.5 | 190.7 | |
23 | BAUER Andreas | 80 | 82.5 | 190.5 | |
23 | PLOC Pavel | 85 | 80 | 190.5 | |
25 | HAIM Werner | 79.5 | 78 | 186.5 | |
26 | SVAGERKO Martin | 79.5 | 78.5 | 185.6 | |
27 | MOLLARD Didier | 80.5 | 78.5 | 184.8 | |
28 | FRISON Roberto | 81 | 75.5 | 181.8 | |
29 | NORMAN Ake | 81 | 80 | 181.7 | |
30 | FIDJESTOEL Ole Gunnar | 77.5 | 79 | 181.3 | |
31 | BREJCZEW Władimir | 79 | 81.5 | 180.1 | |
31 | KLAUSER Thomas | 81.5 | 74 | 180.1 | |
33 | LAITINEN Mika | 79 | 78.5 | 179.5 | |
34 | PODZIMEK Vladimir | 78 | 78 | 179.2 | |
34 | TAELLBERG Per-Inge | 76.5 | 79.5 | 179.2 | |
36 | JOHANSEN Magne | 80.5 | 73.5 | 178.8 | |
36 | LEONHARDT Robert | 78.5 | 78 | 178.8 | |
38 | VOUILLAMOZ Yvan | 78 | 78 | 177.7 | |
39 | RICHARDS Ron | 78 | 77.5 | 177.6 | |
40 | HOLLAND Jim | 78 | 78 | 177.2 | |
41 | PETEK Franci | 81.5 | 74.5 | 176.7 | |
42 | NEULAENDTNER Franz | 79.5 | 78.5 | 176.6 | |
43 | OPAAS Vegard | 81.5 | 73.5 | 176 | |
44 | PARMA Jiri | 78 | 77 | 175 | |
45 | TAELLBERG Staffan | 77 | 76 | 173.6 | |
46 | BREDESEN Espen | 76.5 | 76 | 173 | |
47 | GAHLER Markus | 78 | 77.5 | 172.6 | |
48 | OLIJNYK Rune | 76.5 | 75 | 168.3 | |
49 | LANGLOIS Tad | 78 | 73 | 164.7 | |
50 | KASAI Noriaki | 78 | 72.5 | 164.1 | |
51 | JEAN-PROST Nicolas | 76.5 | - | 84.8 | |
52 | CAPEL Colin | 76.5 | - | 84.6 | |
53 | PERTILE Ivo | 75 | - | 84 | |
54 | DUFFNER Christof | 77.5 | - | 83.5 | |
54 | PERSSON Halvor | 75 | - | 83.5 | |
54 | SOLA Bernat | 75 | - | 83.5 | |
57 | LOCKYER John | 75 | - | 83 | |
58 | BERG Oeyvind | 76 | - | 82.7 | |
59 | KINDLIMANN Thomas | 76 | - | 82.2 | |
60 | ERICHSEN Stig Arne | 77 | - | 81.4 | |
61 | DEBELAK Janez | 75 | - | 81 | |
62 | WESTMAN Magnus | 75.5 | - | 80.6 | |
63 | HARADA Masahiko | 74.5 | - | 79.4 | |
64 | GEBSTEDT Ralph | 74 | - | 77.8 | |
65 | GRUBEN Stein | 73 | - | 77.6 | |
66 | SLETTA Oyvind | 73 | - | 76.1 | |
67 | SANDERS Bryan | 73 | - | 75.1 | |
68 | SOTIROW Zacharij | 70.5 | - | 74.6 | |
69 | KONOPACKE Mark | 72.5 | - | 72 | |
70 | YASUZAKI Naoki | 70 | - | 71 | |
71 | SOLBERG Svein Otto | 71 | - | 70.7 | |
72 | LESSER Ingo | 70 | - | 68.5 | |
73 | HERREM Kare | 68.5 | - | 67.2 | |
74 | JESIN Michaił | 79 | - | 65.8 | |
75 | ALLEN Kirk | 66.5 | - | 62.8 | |
76 | HOLSETER Sturle | 65 | - | 58 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |