Wyniki Pucharu Świata z dnia 1993-03-28 konkurs indywidualny Planica (K-120), Słowenia |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | BREDESEN Espen | 121.5 | 134 | 254.7 | |
2 | GOLDBERGER Andreas | 121 | 126.5 | 245 | |
3 | DUFFNER Christof | 123 | 121.5 | 233.3 | |
4 | SAKALA Jaroslav | 119 | 119.5 | 226.9 | |
5 | PARMA Jiri | 123 | 114.5 | 223.5 | |
6 | HAIM Werner | 115.5 | 119 | 219.8 | |
7 | OKABE Takanobu | 109.5 | 128.5 | 218.2 | |
8 | GODER Tomas | 117.5 | 115.5 | 216.7 | |
9 | KOMOVEC Saso | 111.5 | 121 | 214.5 | |
10 | MYRBAKKEN Bjoern | 117.5 | 113.5 | 213.9 | |
11 | DEIMEL Jens | 116.5 | 114 | 211.7 | |
12 | LJOEKELSOEY Roar | 113.5 | 116 | 209.8 | |
13 | CECON Roberto | 111.5 | 119 | 207.7 | |
14 | MEGLIC Robert | 113 | 113.5 | 206.1 | |
15 | HAPPONEN Olli | 110 | 117 | 205.8 | |
16 | SIEGMUND Gerd | 105.5 | 121 | 200.1 | |
17 | DELAUP Steve | 100 | 123 | 197.2 | |
17 | HARADA Masahiko | 108.5 | 114.5 | 197.2 | |
17 | ZUPAN Matjaz | 109.5 | 113.5 | 197.2 | |
20 | RATHMAYR Werner | 102 | 120 | 195.8 | |
21 | SAKURAI Hitoshi | 108 | 112 | 193.5 | |
22 | TRUNZ Martin | 105 | 117 | 192.8 | |
23 | SCHERER Andreas | 114.5 | 106 | 185.7 | |
24 | JEKOVEC Dejan | 113.5 | 102.5 | 180.4 | |
25 | BRENDRYEN Helge | 103.5 | 112.5 | 176.4 | |
26 | KUTTIN Heinz | 105 | 105.5 | 175.7 | |
27 | KASAI Noriaki | 120 | 90 | 172 | |
28 | GOSTISA Samo | 114.5 | 113 | 170.5 | |
29 | MARTINSSON Mikael | 106 | 103.5 | 169.3 | |
30 | AHONEN Janne | 109.5 | 99.5 | 166.6 | |
31 | ZUEND Stephan | 102.5 | 102.5 | 161.5 | |
32 | RASMUSSEN Johan | 104 | 100 | 157.6 | |
33 | HORNGACHER Stefan | 114 | 90 | 152.1 | |
34 | WEISSFLOG Jens | 104 | 98 | 149.3 | |
35 | VECHET Pavel | 103.5 | 97 | 147.7 | |
36 | ZAGAR Jure | 103.5 | 91 | 136.3 | |
37 | ZUPAN Anze | 103.5 | - | 77.9 | |
38 | LUNARDI Ivan | 101.5 | - | 77.6 | |
39 | LOCKYER John | 100 | - | 75 | |
40 | GAY Jerome | 99.5 | - | 73.8 | |
41 | JEAN-PROST Nicolas | 97 | - | 69.8 | |
42 | MOLLARD Didier | 97 | - | 65.8 | |
43 | SKUPIEŃ Wojciech | 96 | - | 64.4 | |
44 | HAARE Frode | 95.5 | - | 62.2 | |
45 | VETTORI Ernst | 105.5 | - | 57.7 | |
46 | BIELCIK Marian | 92 | - | 57.3 | |
46 | ZUPANCIC Zoran | 92 | - | 57.3 | |
48 | KOPAC Primoz | 93 | - | 56.2 | |
49 | TAELLBERG Per-Inge | 89 | - | 50.1 | |
50 | VELLAR Massimo | 88.5 | - | 48.9 | |
51 | KIURU Tami | 88 | - | 47.7 | |
52 | YASUZAKI Naoki | 88 | - | 46.7 | |
53 | HRYBOWYCZ Wasyl | 87 | - | 46.3 | |
54 | POLAJNAR Rok | 87.5 | - | 45.5 | |
55 | FRANC Urban | 88 | - | 42.2 | |
56 | RADELJ Jure | 85 | - | 42 | |
56 | TAELLBERG Staffan | 85 | - | 42 | |
58 | VAEAETAEINEN Janne | 84.5 | - | 40.3 | |
59 | PERTILE Ivo | 80 | - | 32 | |
60 | MATEJA Robert | 84.5 | - | 14.3 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |