Wyniki Pucharu Świata z dnia 1992-12-30 konkurs indywidualny Oberstdorf (K-115), Niemcy |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | DUFFNER Christof | 116.5 | 116.5 | 237.7 | |
2 | GOLDBERGER Andreas | 116 | 115 | 237.4 | |
3 | KASAI Noriaki | 113.5 | 113.5 | 230.3 | |
4 | HARADA Masahiko | 115 | 114.5 | 228.3 | |
5 | RATHMAYR Werner | 112 | 110.5 | 222.5 | |
6 | SAKALA Jaroslav | 111.5 | 109 | 218.7 | |
7 | WEISSFLOG Jens | 114 | 105.5 | 218.3 | |
8 | KLADNIK Matjaz | 110 | 111 | 215.9 | |
9 | JEAN-PROST Nicolas | 109 | 109.5 | 213.9 | |
10 | ZUPAN Matjaz | 109.5 | 108 | 212 | |
11 | HAIM Werner | 107.5 | 107 | 208.8 | |
12 | HOELLWARTH Martin | 107 | 107 | 206.6 | |
13 | KUTTIN Heinz | 107 | 106.5 | 205.4 | |
14 | HAKALA Vesa | 108 | 105.5 | 204.9 | |
15 | MYRBAKKEN Bjoern | 104.5 | 110 | 204.8 | |
16 | THOMA Dieter | 108.5 | 106 | 203.8 | |
17 | LUNARDI Ivan | 106.5 | 104 | 199.7 | |
18 | JOHANSEN Magne | 104.5 | 104.5 | 197.1 | |
19 | CECON Roberto | 105.5 | 105 | 196.7 | |
20 | VETTORI Ernst | 105.5 | 102 | 195.5 | |
21 | DELAUP Steve | 103 | 104.5 | 193.5 | |
22 | WODNIEW Dionis | 102.5 | 105.5 | 193.2 | |
23 | NISHIKATA Jinya | 107.5 | 102.5 | 193 | |
24 | GOSTISA Samo | 104.5 | 101.5 | 191.4 | |
25 | BREDESEN Espen | 105.5 | 101.5 | 190.3 | |
26 | PETEK Franci | 102.5 | 102 | 189.8 | |
27 | BERG Oeyvind | 105 | 100.5 | 189.2 | |
28 | MARTINSSON Mikael | 103 | 103 | 188.9 | |
29 | SIEGMUND Gerd | 103.5 | 101.5 | 188.5 | |
30 | HIGASHI Akira | 103 | 103 | 186.9 | |
31 | PARMA Jiri | 103 | 98.5 | 185.1 | |
31 | SCHERER Andreas | 103 | 101 | 185.1 | |
33 | OTTESEN Lasse | 102.5 | 100 | 181.5 | |
34 | POHL Hans-Peter | 102 | 100 | 181.3 | |
35 | FRANC Urban | 102 | 98.5 | 178.7 | |
36 | NOELKE Marc | 101.5 | - | 91.6 | |
37 | MEINEL Rico | 100.5 | - | 89.2 | |
37 | MOLLARD Didier | 100.5 | - | 89.2 | |
39 | BAJARD Regis | 99.5 | - | 88.8 | |
40 | JEZ Frantisek | 99 | - | 88.6 | |
41 | TRUNZ Martin | 100 | - | 88.5 | |
42 | ZUEND Stephan | 99.5 | - | 88.3 | |
43 | SKUPIEŃ Wojciech | 102 | - | 86.3 | |
44 | WANGLER Timo | 99.5 | - | 85.8 | |
45 | RASMUSSEN Johan | 99 | - | 85.6 | |
46 | JESIN Michaił | 96.5 | - | 82.6 | |
47 | AHONEN Janne | 97 | - | 82.3 | |
48 | KIESEWETTER Andre | 96.5 | - | 80.6 | |
49 | HANNAWALD Sven | 96.5 | - | 79.1 | |
50 | KYTOESAHO Pasi | 96 | - | 78.9 | |
51 | HRYBOWYCZ Wasyl | 95.5 | - | 78.2 | |
52 | TAELLBERG Per-Inge | 95 | - | 78 | |
53 | WIERWIEJKIN Andriej | 95 | - | 76 | |
54 | SOININEN Jani | 96 | - | 75.4 | |
55 | TAELLBERG Staffan | 95.5 | - | 75.2 | |
56 | SVAGERKO Martin | 93.5 | - | 73.4 | |
57 | LEPKO Michal | 92 | - | 68.3 | |
58 | LOCKYER John | 89.5 | - | 65.3 | |
59 | WESTMAN Magnus | 88 | - | 63.2 | |
60 | LEHMANN Christoph | 81.5 | - | 48.1 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |