Wyniki Pucharu Świata z dnia 1992-12-20 konkurs indywidualny Sapporo (K-115), Japonia |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | HIGASHI Akira | 122 | 111.5 | 234.4 | |
2 | RATHMAYR Werner | 117.5 | 108.5 | 220.4 | |
3 | MYRBAKKEN Bjoern | 120.5 | 107 | 219 | |
4 | DELAUP Steve | 118 | 105 | 216.2 | |
5 | BREDESEN Espen | 116.5 | 102 | 208.4 | |
5 | ZUPAN Matjaz | 110 | 108.5 | 208.4 | |
7 | OTTESEN Lasse | 120.5 | 100 | 206.7 | |
8 | VETTORI Ernst | 111 | 104.5 | 203.7 | |
9 | HARADA Masahiko | 108.5 | 105 | 200.4 | |
10 | HOELLWARTH Martin | 108 | 107 | 198 | |
11 | SAKALA Jaroslav | 101.5 | 110.5 | 194.3 | |
12 | ASHIMOTO Yuhji | 110.5 | 102 | 194 | |
13 | WODNIEW Dionis | 107 | 102 | 193.1 | |
14 | PETEK Franci | 98 | 112.5 | 192.2 | |
15 | SAKURAI Hitoshi | 106 | 102.5 | 189.9 | |
16 | DUFFNER Christof | 100 | 110.5 | 188.7 | |
17 | SHIBUYA Jun | 109.5 | 96 | 182.7 | |
18 | HAIM Werner | 107.5 | 96 | 180.4 | |
19 | GOSTISA Samo | 107 | 96.5 | 179.4 | |
20 | NISHIKATA Jinya | 100 | 101 | 176.9 | |
21 | MARTINSSON Mikael | 97.5 | 102 | 171.3 | |
22 | GEBSTEDT Ralph | 99.5 | 98 | 169.5 | |
23 | TAKEUCHI Motoyasu | 103 | 95 | 168.2 | |
24 | SOININEN Jani | 109 | 89.5 | 166.9 | |
25 | HAKALA Vesa | 97.5 | 99 | 165.1 | |
26 | BIRCHLER Christof | 103.5 | 91.5 | 164 | |
27 | FUNAKI Kazuyoshi | 106 | 87.5 | 158.9 | |
28 | REINTHALER Christian | 103 | 90 | 157.7 | |
29 | NIEMINEN Toni | 103 | 90 | 156.7 | |
30 | THOMA Dieter | 104 | 87.5 | 154.1 | |
31 | SAKAGUCHI Shohei | 101 | 90 | 152.4 | |
32 | JEZ Frantisek | 98 | 91.5 | 151.3 | |
33 | MOLLARD Didier | 113.5 | 78 | 149.1 | |
34 | HIGASHINO Masayoshi | 107 | 83 | 147.5 | |
35 | REUTELER Bruno | 102 | 86.5 | 146.9 | |
36 | OKABE Takanobu | 104 | 79 | 129.7 | |
37 | SUDA Kenji | 98.5 | - | 79.9 | |
38 | SAITOH Hiroya | 96.5 | - | 79.6 | |
39 | JOHANSEN Magne | 95.5 | - | 79.2 | |
40 | SVAGERKO Martin | 96.5 | - | 76.6 | |
41 | MOSER Christian | 95.5 | - | 74.7 | |
42 | TAELLBERG Staffan | 94.5 | - | 71.8 | |
43 | KASAI Noriaki | 94 | - | 71.1 | |
44 | NOELKE Marc | 92 | - | 70.8 | |
45 | HOLME Robert | 91 | - | 67.4 | |
46 | PARMA Jiri | 90.5 | - | 67.2 | |
47 | KLIMOWSKI Zbigniew | 90 | - | 64 | |
48 | JEKOVEC Dejan | 89 | - | 63.6 | |
49 | YASUZAKI Naoki | 89.5 | - | 63.3 | |
50 | ZEHNDER Sepp | 89 | - | 63.1 | |
51 | WIERWIEJKIN Andriej | 88.5 | - | 61.4 | |
52 | LOCKYER John | 86.5 | - | 58.1 | |
53 | GAHLER Markus | 82.5 | - | 50 | |
53 | SOTIROW Zacharij | 82.5 | - | 50 | |
55 | JUSSILAINEN Risto | 81.5 | - | 47.6 | |
56 | STYRCZULA Stanisław | 77.5 | - | 39.5 | |
57 | BOKLOEV Jan | 78 | - | 39.2 | |
58 | MATEJA Robert | 77.5 | - | 38.5 | |
59 | ALEGRE Francisco | 77.5 | - | 34.5 | |
60 | HOLLAND Jim | 74 | - | 33.1 | |
61 | TAELLBERG Per-Inge | 72.5 | - | 27 | |
62 | ZOGRAFSKI Emil | 71 | - | 25.9 | |
63 | LANGLOIS Tad | 68.5 | - | 19.9 | |
64 | JEAN-PROST Nicolas | 67 | - | 14.8 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |