Rok
I miejsce
II miejsce
III miejsce
1920
Leszek Pawłowski (KTN Lwów) Franciszek Bujak (SN TT) R. Łuszczyński (AKT)
1921
Aleksander Rozmus (SNTT) Leszek Pawłowski (KTN Lwów) Franciszek Bujak (SN TT)
1922
Aleksander Rozmus (SN TT) Andrzej Krzeptowski I (SN TT) Andrzej Czarniak (SN TT)
1923
Andrzej Krzeptowski I (SN TT) Aleksander Rozmus (SN TT) Henryk Mückenbrunn (SN TT)
1924
Henryk Mückenbrunn (SN TT) Tadeusz Zaydel (SN TT) Andrzej Krzeptowski I (SN TT)
1925
Henryk Mückenbrunn (SN TT) Aleksander Rozmus (SN TT) Szczepan Witkowski (Czarni Lwów)
1926
Franciszek Wende (HDW Czechosłowacja) Andrzej Krzeptowski I (SN Sokół Henryk Mückenbrunn (SN TT)
1927
Franciszek Wende (HDW Czechosłowacja) Józef Lankosz (SN PTT) Władysław Żytkowicz (SN PTT)
1928
Bronisław Czech (SN PTT) Aleksander Rozmus (SN TT) Władysław Żytkowicz (SN PTT)
1929
Bronisław Czech (SN PTT) Józef Lankosz (SN PTT) Władysław Żytkowicz (SN PTT)
1930
Franciszek Cukier (Sokół Zakopane) Aleksander Rozmus (Wisła Zakopane) Władysław Żytkowicz (SN PTT)
1931
Bronisław Czech (SN PTT) Stanisław Marusarz (SN PTT) Andrzej Marusarz (SN PTT)
1932
Stanisław Marusarz (SN PTT) Izydor G±sienica-Łuszczek (Wisła Zakopane) Wojciech G±sienica-Marcinowski (SN PTT)
1933
Stanisław Marusarz (SN PTT) Piotr Kolesar (Wisła Zakopane) Franciszek Gut Szczerba (Wisła Zakopane)
1934
Bronisław Czech (SN PTT) Józef Bursa (Sokół Zakopane Jan Legierski (¦l±ski Klub Narciarski)
1935
Stanisław Marusarz (SN PTT) Andrzej Marusarz (SN PTT) Brak danych
1936
Stanisław Marusarz (SN PTT) Bronisław Czech (SN PTT) Brak danych
1937
Stanisław Marusarz (SN PTT) Bronisław Czech (SN PTT) Piotr Kolesar (Wisła Zakopane)
1938
Andrzej Marusarz (SN TT) Marian Zaj±c (HKN Zakopane) Stanisław Czarniak (HKN Zakopane)
1939
Stanisław Marusarz (SN PTT) Jan Kula (SN PTT) Andrzej Marusarz(SN PTT)
1946
Stanisław Marusarz (SN PTT) Mieczysław G±sienica-Samek (Wisła Zakopane) Tadeusz Kozak (Wisła Zakopane)
1947
Jan Kula (SN PTT) Józef Krzeptowski Daniel (SN PTT)
1948
Stanisław Marusarz (SN PTT) Jan Kula ( SN PTT) Mieczysław G±sienica –Samek (Wisła Zakopane
1949
Stanisław Marusarz (SN PTT) Leopold Tajner (SN Watra Cieszyn) Jan Kula (SN PTT)
1950
Leopold Tajner (SN Watra Cieszyn) Józef Daniel Krzeptowski (SN PTT) Tadeusz Kozak (Wsiła-Gwardia Zakopane)
1951
Stanisław Marusarz (CWKS) Antoni Wieczorek (KN Szczyrk) Leopold Tajner (ZS Budowlani
1952
Stanisław Marusarz (CWKS) Jakub Węgrzynkiewicz (Ognisko Bielsko) Jan Kula (CWKS)
1953
Aleksander Kowalski (Wisła Gwardia Zakopane) Jan Kula (CWKS) ex aequo z Antonim Wieczorkiem (KN Szczyrk)
1954
Antoni Wieczorek (LZS Szczyrk) Jan Kula (CWKS) Jakub Węgrzynkiewicz (ZS Spójnia Bielsko
1955
Andrzej G±sienica-Daniel (Wisła Gwardia Zakopane)
ex aequo z Antonim Wieczorkiem (LZS Szczyrk)
Stanisław Marusarz (CWKS)
1956
Władysław Tajner (Olimpia Goleszów) Roman G±sienica-Sieczka (AZS Zakopane) Aleksander Kowalski (Wisła Gwardia Zakopane)
1957
Władysław Tajner (WKS Zakopane) Franciszek G±sienica-Groń (Wisła-Gwardia Zakopane) Roman G±sienica-Sieczka (WKS Zakopane)
1958
Władysław Tajner (WKS Zakopane) Antoni Wieczorek (KN Szczyrk) Andrzej G±sienica-Daniel (Wisła-Gwardia Zakopane)
1959
Zdzisław Hryniewiecki (BBTS Włókniarz) Jan Furman (WKS Zakopane) Władysław Tajner (Olimpia Goleszów)
1960
0 Antoni Wieczorek (LZS Szczyrk) Władysław Tajner (Olimpia Goleszów)
1961
Józef G±sienica-Bryjak (AZS Zakopane) Antoni Wieczorek (LZS Szczyrk) Ryszard Witke (AZS Wrocław)


Skoki na skoczni 70 m (od 1991 r. - 85m)

Rok
I miejsce
II miejsce
III miejsce
1962
Piotr Wala (WKS Zakopane) Ryszard Witke (AZS Wrocław) Józef G±sienica-Bryjak (AZS Zakopane)
1963
Ryszard Witke (¦nieżka Karpacz) Antoni Łaciak (Szczyrk) Andrzej Sztolf (AZS Zakopane)
1964
Józef Przybyła (LZS Bystra) Józef Kocyan (LZS Istebna) Piotr Wala (KKS Bielsko)
1965
Andrzej Sztolf (AZS Zakopane) Józef Kocyan (LZS Istebna) Piotr Wala (KKS Bielsko)
1966
Józef Przybyła (WKS Zakopane) Piotr Wala (KKS Bielsko) Stanisław Murzyniak (WKS Zakopane)
1967
Józef Przybyła (LZS Bystra) Piotr Wala (KKS Bielsko) Józef Kocyan (WKS Zakopane)
1968
Erwin Fiedor (ROW Rybnik) Józef Przybyła (LZS Bystra) Jan Kawulok (Start Wisła)
1969
Józef Przybyła (LZS Bystra) Jan Bieniek (WKS Zakopane) Józef G±sienica-Daniel (Start Zakopane)
1970
Stanisław G±sienica-Daniel (Wisła-Gwardia Zakopane) Tadeusz Pawlusiak (BBTS Bielsko) Adam Krzysztofiak (SN PTT Zakopane)
1971
Jan Kawulok (Start Wisła) Stanisław G±sienica-Daniel (Wisła-Gwardia Zakopane) Ryszard Witke (¦nieżka Karpacz)
1972
Adam Krzysztofiak (WKS Zakopane) Stanisław G±sienica-Daniel (Wisła-Gwardia Zakopane) Tadeusz Pawlusiak (BBTS Bielsko)
1973
Tadeusz Pawlusiak (BBTS Bielsko) Stanisław G±sienica-Daniel (Wisła-Gwardia Zakopane) Adam Krzysztofiak (SN PTT Zakopane)
1974
Adam Krzysztofiak (SN PTT Zakopane) Tadeusz Pawlusiak (BBTS Bielsko) Wojciech Fortuna (Wisła-Gwardia Zakopane)
1975
Adam Krzysztofiak (SN PTT Zakopane) Stanisław Bobak (WKS Zakopane) Aleksander Stołowski (PDH Nowy Targ)
1976
Stanisław Bobak (WKS Zakopane) Stefan Hula (BBTS Bielsko) Marek Pach (Wisła-Gwardia Zakopane)
1977
Janusz Walu¶ (BBTS Bielsko) Stanisław Bobak (WKS Zakopane) Tadeusz Pawlusiak (BBTS Bielsko)
1978
Stanisław Bobak (WKS Zakopane) Stanisław Kawulok (ROW Rybnik) Kazimierz Długopolski (Start Zakopane)
1979
Stanisław Bobak (WKS Zakopane) Stanisław Kawulok (ROW Rybnik) Kazimierz Długopolski (Start Zakopane)
1980
Piotr Fijas (BBTS Bielsko) Stanisław Bobak (WKS Zakopane) Stanisław Pawlusiak (BBTS Bielsko)
1981
Stanisław Bobak (WKS Zakopane) Jan Łoniewski (WKS Zakopane) Józef Pawlusiak (BBTS Bielsko)
1982
Jan Łoniewski (WKS Zakopane) Janusz Duda (Wisła-Gwardia Zakopane) Józef Pawlusiak (BBTS Bielsko)
1983
Janusz Duda (Wisła-Gwardia Zakopane) Piotr Fijas (BBTS Bielsko) Tadeusz Fijas (Olimpia Goleszów)
1984
Piotr Fijas (BBTS Bielsko) Bogdan Zwijacz (Wisła-Gwardia Zakopane) Janusz Duda (Wisła-Gwardia Zakopane)
1985
Piotr Fijas (BBTS Bielsko) Janusz Malik (LKS Szczyrk) Jan Kowal (WKS Zakopane)
1986
Piotr Fijas (BBTS Bielsko) Jan Kowal (WKS Zakopane) Janusz Malik (LKS Szczyrk)
1987
Piotr Fijas (BBTS Bielsko) Jan Kowal (WKS Zakopane) Zbigniew Klimowski (WKS Zakopane)
1988
Jan Kowal (WKS Zakopane) Zbigniew Klimowski (WKS Zakopane) Piotr Fijas (BBTS Bielsko)
1989
Jan Kowal (WKS Zakopane) Bogdan Papież (Wisła-Gwardia Zakopane) Zbigniew Klimowski (WKS Zakopane)
1990
Jan Kowal (WKS Zakopane) Zbigniew Klimowski (WKS Zakopane) Robert Witke (LKS Skrzyczne Szczyrk)
1991
Jan Kowal (WKS Zakopane) Bogdan Papież (Wisła-Gwardia Zakopane) Alojzy Moskal (LKS Skrzyczne)
1992
Zbigniew Klimowski (WKS Zakopane) Jan Kowal (WKS Zakopane) Stanisław Styrczula (TSWisła Zakopane
1993
Robert Zygmuntowicz (TS Wisła Zakopane) Jan Kowal (WKS Zakopane) Stefan Habas (WKS Legia Zakopane)
1994
Adam Małysz (Wisła Wisła) Stanisław Ustupski (Wisła Zakopane) Andrzej Młynarczyk (TS Wisła Zakopane)
1995
Wojciech Skupień (Start Zakopane) Adam Małysz (Wisła Wisła) Robert Mateja (Wisła Zakopane)
1996
Wojciech Skupień (Wisła Zakopane) Adam Małysz (Wisła Wisła) Aleksander Bojda (KS Wisła Wisła)
1997
Robert Mateja (Wisła Zakopane) Adam Małysz (Wisła Wisła) Łukasz Kruczek (LKS Klimczok Bystra)
1998
Robert Mateja (Wisła Zakopane) Łukasz Kruczek (LKS Klimczok Bystra) Andrzej Młynarczyk (Start Zakopane)
1999
Adam Małysz (Wisła Wisła) Łukasz Kruczek (LKS Klimczok Bystra) Marek GwóĽdż (WKS Zakopane)
2000
Adam Małysz (Wisła Wisła) Wojciech Skupień (WKS Zakopane) Robert Mateja (Wisła Zakopane)
2001
Łukasz Kruczek (LKS Klimczok Bystra) Wojciech Skupień (WKS Zakopane) Tomisław Tajner (KS Wisła Wisła
2002
Adam Małysz (Wisła Wisła) Marcin Bachleda (WKS Zakopane) Wojciech Skupień (WKS Zakopane)
2003
Adam Małysz (Wisła Wisła) Łukasz Kruczek (LKS Klimczok Bystra) Marcin Bachleda (WKS Zakopane)


Skoki na skoczni 90 m (od 1991 - 116 m)

Rok
I miejsce
II miejsce
III miejsce
1962
Piotr Wala (WKS Zakopane) Andrzej Kocyan (LZS Wisła) Stefan Przybyła (KN Szczyrk)
1963
Piotr Wala (KKS Bielsko) Antoni Łaciak (LZS Szczyrk) Jan Pezda (WKS Zakopane)
1964
Józef Przybyła (LZS Bystra) Piotr Wala (KKS Bielsko) Ryszard Witke (¦nieżka Karpacz)
1965
Andrzej Sztolf (AZS Zakopane) Józef Przybyła (WKS Zakopane) Ryszard Witke (¦nieżka Karpacz)
1966
Józef Przybyła (WKS Zakopane) Piotr Wala (KKS Bielsko) Erwin Fiedor (WKS Zakopane)
1967
Erwin Fiedor (ROW Rybnik) Andrzej Sztolf (AZS Zakopane) Józef Przybyła (LZS Bystra)
1968
Erwin Fiedor (ROW Rybnik) Andrzej Sztolf ( SN PTT Zakopane) Józef Kocjan (WKS Zakopane)
1969
Tadeusz Pawlusiak (BBTS Bielsko) Józef G±sienica-Daniel (Start Zakopane) Józef Przybyła (LZS Bystra)
1970
Stanisław G±sienica-Daniel (Wisła-Gwardia Zakopane) Tadeusz Pawlusiak (BBTS Bielsko) Adam Krzysztofiak (SN PTT Zakopane)
1971
Adam Krzysztofiak (WKS Zakopane) Tadeusz Pawlusiak (BBTS Bielsko) Józef Przybyła (LZS Bystra)
1972
Wojciech Fortuna (Wisła-Gwardia Zakopane) Stanisław G±sienica-Daniel (Wisła-Gwardia Zakopane) Adam Krzysztofiak (WKS Zakopane)
1973
Czesław Janik (Wisła-Gwardia Zakopane) Tadeusz Pawlusiak (BBTS Bielsko) Wojciech Fortuna (Wisła-Gwardia Zakopane)
1974
Stanisław Bobak (WKS Zakopane) Kazimierz Długopolski (Start Zakopane) Tadeusz Pawlusiak (BBTS Bielsko)
1975
Stanisław Bobak (WKS Zakopane) Adam Krzysztofiak (SN PTT Zakopane) Aleksander Stołowski (PDH Nowy Targ)
1976
Marek Pach (Wisła-Gwardia Zakopane) Stanisław Bobak (WKS Zakopane) Tadeusz Pawlusiak (BBTS Bielsko)
1977
Stanisław Bobak (WKS Zakopane) Tadeusz Pawlusiak (BBTS Bielsko) Janusz Walu¶ (BBTS Bielsko)
1978
Kazimierz Długopolski (Start Zakopane) Tadeusz Pawlusiak (BBTS Bielsko) Stanisław Kawulok (ROW Rybnik)
1979
Piotr Fijas (BBTS Bielsko) Stanisław Bobak (WKS Zakopane) Kazimierz Długopolski (Start Zakopane)
1980
Stanisław Pawlusiak (BBTS Bielsko) Piotr Fijas (BBTS Bielsko) Stanisław Bobak (WKS Zakopane)
1981
Stanisław Bobak (WKS Zakopane) Piotr Fijas (WKS Zakopane) Tadeusz Bafia (Wisła-Gwardia Zakopane)
1982
Piotr Fijas (BBTS Bielsko) Jan Łoniewski (WKS Zakopane) Józef Pawlusiak (BBTS Bielsko)
1983
Piotr Fijas (BBTS Bielsko) Tadeusz Fijas (Olimpia Goleszów) Jan Łoniewski (WKS Zakopane)
1984
Piotr Fijas (BBTS Bielsko) Tadeusz Fijas (Olimpia Goleszów) Jarosław Węgrzynkiewicz (OKN Szczyrk)
1985
Piotr Fijas (BBTS Bielsko) Tadeusz Fijas (Olimpia Goleszów) Bogdan Zwijacz (Wisła-Gwardia Zakopane)
1986
Piotr Fijas (BBTS Bielsko) Jan Kowal (WKS Zakopane) Józef Pluskota (WKS Zakopane)
1987
Piotr Fijas (BBTS Bielsko) Jan Kowal (WKS Zakopane) Zbigniew Klimowski (WKS Zakopane)
1988
Piotr Fijas (BBTS Bielsko) Jan Kowal (WKS Zakopane) Zbigniew Klimowski (WKS Zakopane)
1989
Jan Kowal (WKS Zakopane) Jarosław M±dry (WKS Zakopane) Bogdan Papież (Wisła-Gwardia Zakopane)
1990
Jarosław M±dry (WKS Zakopane) Alojzy Moskal (WKS Zakopane) Andrzej Malik (LKS Skrzyczne-Szczyrk)
1991
Jan Kowal (WKS Zakopane) Zbigniew Klimowski (WKS Zakopane) Alojzy Moskal (LKS Skrzyczne)
1992
Jan Kowal (WKS Zakopane) Zbigniew Klimowski (WKS Zakopane) Stanisław Styrczula (Wisła Zakopane)
1993
Bartłomiej G±sienica-Sieczka (WKS Zakopane) Jan Kowal (WKS Zakopane) Robert Mateja (Wisła Zakopane)
1994
Wojciech Skupień (Start Zakopane) Adam Małysz (TS Wisła Wisła) Stanisław Ustupski (Wisła Zakopane)
1995
Adam Małysz (TS Wisła Wisła) Wojciech Skupień (Start Zakopane) Robert Mateja (SKS Start Zakopane)
1996
Adam Małysz (TS Wisła Wisła) Wojciech Skupień (Start Zakopane) Marian Bielczik (Dukla Bańska Bystrzyca)
1997
Adam Małysz (TS Wisła Wisła) Łukasz Kruczek (LKS Klimczok Bystra) Bartłomiej G±sienica-Sieczka (WKS Zakopane)
1998
Robert Mateja (Wisła Zakopane) Wojciech Skupień (Start Zakopane) Adam Małysz (KS Wisła Wisła)
1999
Robert Mateja (Wisła Zakopane) Adam Małysz (TS Wisła Wisła) Łukasz Kruczek (LKS Klimczok Bystra)
2000
Adam Małysz (TS Wisła Wisła) Wojciech Skupień (WKS Zakopane) Robert Mateja (Wisła Zakopane)
2001
Wojciech Skupień (WKS Zakopane) Robert Mateja (Wisła Zakopane) Tomasz Pochwała (TS Wisła Zakopane)
2002
Adam Małysz (TS Wisła Wisła) Tomasz Pochwała (TS Wisła Zakopane) Robert Mateja (WKS Zakopane)