Wyniki Pucharu Świata z dnia 1997-02-01 konkurs indywidualny Willingen (K-120), Niemcy |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | HOELLWARTH Martin | 120 | 126.5 | 237.7 | |
2 | THOMA Dieter | 131 | 119.5 | 231.4 | |
3 | PETERKA Primoz | 122 | 116 | 226.9 | |
4 | OKABE Takanobu | 126.5 | 109.5 | 224.3 | |
5 | FUNAKI Kazuyoshi | 119.5 | 115 | 223.1 | |
6 | SAITOH Hiroya | 123.5 | 114 | 218.5 | |
7 | AHONEN Janne | 121 | 113 | 215.7 | |
8 | SOININEN Jani | 114.5 | 115.5 | 210 | |
9 | BRENDEN Kristian | 114.5 | 113.5 | 207.9 | |
10 | KANTEE Ville | 121 | 110 | 206.3 | |
11 | FREIHOLZ Sylvain | 112 | 115 | 204.1 | |
11 | OTTESEN Lasse | 114.5 | 112.5 | 204.1 | |
13 | LJOEKELSOEY Roar | 117.5 | 107.5 | 204 | |
14 | KRENEK Roman | 120 | 106 | 203.3 | |
15 | HORNGACHER Stefan | 112.5 | 113 | 201.9 | |
16 | JOHANSSEN Kent | 112 | 113 | 200.5 | |
17 | JAEKLE Hansjoerg | 112.5 | 113.5 | 200.3 | |
18 | KASAI Noriaki | 115.5 | 108 | 199.3 | |
19 | HOLSETER Sturle | 113 | 109.5 | 195 | |
20 | SCHMITT Martin | 114.5 | 108 | 193.5 | |
21 | ZONTA Peter | 115.5 | 108 | 192.3 | |
22 | STEINAUER Marco | 119.5 | 100.5 | 189.5 | |
23 | SATO Masayuki | 115.5 | 104 | 187.5 | |
24 | SUCHACEK Jakub | 110.5 | 106 | 182.2 | |
25 | WIDHOELZL Andreas | 112 | 105 | 181.1 | |
26 | SCHWARZENBERGER Reinhard | 109.5 | 103 | 180.5 | |
27 | REICHEL Frank | 110.5 | 104.5 | 179.5 | |
28 | MATHIESEN Hein-Arne | 111 | 102 | 178.4 | |
29 | EIGENTLER Markus | 108.5 | 100 | 170.3 | |
30 | SAVOLAINEN Kimmo | 109 | 94.5 | 160.8 | |
31 | CECON Roberto | 109 | - | 93.2 | |
32 | GEBSTEDT Ralph | 107 | - | 92.6 | |
33 | BREDESEN Espen | 108.5 | - | 92.3 | |
34 | KAHANEK Jaroslav | 106.5 | - | 91.2 | |
35 | JUSSILAINEN Risto | 107.5 | - | 90.5 | |
36 | VORVIK Arve | 106.5 | - | 88.2 | |
37 | KRENEK Robert | 106.5 | - | 86.7 | |
38 | SKUPIEŃ Wojciech | 104.5 | - | 86.1 | |
39 | DOLEZAL Michal | 106.5 | - | 85.7 | |
40 | WALLNER Matthias | 103.5 | - | 84.3 | |
41 | MIYAHIRA Hideharu | 117 | - | 84.1 | |
42 | MESIK Martin | 103.5 | - | 82.3 | |
43 | MATEJA Robert | 102.5 | - | 81 | |
44 | LAITINEN Mika | 104.5 | - | 80.6 | |
45 | SIEGMUND Gerd | 101 | - | 78.8 | |
46 | LUNARDI Ivan | 100.5 | - | 77.4 | |
47 | RADELJ Jure | 101 | - | 76.3 | |
48 | CHEVALIER-GIROD Lucas | 99 | - | 74.2 | |
49 | MEGLIC Robert | 97 | - | 70.1 | |
DNS | DESSUM Nicolas | - | - | - |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |