Wyniki Pucharu Świata z dnia 1990-03-25 konkurs indywidualny Planica (K-120), Jugosławia |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | NIKKOLA Ari-Pekka | 123 | 115 | 226 | |
2 | THOMA Dieter | 117 | 115 | 221 | |
3 | ULAGA Primoz | 118 | 113 | 218 | |
4 | FELDER Andreas | 115 | 115 | 213 | |
5 | BAUER Andreas | 116 | 110 | 209 | |
5 | TEPES Miran | 113 | 112 | 209 | |
7 | BREJCZEW Władimir | 121 | 110 | 206 | |
8 | KJOERUM Jon-Inge | 116 | 111 | 205.5 | |
9 | PLOC Pavel | 113 | 112 | 205 | |
10 | CECON Roberto | 111 | 117 | 204 | |
10 | VETTORI Ernst | 105 | 117 | 204 | |
12 | HAIM Werner | 106 | 115 | 202 | |
13 | LAAKKONEN Risto | 110 | 112 | 201 | |
14 | KUTTIN Heinz | 109 | 111 | 200.5 | |
14 | PETEK Franci | 108 | 114 | 200.5 | |
16 | POINTNER Alexander | 112 | 111 | 200 | |
17 | FIDJESTOEL Ole Gunnar | 106 | 112 | 195 | |
18 | LOTRIC Rajko | 107 | 106 | 194 | |
19 | MOLLARD Didier | 115 | 101 | 192 | |
20 | RICHARDS Ron | 108 | 105 | 190.5 | |
21 | STIRN Janez | 108 | 105 | 190 | |
21 | TAELLBERG Staffan | 107 | 108 | 190 | |
23 | KLAUSER Thomas | 108 | 104 | 189 | |
23 | WEISSFLOG Jens | 101 | 111 | 189 | |
25 | SCHERER Andreas | 106 | 109 | 186 | |
26 | PODZIMEK Vladimir | 106 | 105 | 185.5 | |
27 | HUNGER Heiko | 109 | 105 | 184 | |
28 | BOKLOEV Jan | 104 | 109 | 183 | |
28 | ZUEND Stephan | 112 | 99 | 183 | |
30 | LUNARDI Virginio | 97 | 114 | 182.5 | |
31 | HAUSWIRTH Christian | 103 | 105 | 179.5 | |
32 | KUSTOW Pawieł | 111 | 99 | 179 | |
33 | KIESEWETTER Andre | 99 | 106 | 177 | |
34 | KNAFELJ Tomaz | 103 | 103 | 176 | |
35 | JOHANSSEN Kent | 99 | 103 | 175 | |
35 | PERTILE Ivo | 106 | 99 | 175 | |
37 | SAKALA Jaroslav | 108 | 94 | 173.5 | |
38 | ZUECHNER Ingo | 100 | 100 | 171.5 | |
39 | NEULAENDTNER Franz | 103 | 101 | 171 | |
40 | DUFFNER Christof | 109 | 98 | 170.5 | |
41 | DEBELAK Janez | 97 | 99 | 167.5 | |
42 | FRISON Roberto | 98 | 103 | 167 | |
42 | GRUBEN Stein | 99 | 101 | 167 | |
44 | GAHLER Markus | 99 | 100 | 166.5 | |
45 | HARADA Masahiko | 102 | 96 | 164.5 | |
46 | ERICHSEN Stig Arne | 96 | 102 | 163.5 | |
46 | PARMA Jiri | 100 | 95 | 163.5 | |
48 | NIKAIDO Manabu | 102 | 91 | 156 | |
49 | KOMOVEC Saso | 96 | 94 | 153.5 | |
50 | BERG Oeyvind | 106 | 85 | 151 | |
51 | SVAGERKO Martin | 95 | - | 78 | |
52 | SOTIROW Zacharij | 96 | - | 76 | |
52 | ZUPAN Matjaz | 94 | - | 76 | |
54 | KINDLIMANN Thomas | 94 | - | 74.5 | |
55 | FRAS Damjan | 92 | - | 73.5 | |
56 | JEAN-PROST Nicolas | 93 | - | 73 | |
57 | CAPEL Colin | 92 | - | 72.5 | |
57 | GOSTISA Samo | 93 | - | 72.5 | |
57 | WESTMAN Magnus | 93 | - | 72.5 | |
60 | LANGLOIS Tad | 93 | - | 72 | |
61 | SOLA Bernat | 92 | - | 71.5 | |
62 | YLIPULLI Raimo | 93 | - | 70.5 | |
63 | KOWAL Jan | 92 | - | 70 | |
64 | KOPAC Andraz | 92 | - | 69.5 | |
64 | YASUZAKI Naoki | 91 | - | 69.5 | |
66 | KROPAR Marjan | 91 | - | 68.5 | |
67 | NORMAN Ake | 91 | - | 67.5 | |
68 | KASAI Noriaki | 89 | - | 66.5 | |
68 | KUMMERLOEW René | 89 | - | 66.5 | |
70 | KOPAC Primoz | 88 | - | 64 | |
71 | MOSKAL Alojzy | 86 | - | 63.5 | |
72 | JANUS Goran | 87 | - | 63 | |
73 | KONOPACKE Mark | 87 | - | 62 | |
74 | MĄDRY Jarosław | 86 | - | 61.5 | |
75 | HOLLAND Jim | 83 | - | 57.5 | |
75 | NORDGREN Thomas | 84 | - | 57.5 | |
77 | HIATT Erik | 81 | - | 49.5 | |
78 | KLIMOWSKI Zbigniew | 78 | - | 48.5 | |
79 | LOBO Jesus | 79 | - | 48 | |
80 | ALLEN Kirk | 75 | - | 42 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |