Wyniki Pucharu Świata z dnia 1993-03-07 konkurs indywidualny Lahti (K-114), Finlandia |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | LUNARDI Ivan | 110 | 113.5 | 224.7 | |
2 | HORNGACHER Stefan | 107.5 | 109 | 209.4 | |
3 | BREDESEN Espen | 110.5 | 104.5 | 207.8 | |
4 | KASAI Noriaki | 112.5 | 101 | 206.7 | |
5 | SAKALA Jaroslav | 111 | 101.5 | 202.3 | |
6 | GOLDBERGER Andreas | 99 | 111 | 199.8 | |
7 | HAKALA Vesa | 106 | 99.5 | 191 | |
8 | YASUZAKI Naoki | 95.5 | 109 | 188.1 | |
9 | DUFFNER Christof | 100.5 | 100 | 178.5 | |
10 | DELAUP Steve | 105 | 91.5 | 170.9 | |
11 | AHONEN Janne | 92 | 102.5 | 170.6 | |
12 | JEZ Frantisek | 93 | 100.5 | 166.7 | |
13 | MOLLARD Didier | 96.5 | 96 | 161.8 | |
14 | PARMA Jiri | 97 | 94 | 157.7 | |
15 | WODNIEW Dionis | 93 | 93.5 | 150.9 | |
16 | KUTTIN Heinz | 92.5 | 94.5 | 150.1 | |
17 | YLIPULLI Raimo | 89.5 | 95 | 146.6 | |
18 | MOSER Christian | 89 | 96.5 | 146 | |
19 | JESIN Michaił | 92 | 92 | 144.9 | |
20 | DLUHOS Ladislav | 93 | 89.5 | 141.8 | |
21 | SIEGMUND Gerd | 93.5 | 87.5 | 136.2 | |
22 | BERG Oeyvind | 90 | 89.5 | 135.1 | |
23 | BRENDRYEN Helge | 90 | 90.5 | 134.5 | |
24 | VETTORI Ernst | 88 | 89.5 | 133.3 | |
25 | KOMOVEC Saso | 90.5 | 87 | 131.3 | |
26 | WEISSFLOG Jens | 93.5 | 82 | 129 | |
27 | NIKKOLA Ari-Pekka | 88.5 | 84.5 | 120 | |
28 | LAITINEN Mika Antero | 85 | 88.5 | 118.7 | |
29 | JEAN-PROST Nicolas | 88 | 84 | 118.1 | |
30 | MYRBAKKEN Bjoern | 88.5 | 81.5 | 115.8 | |
31 | PERTILE Ivo | 85 | 83.5 | 110.7 | |
32 | FREIHOLZ Sylvain | 84 | 83 | 110.1 | |
33 | TRUNZ Martin | 85.5 | 80 | 107 | |
34 | SOININEN Jani | 87 | 78 | 102.8 | |
35 | NIEMINEN Toni | 85.5 | - | 56.6 | |
36 | SAKURAI Hitoshi | 83 | - | 54.6 | |
37 | BIELCIK Marian | 83 | - | 54.1 | |
38 | SVAGERKO Martin | 84 | - | 53.5 | |
39 | HOELLWARTH Martin | 81.5 | - | 52.5 | |
40 | SCHERER Andreas | 80.5 | - | 48.6 | |
41 | HOLME Robert | 80.5 | - | 48.1 | |
42 | HAARE Frode | 79 | - | 47.5 | |
43 | ZUEND Stephan | 79 | - | 47 | |
44 | VAEAETAEINEN Janne | 79 | - | 46 | |
45 | WESTMAN Magnus | 79.5 | - | 45.2 | |
46 | RASMUSSEN Johan | 79 | - | 45 | |
47 | KYTOESAHO Pasi | 78 | - | 44.6 | |
48 | GOSTISA Samo | 79 | - | 44.5 | |
49 | MARTINSSON Mikael | 78.5 | - | 43.8 | |
50 | MEGLIC Robert | 78 | - | 43.6 | |
51 | LOCKYER John | 78 | - | 42.6 | |
52 | ZUPAN Matjaz | 79 | - | 42.5 | |
53 | BOESTER Greg | 77 | - | 40.7 | |
53 | NIEMELAE Pekka | 77 | - | 40.7 | |
55 | SALO Jani | 76 | - | 40.3 | |
56 | HANNAWALD Sven | 75 | - | 38.4 | |
56 | OGRODNIKOW Aleksander | 75 | - | 38.4 | |
58 | SALONEN Janne | 76 | - | 38.3 | |
59 | ZADRIAJSKI Andrej | 76 | - | 37.8 | |
60 | FORSMAN Juho | 74 | - | 36 | |
61 | REUTELER Bruno | 73 | - | 34.1 | |
62 | OKABE Takanobu | 73 | - | 33.1 | |
63 | JEKOVEC Dejan | 71 | - | 30.3 | |
64 | AHAVA Jarkko | 72 | - | 29.7 | |
65 | KOENOENEN Esa | 70 | - | 26.4 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |