Wyniki Pucharu Świata z dnia 1993-03-14 konkurs indywidualny Oslo (K-110), Norwegia |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | BREDESEN Espen | 107.5 | 110 | 232 | |
2 | MOLLARD Didier | 110.5 | 108.5 | 228.6 | |
3 | SAKALA Jaroslav | 106 | 110 | 223.4 | |
4 | KASAI Noriaki | 108 | 105.5 | 222.4 | |
5 | HORNGACHER Stefan | 108 | 105.5 | 217.4 | |
6 | KUTTIN Heinz | 103 | 108.5 | 216.6 | |
7 | HARADA Masahiko | 102.5 | 106 | 213.4 | |
8 | GOLDBERGER Andreas | 107 | 102.5 | 211.8 | |
9 | BERG Oeyvind | 105.5 | 104.5 | 211.5 | |
10 | MOSER Christian | 101 | 108 | 209.6 | |
11 | MEGLIC Robert | 103.5 | 106 | 209.3 | |
12 | SVAGERKO Martin | 102.5 | 108 | 208.7 | |
13 | WEISSFLOG Jens | 100.5 | 107.5 | 208.2 | |
14 | GOSTISA Samo | 109 | 102 | 207.4 | |
15 | DUFFNER Christof | 105.5 | 102.5 | 206.2 | |
16 | TAELLBERG Staffan | 101 | 107.5 | 205.9 | |
17 | PARMA Jiri | 104 | 103 | 205.8 | |
18 | VECHET Pavel | 106.5 | 103 | 204.3 | |
19 | YLIPULLI Raimo | 101.5 | 107 | 203.9 | |
20 | HAIM Werner | 101.5 | 104 | 203.2 | |
21 | BIELCIK Marian | 103 | 107 | 201.5 | |
22 | SIEGMUND Gerd | 99.5 | 105.5 | 201 | |
23 | VAEAETAEINEN Janne | 101 | 106 | 199.8 | |
24 | HAKALA Vesa | 99 | 104 | 199.7 | |
25 | DELAUP Steve | 99.5 | 104 | 198.4 | |
26 | TAELLBERG Per-Inge | 100.5 | 103 | 196.4 | |
27 | LJOEKELSOEY Roar | 105.5 | 97.5 | 195.7 | |
28 | KYKKAENEN Tuomo | 105 | 97.5 | 194.5 | |
29 | SAKURAI Hitoshi | 99 | 98.5 | 188 | |
30 | LOCKYER John | 101 | 100 | 187.4 | |
31 | JESIN Michaił | 99 | 97.5 | 184.6 | |
32 | REUTELER Bruno | 99.5 | 99 | 184.4 | |
33 | JOHANSSEN Kent | 99.5 | 97.5 | 178.3 | |
34 | BAJARD Regis | 99.5 | 93 | 172 | |
35 | HOLME Robert | 101.5 | 65 | 96.6 | |
36 | BRENDRYEN Helge | 99 | - | 91.1 | |
37 | KOMOVEC Saso | 98 | - | 90.2 | |
38 | BRAATEN Clas Brede | 97.5 | - | 89.5 | |
38 | HAARE Frode | 97.5 | - | 89.5 | |
40 | OTTESEN Lasse | 97 | - | 89.3 | |
41 | JEZ Frantisek | 96 | - | 87.4 | |
41 | MYRBAKKEN Bjoern | 96 | - | 87.4 | |
43 | LUNARDI Ivan | 95.5 | - | 87.2 | |
44 | JOHANSEN Magne | 95 | - | 86.5 | |
45 | HEIESTAD Bengt | 97.5 | - | 86 | |
46 | RASMUSSEN Johan | 96 | - | 85.4 | |
47 | HOELLWARTH Martin | 94.5 | - | 83.8 | |
47 | SOLHAUG Steinar | 97 | - | 83.8 | |
49 | MUELLER Knut | 95.5 | - | 83.7 | |
50 | VETTORI Ernst | 94.5 | - | 82.8 | |
51 | JEKOVEC Dejan | 95 | - | 82.5 | |
52 | ZUPAN Matjaz | 94 | - | 80.6 | |
53 | TRUNZ Martin | 93.5 | - | 80.4 | |
54 | BOESTER Greg | 95.5 | - | 80.2 | |
55 | JEAN-PROST Nicolas | 93.5 | - | 78.9 | |
56 | YASUZAKI Naoki | 93 | - | 78.7 | |
57 | ZUEND Stephan | 90.5 | - | 75.2 | |
58 | GRUBEN Stein | 91.5 | - | 75.1 | |
59 | OPHEIM Terje | 91 | - | 74.4 | |
60 | WESTMAN Magnus | 90 | - | 74 | |
61 | MARTINSSON Mikael | 89 | - | 71.6 | |
61 | OKABE Takanobu | 89 | - | 71.6 | |
63 | SCHERER Andreas | 88 | - | 69.7 | |
64 | FREIHOLZ Sylvain | 62.5 | - | 3 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |